Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rudzki, ten gościu się wcale nie nadaje na komentatora, ma taki ciaplaty głos. Kto wpadł na pomysł żeby on komentował? W ogóle w Lidze+ Extra kto by nie przyszedł to słodzą. Pamiętam jak narzekali np. na Bakero, że Lech gra słabo, bez pomysłu, a potem w programie prawie cały czas go komplementowali. Z innymi trenerami to samo. Jakby przyszedł Kręcina to by też pewnie mówili, że pan Zdzisiek wcale nie był zły, i żałują ze go już w PZPN nie ma. Liga+ Extra jest za miękka, za łagodna. Tylko kiedyś Mielcarski miał odwagę polemizować ze Smudą i mu kilka rzeczy wygarnąć. Zresztą właśnie Mielcarski nieraz powie coś prawdziwego, niepopularnego w środowisku, bo większość raczej mówi wiele, ale o niczym, banały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudzki pisze przede wszystkim kapitalne teksty odnośnie angielskiej piłki, chce się czytać po prostu ! Wejdźcie sobie na jego blog na sports.pl i poczytajcie ENGHLISH BREAKFEST, miód malina. Jako współkomentator z Rosłoniem także jest świetny.

Ja tam do niego nic nie mam, ale faktycznie w lidze polskiej nie potrzebnie się udziela w L+Extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle w Lidze+ Extra kto by nie przyszedł to słodzą. Pamiętam jak narzekali np. na Bakero, że Lech gra słabo, bez pomysłu, a potem w programie prawie cały czas go komplementowali. Z innymi trenerami to samo. Jakby przyszedł Kręcina to by też pewnie mówili, że pan Zdzisiek wcale nie był zły, i żałują ze go już w PZPN nie ma. Liga+ Extra jest za miękka, za łagodna. Tylko kiedyś Mielcarski miał odwagę polemizować ze Smudą i mu kilka rzeczy wygarnąć. Zresztą właśnie Mielcarski nieraz powie coś prawdziwego, niepopularnego w środowisku, bo większość raczej mówi wiele, ale o niczym, banały.

 

No nie wiem, nie od dzisiaj wiadomo, ze w L+E nie dosc, ze krytykuja zawodników, trenerów to i sedziów. Kazdy ma cos do zarzucenia trenerom, mówia to na antenie, ale przeciez to chyba nie znaczy, ze maja zaraz sie gryzc i siac jadem? :P To nie studo w TVN24, Polsacie News, TV Republiki gdzie musza robic to politycy...

 

Jak oceniacie do tej pory NBA ALL STAR w nc+? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja oceniam pozytywnie Panią prowadzącą - przynajmniej to jakaś odmiana, a nie ciągle tylko jacyś panowie w roli prowadzących :D Tym bardziej, że to wydarzenie nie było tak jakby w pełni sportowe, bo wiadomo że konkursy w NBA All-Star Weekend to bardziej zabawa, więc nie musiało być wszystko idealnie, perfekcyjnie, na poważnie, a że było bardzo słabo to też bym nie powiedział :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łopaciński to też wielkie nieporozumienie NC+. Tyle lat rozmawia z zawodnikami, a ma takie przerażenie w oczach, jakby robił to za karę i jak najszybciej chciał stamtąd uciekać. Ostatnio tłumaczył rozmowę Kabały z Bergiem i na słowa Berga, że Warszawa wygląda, jak typowe miasto zachodu (Berg mówił west), a Łopaciński tłumaczy, że wschodu. Jak go widzę w transmisjach żużla to wiecznie chaotyczny, rozbiegany, wprowadza nerwową atmosferę, nie słucha swojego rozmówcy w studiu, ciągle się gdzieś rozgląda. Jego błędy są normą, kiedyś powiedział "deża vu". Może rzeczywiście jest wiecznie na tej kokainie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łopaciński to też wielkie nieporozumienie NC+. Tyle lat rozmawia z zawodnikami, a ma takie przerażenie w oczach, jakby robił to za karę i jak najszybciej chciał stamtąd uciekać. Ostatnio tłumaczył rozmowę Kabały z Bergiem i na słowa Berga, że Warszawa wygląda, jak typowe miasto zachodu (Berg mówił west), a Łopaciński tłumaczy, że wschodu. Jak go widzę w transmisjach żużla to wiecznie chaotyczny, rozbiegany, wprowadza nerwową atmosferę, nie słucha swojego rozmówcy w studiu, ciągle się gdzieś rozgląda. Jego błędy są normą, kiedyś powiedział "deża vu". Może rzeczywiście jest wiecznie na tej kokainie?

Łopaciński ma duże wsparcie Michałowicza z tego co zdażyłem zauważyc. nie wiem dlaczego jest tak promowany, ma juz tyle doswiadczenia ale jest ciagle bardzo bardzo slaby. nawet Dryla ktory zaczal w tym sezonie komentowac koszykowke jest duzo lepszy. Łopacinski juz dawno powinien zajac sie czyms innym , sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dryła mto klasa, on ma świetne predyspozycje do komentowania każdej dyscypliny. W żużlu jest aktualnie najlepszy w naszym kraju, przy koszykówce jak oglądam to też go słucha się przyjemnie, w piłce ręcznej jest bardzo dobry, a w piłce nożnej też potrafi zrobić atmosferę.

 

Natomiast Łopaciński...w sumie to nawet spoko wcxoraj wypadł w tym duecie, fajnie się to studio oglądało. Wójcik naprawdę duża wiedza, też koszykarski autorytet, Mioduski mówił naprawdę fajnie, widać, że się zna i jego występ to nie przypadek, jak np.rok temu Siodmiaka czy w piątek Roberta Gortata :P A Kijanowski spoko. Jakoś Paulina mi tam średnio pasowala, ale aż tak źle nie było.

Ogółem Łopata jest cienki, nie czuje gry w kosza. Faktycznie lubi go Michałowicz, ogólnie wszyscy go tam lubią. W żużlu aż tak nie przeszkadza, ale na szczęście go nie komentuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wywiadu Smokowskiego dla weszło wynika że Łopacinski raczej jego zdaniem przyszłością polskiej telewizyjnej dziennikarki nie jest.

 

Ale w sumie mnie troche zaskoczyło w kim Smok widzi najwieksze talenty.

 

Na 1 celny strzał (Marciniak) przypadają 4 pudła (Ryczel i Mazur odsunięci, Jagoda i Śledź w grze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwe by wrócił do "Kontrowersji" pan Wit Żelazko?

Bo Pan Sławek jest postacią bezbarwną, bezproduktywną, nie wiem co on tam robi. Wszyscy się z niego nabijają, on sobie nie radzi. Pan Wit był postacią idealną do tego programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poprzedniej stronie jest wywiad ze Smokowskim, w którym pośrednio temu zaprzeczył pisząc, że nie chciałby współpracować z osobami, które brały udział w ustawianiu meczów i ogólnie był bardzo rozczarowany jak się dowiedział, że p. Żelazko był w to zamieszany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cafe Futbol byli Leśnodorski oraz Wandzel i Borek zapytał o przetarg to panowie słówka nie powiedzieli, ale dało się wyczuć, że już wiedzą kto i jaki pakiet dostanie :) Nie otrzymawszy odpowiedzi Borek podsumował, że czekamy do marca na wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...