Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

El Clasico bez żadnego studia przed nim? Tylko GPS, który de facto trwa 5 min?

Mi tam studia nie brakuje. Niepotrzebnie pompują to całe El Clasico.W innych ligach też są takie mecze nawet ciekawsze i studia nie robią. Do tego jakby ktoś rzucił tekst- dwie najlepsze drużyny świata to bym nie powstrzymał śmiechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze nie, bo inny zespół dzierży koronę najlepszej europejskiej drużyny. Po tym

można sądzić, że wiele się przez tych kilka miesięcy od finału LM nie zmieniło. :wink:

 

Tak czy siak mecz ciekawy, szczególnie dla fanów ligi hiszpańskiej i nie omieszkam go zobaczyć. Zobaczymy czy faktycznie odejście Mou uzdrowi "atmosferę" El Clasico, czy dalej będą to dobre mecze z elementami kabaretu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartolinos. Fakt. 9.90 to nie 40. Każdy ma inną kieszeń. I nie mnie oceniać czy to dużo dla kogoś czy nie. 2 dni oglądania za 9,90 to nie jeden i myślę, że większość się z tym zgodzi. Co do samego spotkania to co, kto woli. Jeden przeżywa mecz Legia-Lech. Drugi Inter-Juve. Trzeci Bayern-Borussia. Real-Barca to spotkanie jednych z najbardziej dochodowych marketingowo drużyn świata. Kibiców tych drużyn, fanklubów nie policzysz. I co by nie gadać to oba kluby to półfinaliści ostatniej LM! Więc nie umniejszajcie znaczeniu tego spotkania! Ani tym drużynom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ ma przeciez przerwy w poniedzialki co jakis czas (bodajze 1x w miesiacu, ale nie jestem pewien na 100%) ....

Niech zrobia cos i dadza mozliwosc obejrzenia meczu z powtorki - poki co jest 20 meczow w weekend, z czego 3 o tej samej porze a tylko 3-4 mecze sa emitowane powtornie (i to glownie ekstraklasy ...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie za to dziwi jedno. Dlaczego tylko 4 spotkania transmitują, ewentualnie 5 z Ligi Mistrzów danego dnia? Dlaczego nie 8 spotkań? Tyle programów! C+,C+Sport,NSport,C+Family,Family2,NSport37? Nawet 6 to lepiej jak 4-5.Podobno w Nce wszystkie spotkania pokazywali na żywo...

Ciekawe czy byś obejrzał te 6 spotkań :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leonk1974. Zabawny jesteś. Miałbym wybór! A to jest ważne. Dziś wszystko się nam narzuca z góry i co najgorsze, większość się na to godzi. @Pawop, dzięki za odpowiedź. Tego nie wiedziałem, a czytając komentarze pod artykułami sat kuriera o transmisjach z LM, wręcz byłem pewien, że w N było inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mają prawa na tyle meczów. W n było tak samo.

 

Jesteś pewien? Bo mi się wydaję, że mają 100% praw do UEFA Champions League (możliwość pokazywania wszystkich meczów + wszelkie materiały np. magazyn).

 

 

Mnie za to dziwi jedno. Dlaczego tylko 4 spotkania transmitują, ewentualnie 5 z Ligi Mistrzów danego dnia? Dlaczego nie 8 spotkań? Tyle programów! C+,C+Sport,NSport,C+Family,Family2,NSport37? Nawet 6 to lepiej jak 4-5.Podobno w Nce wszystkie spotkania pokazywali na żywo...

 

Pamiętam, że ktoś wspomniał, że to wina... kabin komentatorskich. Podobno nie mają ich aż tyle, by móc mieć możliwość skomentowania tylu meczów. Jak jest naprawdę, to nie wiem. Choć zgadzam się z Tobą, że im więcej ewentualnych transmisji tym lepiej z uwagi na większy wybór. A, i w n nie pokazywali wszystkich spotkań na żywo. Powtórki to co innego. : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A ile meczy można na raz oglądać na żywo ?" Przecież nie tego dotyczy dyskusja, wmawiacie coś co nie ma miejsca. Owszem wybór jest, bo pokazywane są teoretycznie najciekawsze mecze. Jednak zdarza się jakiś fan nie ma możliwości oglądania drużyny, której sympatyzuje, a pewnie chciałby móc oglądać daną drużynę. 8 meczów to w tej chwili i tak zbyt duże wymagania, najlepiej byłoby krok po kroku o jeden mecz o 20:45 więcej co sezon fazy grupowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie za to dziwi jedno. Dlaczego tylko 4 spotkania transmitują, ewentualnie 5 z Ligi Mistrzów danego dnia? Dlaczego nie 8 spotkań? Tyle programów! C+,C+Sport,NSport,C+Family,Family2,NSport37? