Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ło mega duet na żywca prosto z Calderon no to się zapowiada ja już mam gotowy POPcorn licze że nie będzie opóźnienia fonii do obrazu lub nie stracimy łączności z komentatorami a z pogodą średnio śnieżyca

 

Jeśli ktoś tutaj jest fanem NFL to warto porównać 2 ekipy jedna z NFL Patriots i drugą z NBA Spurs są to łacznie 2 z bodajże 3 lub 4 najlepszych organizacji sportowy w sekcji US Sports . Spurs przodują jako nr 1 0.703 chyba % wygranych 1 trener ten sam i 1 zawodnik ten sam jak i w Spurs tak i w Patriots Duncan draft 97 i Brady 2000. Poruszam tą kwestie bo Spurs zdaje się po 17 latach mają problem. Przez 17 lat nie przerwanie wygrywali 50 i więcej spotkań i tylko 1 sezon mieli 39 ale to był lockout

Teraz mają 30-18 i 34 spotkania do końca sezonu. Mogą przegrać max jeszcze 15 spotkań by mieć 50 wygranych inaczej zakończy się wieloletnia era jedynego klubu bo nie ma takiego drugiego który przez tyle lat miał taką serie. Jeśli się to nie uda to jeszcze nie będzie tragedii. Serwis Bleachers Report porównuje ich do Houston z 95 roku wygrali 47 spotkań i musieli każdą serie odrabiać bo zawsze zaczynali od 0-1 a z SUNS to mieli już nawet 1-3 i awansowali 4-3 no a w finale 4-0 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że w tej fazie ciężko wybrać mecz, który będzie się oglądać i multiliga byłaby fajna, bo widzialbym gole, widziałbym jak wygląda mecz. No a samemu przełączać...wtedy może mnie trochę ominąć. :D

Plus taki, że chyba na studio i w środę i we wtorek będę miał czas po 23, więc super :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Artek1008

 

Rozpiska meczy/komentatorów jest w 100% pewna ?

 

Chodzi mi głównie o Sobotę 07.02. C+family 2 o 15:55 na 100 % będzie mecz Chelsea :D ? Nie zamienią na np City ? Bo na stronie Nc+ i C + nie ma dokładnie podanego meczu tylko : Liga Angielska na żywo a który mecz to już nie pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/8 finału w LM rozbita na 2 tygodnie, wiec po 2 mecze w każdy dzień to nie ma sensu robienia Multiligi. Zresztą i tak tego nigdy nie oglądam bo jak oglądać jakis mecz to od dechy do dechy ! :)

 

Jest większy sens niz w fazie grupowej. W fazie grupowej śledzisz bramki i tak naprawdę nie wiesz jak wygląda mecz. A w tej fazie Multiliga byłaby fajna, bo możnaby śledzić bramki i oba mecze i by się coś wiedziało :P

 

Nierobie, myślę, że tak. Jest raczej pewna, bo tak podaje same szefostwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też robienie Multiligi przy dwóch meczach to parodia, karykatura meczu. Obejrzysz dwa mecze Multiligi, a tak naprawdę nie obejrzałeś żadnego. To już lepiej obejrzeć cały jeden. Domyślam się, że właśnie dlatego nie zrobili Multiligi, bo bali się, że ludzie potraktują ta jako żart z widzów. Mnie już nie podobało się rozbicie Multiligi na dwa dni w naszej lidze, a tu dwa mecze i takie coś by mieli dać. Dajmy spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zgadzam z Artkiem. Jak ktoś chce obejrzeć symultanicznie dwa mecze, bo nie może się zdecydować, albo chce po prostu wiedzieć co się dzieje na obu stadionach, to powinien mieć taką możliwość. Jaki to jest żart z widzów? Myślę, że multiliga to zawsze dobra rzecz. Przecież nie trzeba jej oglądać jeśli się nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żart z widzów? Dawno dziwniejszej rzeczy nie słyszałem. :D

@Polak dokładnie.

Dortmund-Juve, City-Barca jednego dnia...i jak tu wybrać?! No o właśnie, multiliga by się przydała. @widz to chyba nie oglądałeś jej rok temu. Wiesz więcej niż jak w strotach ;) Inna sprawa, że Multiliga z 8 meczów gdzie widzisz tylko gole jest ok, a z 2 już nie? Dziwne. Dla mnie obydwie wersje spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dortmund-Juve, City-Barca jednego dnia...i jak tu wybrać?!

