Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Milko był przede wszystkim komentatorem żużla. Przyszedł z Radia Wrocław, w którym komentował w transmisjach Sparty ze wszystkich miast. Teraz w C+ są od żużla inni, a jemu z braku laku dali piłkę. Wziął ligę włoską, bo tam były niedobory, ale to dla niego zastępczy, rezerwowy sport. Mnie go szkoda, bo to taka poczciwota, człowiek który by nawet nie potrafił się bronić w sporze, kłótni. Momentami jest taki bezbronny, naiwny jak dziecko. Rozumiem jak się krytykuje jakiegoś cwaniaka, który jest słaby, a udaje mądrego, [beep]uje. Tu go nie będę krytykować, bo by to było niehumanitarne. Jest mi go raczej szkoda jako człowieka, bo sam siebie po prostu nie przeskoczy. Na pewno chce jak najlepiej, stara się, ale to za mało i pewnie sam to wie. Zatrudnili go ludzie z C+, więc ofertę przyjął, skoro jest tam nadal, to przecież nie pójdzie do szefostwa i nie powie, że mają go zwolnić, bo go wszyscy krytykują. To oni zrobili mu krzywdę, a teraz też pewnie sami nie mają serca zwolnić człowieka, który mógłby sobie potem w życiu nie poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Momentami jest taki bezbronny, naiwny jak dziecko. Rozumiem jak się krytykuje jakiegoś cwaniaka, który jest słaby, a udaje mądrego, [beep]. Tu go nie będę krytykować, bo by to było niehumanitarne. Jest mi go raczej szkoda jako człowieka, bo sam siebie po prostu nie przeskoczy. Na pewno chce jak najlepiej, stara się, ale to za mało i pewnie sam to wie. Zatrudnili go ludzie z C+, więc ofertę przyjął, skoro jest tam nadal, to przecież nie pójdzie do szefostwa i nie powie, że mają go zwolnić, bo go wszyscy krytykują. To oni zrobili mu krzywdę, a teraz też pewnie sami nie mają serca zwolnić człowieka, który mógłby sobie potem w życiu nie poradzić.

Bardziej mi ten opis pasuje do Żelka, równie wysportowanego atlety stojącego przy ścianie na lekcji wfu z usprawiedliwieniem od mamy, że nie ćwiczy bo ma alergie. Milko wygląda na trochę bardziej ogarniętego, a jak komentuje z Lipińskim to mnie nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów (ostatnio mecz Lechii u siebie) teraz Jagiellonia - Łęczna obraz był jakiś strasznie dziwny jakby sygnał docierał z dalekiego Kazachstanu :/ Drugi mecz ok, a ten z Białegostoku wyglądał tragicznie jeśli chodzi o obraz (poprzedni mecz Jagi był podobny).

 

No i cytat dnia:

 

SFG czyli Stałe Fragmenty Gry - Remugiusz Jezierski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitalny? Fantastyczny! Hehe, arcyciekawie będzie w rewanżu, szkoda jedynie tej końcówki, bo mogła być nawet 8 bramkowa przewaga... Swoją drogą, nie wiem jak Wy, ale w mojej opinii nc+ ma najlepszych dziennikarzy od ręcznej. Mam na myśli całą ekipę: Bandych, Karpiński, Skrzyñski, Ignacik, Dryła, Matysik, Lis, Cieślikowski. Świetnie się ich słucha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitalny mecz Wisły Płock w LM i zwycięstwo 6 bramkami ORLEN Wisła Płock-Vardar

32:26

Ja mam jednak niedosyt była już przewaga 9 bramek i akcja na 10.Koniec spotkania rozegrali słabo ale większość meczy bardzo dobrze.Mam nadzieję że te 6 bramek spokojnie wystarczy w rewanżu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, ręczna w nc+ jest fajnie oprawiana i komentowana. Karpiński - klasa, Skrzyński - dużo lepszy niż w nożnej, Bandycha akurat lubię najmniej, ale i tak się wyrobił. Chętnie usłyszałbym też Dryłę przy meczu polskiej drużyny. Choć numerem 1 pozostaje dla mnie Tomasz Włodarczyk z Polsatu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo to jest taki człowiek-lektor. Ja np.teraz nie wyobrażam sobie innego głosu podczas Losowania LM czy Magazynu LM :D Ale ręczną spoko komentuje.

