Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Komentatorem może najlepszym Kowalczyk nie jest,ale do studia się nadaje jak najbardziej. To jak komentuje Jagoda pokazuje to jakim jest człowiekiem, złośliwym, irytującym, z beznadziejnym humorem. Zresztą ciekawe - jak był w platformie N to te wszystkie cechy większość dostrzegała- nagle jak przeszedł do NC+ to stał się dla niektórych niemal jak Bóg- jeden z najlepszych ekspertów. Znam tą jednostkę chorobową - fanatyzm Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą na Polsat Sport w Cafe Futbol, trener Lecha Poznań Skorża zapytal Mateusza Borka, czy w tym sezonie będą pokazywać wyścigi Formuły 1, Borek odpowiedział że się starają i okaże sie dopiero czy będa transmitować, jak widać chyba jeszcze walczą o prawa do F1

Nie spytał bezpośrednio tylko że ma taką nadzieję że nadal wyścigi F1 będą w Polsacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentatorem może najlepszym Kowalczyk nie jest,ale do studia się nadaje jak najbardziej. To jak komentuje Jagoda pokazuje to jakim jest człowiekiem, złośliwym, irytującym, z beznadziejnym humorem. Zresztą ciekawe - jak był w platformie N to te wszystkie cechy większość dostrzegała- nagle jak przeszedł do NC+ to stał się dla niektórych niemal jak Bóg- jeden z najlepszych ekspertów. Znam tą jednostkę chorobową - fanatyzm Canal+

Lubię jak ktoś pisze na podstawie tego jak kto komentuje, takim jest człowiekiem. Doprawdy zabawne wnioski :).

Kowalczyk w studiu udowodnił swoją "świetność" jak ostatnio zgasił go Leśnodorski i do końca Cafe Futbol Kowalczyk nie odezwał się ani słowem :). Naprawdę znakomity, w ogóle pozbawiony złośliwości, obiektywny "ekspert" Kowalczyk. Na pewno biorąc w/w cechy pod uwagę jest wspaniałym człowiekiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentatorem może najlepszym Kowalczyk nie jest,ale do studia się nadaje jak najbardziej. To jak komentuje Jagoda pokazuje to jakim jest człowiekiem, złośliwym, irytującym, z beznadziejnym humorem. Zresztą ciekawe - jak był w platformie N to te wszystkie cechy większość dostrzegała- nagle jak przeszedł do NC+ to stał się dla niektórych niemal jak Bóg- jeden z najlepszych ekspertów. Znam tą jednostkę chorobową - fanatyzm Canal+

Bo się chłop ogarnął i poprawił. W przeciwieństwie do speców TVP, którzy mają w du... jakąkolwiek krytykę i merytoryczne uwagi widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentatorem może najlepszym Kowalczyk nie jest,ale do studia się nadaje jak najbardziej. To jak komentuje Jagoda pokazuje to jakim jest człowiekiem, złośliwym, irytującym, z beznadziejnym humorem. Zresztą ciekawe - jak był w platformie N to te wszystkie cechy większość dostrzegała- nagle jak przeszedł do NC+ to stał się dla niektórych niemal jak Bóg- jeden z najlepszych ekspertów. Znam tą jednostkę chorobową - fanatyzm Canal+

Bo się chłop ogarnął i poprawił. W przeciwieństwie do speców TVP, którzy mają w du... jakąkolwiek krytykę i merytoryczne uwagi widzów.

 

Ale do niego nie dotrzesz, kazdy widzi, ze taki Murawski idzie na sam dól, a Jgoda do góry. Z kazdym meczem komentuje lepiej, a @wislok to TY jestes w przeciwienstwie do Jagody irytujacy, zlosliwy i [beep]ki. Nie znasz czlowieka, a mówisz o jego osobowisci. To sie w glowie nie miesci jakie ludzie moga farmazony pisac. @lukas, @Arkon nic dodac nic ujac do Waszych odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka twoja rola- bronisz kolegów. Pan Jagoda wystawa sobie opinie, nie wiem dlaczego Panowie mogą jechać po innych komentatorach(zwłaszcza z TVP),a mi Jagody ruszyć nie można?? Ciekawe.. Może mi nie odpowiadać styl jego komentarza, specyficzny humor połączony z filozoficznym wymądrzaniem się i złośliwościami.