Wybór jest coraz prostszy- zarówno dołujący obecnie Dormund jak i słaby zazwyczaj w pucharach Juve nie stanowią żadnej konkurencji dla meczu coraz lepszego City z grającą z meczu na mecz lepszą piłkę Barceloną :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie pisać różne bajki. Artek1988 - nie wiem, dlaczego mnie wciąż atakujesz, gdzieś piszesz, że domagałem się Orange Sport HD, gdzie ja wiedziałem że w przeciągu 3 lat na pewno nie ma na to szans. Teraz to już w ogóle trudno mówić o jakimkolwiek OS HD. Tutaj piszecie o multilidze z dwóch meczów. Jakiś zapalony kinoman też może absurdalnie powiedzieć, że chce takie coś z dwóch hitowych filmów nadawanych równocześnie. Wybór jest prosty: większe emocje, w meczu Borussia - Juventus, wyższy poziom piłakrski w meczu City - Barcelona. Borussia wygrywa pierwszy mecz, City remisuje. Przejdą najprawdopodobniej Borussia i Barcelona. Ot, wielka filozofia. Już rozbili LM na 4 dni po 2 mecze i jeszcze wam mało. Może 1/8 powinni grać przez miesiąc? Co to są "stroty"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to się dopiero okaże. Inaczej gra drużyna z Dortmundu w lidze niemieckiej, inaczej gra w LM. Gdyby spotykała się z jakimś mocnym zespołem, ale Juve!? Przecież oni przegrali w tym sezonie LM z Olympiakosem i generalnie szczęśliwie awansowali dalej, tylko dlatego że Atletico Madryt wystarczał remis do pierwszego miejsca w grupie. Oni mogą sobie dominować w Serie A, ale na pewno nie w LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BVB przentowala cos w LM, w lidze tragedia - zobaczymy jak teraz. Juve jest zalosne podobnie jak cala Serie A. Na pewno bedzie "ciekawie", ale poziom zdecydowanie nizszy niz w rywalizacji Barcy z City. BVB zamyka tabele Bundesligi i gra z Juve, ktore jest liderem ligi wloskiej (no ale to Wlochy, poza Roma nikt tam z Nimi nie rywalizuje). City drugie w Premier League gra z Barca, ktora jest druga w Primera Division. Wybor jest prosty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Umkwatata generalizujesz za bardzo. Starcie BVB z Juve jest dużo ciekawsze, Juve broni honoru calcio i gra bardzo dobrze, nie tak jak tutaj niektórzy sądzą. Tevez strzela aż miło, grę Pogby można oglądać z zapartym tchem, co ten Il Polpo jak mawia Święcicki wyprawia to bajka !

Ponadto liga włoska jest ciekawa i basta , a także warta oglądania ;)

City w starciach z Barcą nie ma nic do powiedzenia, to że zajmuje 2msc nic nie znaczy. W ogóle Premier League na tle Primera Division wypada blado w ostatnich latach, dlatego wg mnie Barca z palcem w d... przejdzie City i dwumecz bez historii będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz lepiej grającego City? :D

Mi się wydaje że grają teraz gorzej. Lepiej im się wiodło bez napastników, niż teraz gdy cała trójka jest dostępna.

Wiem że się jaracie Manchesterem City, ale jest to aktualnie spowodowane tylko tym że grają w Premier League.

Nie zmienia to faktu ze takie dwa mecze w jeden dzień, to bardzo dziwny ruch uefy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/cz ... arzy/mv6p7

 

D. Tuzimek: Brak talentu zawsze można pokryć zaangażowaniem i rumieńcami na obliczu krzyczeć: „A ja kocham PZPN i co mi zrobicie?!”

 

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/ru ... icie/h0xse

 

P. Rudzki: Lubię PZPN i co mi zrobicie?

 

Fakty powiążcie sami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuzimek może juz robić co chce, bo od poniedziałku nie jest pracownikiem nc+. Zrezygnował.

 

I szczerze? Zgadzam się z Tuzimkiem...

 

Aktualizacja: @olis, nie zauważyłem, że o tym napisałeś :D San zrezygnował, bo nie byl zadowolony ze swoich zadan jakie wykonuje. Ale oczywiście to jest wersja samego zainteresowanego :D

@widz666, ale dowaliles :D nie pamiętam całej sytuacji. Po prostu nie zgadzam się z Twoją opinią, ot co. Mam takie prawo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz lepiej grającego City? :D

Oczywiście, że grają coraz lepiej co pokazał ostatni mecz z Chelsea, gdzie powinni wygrać. Nie zapominajmy, że będą już dostępni Yaya Toure i Bony. Poza tym grają, podobnie jak Barca, bardzo atrakcyjną, ofensywną piłkę. Ale do wiernych miłośników coraz słabszej i cieszącej się coraz mniejszą oglądalnością Serie A, żaden argument nie dochodzi :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden mecz im wyszedł ;)

A wiadomo że jedna jaskółka...

Z Middlesbrough grali słabo (żeby nie powiedzieć dramatycznie patrząc na gre gości), z Arsenalem grali beznadziejnie, z Evertonem i Sheffield zagrali mocno średnio, z Sunderlandem + męczarnie z Burnley i Sunderlandem.

City z Chelsea zagrało nieźle, ale to i tak nędza patrząc na gre lidera w Londynie.

Z taką grą nie mają czego szukać w LM.

Naczelny prowokator Arkon musi swoje żale o Serie A pisać. A JA z chęcią poczytam o tej coraz mniejszej oglądalności Serie A, bedą statystyki ( nie interesuje mnie europa, tylko POLSKA)? Pewnie nic z tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...