 

Fakt, Włodarczyk to nadal nr1. Nowinski tez super ekspert, ale w Polsacie znowu Wanio i Rojek o wiele gorsi niż taki Bandych, teoretycznie nadal najsłabszy w ekipie nc+ ręczna. Dryła komentował kobiety z Lublina, tak swoją drogą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie nc+ robi ręczną, chociaż brakuje mi tutaj Tomasza Włodarczyka i Wojciecha Nowińskiego ;) Mam nadzieję, że nc+ przedłuży prawa do LM i może pomyśli w przyszłości o polskiej lidze albo jakimś europejskim turnieju ;)
Polska liga w ręczną jest raczej zbędna na dzień dzisiejszy.Za duża dominacja dwóch klubów przez co dość mało atrakcyjna.Ale LM to zdecydowanie powinni przedłużyć polskie kluby maja mocnych rywali i mogą się wykazać.I co najważniejsze osiągają sukcesy a i wyniki oglądalności nie są małe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandych to najbardziej się mi kojarzy z Magazynem Ligi Mistrzów. Charakterystyczna narracja.

 

@Artek1008 mówię o Milko jak widzę i czuję. Ty to jesteś pewnie to młode pokolenie - butne, bezwzględne, nie uznające słabości innych. Nie każdego należy traktować tą samą miarą. Milko nie jest dobry, ale jestem dla niego bardziej wyrozumiały, niż do kilku innych komentatorów - przemądrzałych cwaniaczków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitalny mecz Wisły Płock w LM i zwycięstwo 6 bramkami ORLEN Wisła Płock-Vardar

32:26

Ja mam jednak niedosyt była już przewaga 9 bramek i akcja na 10.Koniec spotkania rozegrali słabo ale większość meczy bardzo dobrze.Mam nadzieję że te 6 bramek spokojnie wystarczy w rewanżu.

Może jako Płocczanin podchodzę zbyt emocjonalnie ale ten wynik przed meczem w ciemno każdy by wziął.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandych to najbardziej się mi kojarzy z Magazynem Ligi Mistrzów. Charakterystyczna narracja.

 

@Artek1008 mówię o Milko jak widzę i czuję. Ty to jesteś pewnie to młode pokolenie - butne, bezwzględne, nie uznające słabości innych. Nie każdego należy traktować tą samą miarą. Milko nie jest dobry, ale jestem dla niego bardziej wyrozumiały, niż do kilku innych komentatorów - przemądrzałych cwaniaczków.

 

 

Gdybym byl bezwzgledy, nie udzielalbym sie w fundacjach czy nie oddawalbym krwi potrzebujacym ;)

 

Smieszy mni takie gadanie, przeciez to nie przedszkole. Ja rozumiem gdybys faktycznie widzial, ze Milko nie daje ze soba rady :D TO bardzo sympatyczny facet, super pasuje jako reporter, usmiecha sie... Inna sprawa skad wziales informacje, ze ktos go rzekomo na sile wsadzil do pilki noznej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artek1008 naprawdę się nie tłumacz.. Nie ma komu. Ten Pan wie wszystko lepiej o Tobie..

NC+ podejmuje takie,a nie inne decyzje personalne, ma naprawdę ogrom tych transmisji- cztery kanały, które nadają w weelend sport na żywo przez 12 godzin, komentatorzy siłą rzeczy są lepsi i ciut słabsi. Nie każdy będzie nie wiem Tomaszewskim, bo gdyby każdy był Tomaszewskim to ten by się wcale nie zapisał tak w historii. Swoją drogą Artek- upadł ten pomysł z kanałami Sport 1 , Sport 2, bo NC+ złożyło wnioski o koncesję??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artek1008 naprawdę się nie tłumacz.. Nie ma komu. Ten Pan wie wszystko lepiej o Tobie..

NC+ podejmuje takie,a nie inne decyzje personalne, ma naprawdę ogrom tych transmisji- cztery kanały, które nadają w weelend sport na żywo przez 12 godzin, komentatorzy siłą rzeczy są lepsi i ciut słabsi. Nie każdy będzie nie wiem Tomaszewskim, bo gdyby każdy był Tomaszewskim to ten by się wcale nie zapisał tak w historii. Swoją drogą Artek- upadł ten pomysł z kanałami Sport 1 , Sport 2, bo NC+ złożyło wnioski o koncesję??

 

Dokładnie, nie wiem czenu niektórzy tu szukają dziwnych teorii :D

 

No to już mialo rok temu wystartować, a koncesja to już wygasła. Bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...