Murawski- faktycznie za dużo gada, pauza jak mawiał śp. Bohdan Tomaszewski. Tak zapytam- kiedy komentuje Jagoda- chętnie posłucham, może faktycznie nastąpił cud??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, w czasach N wszyscy widzowie jechali na Jagodę, mieli go za domorosłego filozofa. Nie pamiętam żeby ktoś go bronił, był jego sympatykiem. Teraz w NC+ są nagle opinie podzielone. Jego najpopularniejsze twierdzenie z magazynu Poniedziałkowy Program Piłkarski było oto takie: "piłkarze Legii męczyli bułę". Gadał to co tydzień. Wtedy zresztą bardzo często kłócił się z pozostałymi 3-4 osobami w programie. Prawie zawsze był osamotniony w swoich opiniach i inni patrzyli na niego z politowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę żadnej poprawy u Jagody. Ma taki styl mędrcy i już .

Nigdy go nie ceniłem . Jako ekspert nie usłyszałem od niego czegoś co by mnie pozytwnie zaskoczyło. Wręcz przeciwnie jego pseudo suchary przeszkadzają w oglądaniu.

Dużo wyżej cenię np. Przytułę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja usłyszałem. Przede wszystkim wyraża większe emocje, bardzo fajnie analizuje gre, co jest najważniejsze. Dodatkowo doda czasami jakieś statystyki (w niektórych meczach aż za dużo). Nie wygląda aż tak źle, jest duża poprawa. Za czasów enki to była tragedia, parodia komentarza.

 

@wislok, gdybym bronil kolegów nie mówiłbym nic o Murawskim. Wyrażam swoje zdanie. Ty raczej jesteś źle nastawiony, najpierw mówisz, że najważniejszy jest człowiek, a teraz znowu co innego. Luz ;)

 

PS: Nez przesady z tymi kolegami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy MŚ w siatkówce oszczędzali jak mogli.Kanały jeden w HD 3 w SD komentowali ze studia a tu nagle gdyby mieli LE to by wszystko pokazali nawet mecze eliminacji.Nawet nieraz jak to twierdzą kibice hitowych spotkań w siatkówce nie pokazują.Siatkówki na którą tak stawiają a już z LE by wszystko pokazali.Nawet jakby za granicą nie robili transmisji Tv jak to ostatnio było z tego co pamiętam chyba w Szkocji to z Polsatu by jechali i robili sygnał :lol2:

Nawet mecze Plusligi i Orlenligi są komentowane ze studia w Warszawie, tylko na niektore mecze jeżdżą.

Polsat nie może się równać z nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: Spalam tak zwanego raka ze wstydu. Oglądałem dziś troszkę meczu Łęcznej z Cracovią jako test dla Jagody. Wypadl on pozytywnie dla Pana Wojciecha. Analizuje grę, mówi z odpowiednią tonacją i mocą w głosie, widać,że rozumie futbol, chwali piłkarzy, nie było tego czego nie lubiłem u dawnego Jagody. Ba słuchanie jego komentarza sprawiło mi przyjemność, przykrył czapką drugiego komentatora. Teraz możecie mnie hejtować do woli, zasłużyłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam Pan zapinamy pasy jest fanem B Rovers a tam padł remis 0-0 mecz będzie powtórzony nie ma dogrywek ? bo patrzyłem na Arsenal z United to Arsenal jest w półfinale to jedyne trofeum które Arsenal może w tym sezonie wygrac czy raczej jakaś niżej notowana ekipa ich odprawi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: Spalam tak zwanego raka ze wstydu. Oglądałem dziś troszkę meczu Łęcznej z Cracovią jako test dla Jagody. Wypadl on pozytywnie dla Pana Wojciecha. Analizuje grę, mówi z odpowiednią tonacją i mocą w głosie, widać,że rozumie futbol, chwali piłkarzy, nie było tego czego nie lubiłem u dawnego Jagody. Ba słuchanie jego komentarza sprawiło mi przyjemność, przykrył czapką drugiego komentatora. Teraz możecie mnie hejtować do woli, zasłużyłem.

 

 

Hehe, no widzisz. Może nie przykrył czapka, ale na pewno nie wypadł źle jak ludsie go oceniają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Jagoda to świetny ekspert, śmiem twierdzić, że na obecną chwilę jeden z najlepszych polskich ekspertów jeżeli chodzi o ligę polską i hiszpańską.

Facet z mega wiedzą, z wieloma wiadomościami, fajnie się go słucha, czasami przyćmiewa głównego komentatora, zna się na fachu, zna wiele statystyk.

Inni równie dobry ekspert? Za Panem Jagodą jest duża pustka, duża nicość i dopiero ktoś się pojawi, a kto? Sam nie umiem odpowiedzieć sobie na pytanie jaki jest numer 2 w Polsce jeżeli chodzi o ekspertów. Jan Jagoda jest polskim guru na obecną chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Jagoda to świetny ekspert, śmiem twierdzić, że na obecną chwilę jeden z najlepszych polskich ekspertów jeżeli chodzi o ligę polską i hiszpańską.

Facet z mega wiedzą, z wieloma wiadomościami, fajnie się go słucha, czasami przyćmiewa głównego komentatora, zna się na fachu, zna wiele statystyk.

Inni równie dobry ekspert? Za Panem Jagodą jest duża pustka, duża nicość i dopiero ktoś się pojawi, a kto? Sam nie umiem odpowiedzieć sobie na pytanie jaki jest numer 2 w Polsce jeżeli chodzi o ekspertów. Jan Jagoda jest polskim guru na obecną chwilę.

 

 

haha, no nie popadajmy od razu ze skrajnośći w skrajność. Nie wiem czy to było napisanie ironicznie czy nie, ale brzmi to jako ironia więc nie dam się zwieść tym słowom bo do prawdy im daleko ;)

 

@Artek jest jakaś rozpiska kto jakie mecze w LM i LE komentuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jakie dwa mecze

Dwa mecze LM na 8 rozegranych w tym i przyszłym tygodniu komentowane ze stadionu- dziś ze Stamford Bridge Debiński i przyszły tydzień z Camp Nou Wolski.

To niewiele - w zeszłym sezonie połowa meczów byla komentowana ze stadionów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Jagoda to świetny ekspert, śmiem twierdzić, że na obecną chwilę jeden z najlepszych polskich ekspertów jeżeli chodzi o ligę polską i hiszpańską.

Facet z mega wiedzą, z wieloma wiadomościami, fajnie się go słucha, czasami przyćmiewa głównego komentatora, zna się na fachu, zna wiele statystyk.

Inni równie dobry ekspert? Za Panem Jagodą jest duża pustka, duża nicość i dopiero ktoś się pojawi, a kto? Sam nie umiem odpowiedzieć sobie na pytanie jaki jest numer 2 w Polsce jeżeli chodzi o ekspertów. Jan Jagoda jest polskim guru na obecną chwilę.

 

 

haha, no nie popadajmy od razu ze skrajnośći w skrajność. Nie wiem czy to było napisanie ironicznie czy nie, ale brzmi to jako ironia więc nie dam się zwieść tym słowom bo do prawdy im daleko ;)

 

@Artek jest jakaś rozpiska kto jakie mecze w LM i LE komentuje ?

 

Wysylalem tydzien temu we wtorek, musisz poszukac. Ale chyba ja widziales, bo krytykowales duet Milko-Jagoda na hit kolejki. Chociaz moge sie mylic, nie wiem na 100% czy to Ty :D

 

@figos, a kto powiedzial, ze za tydzien tylko jeden mecz ze stadionu? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...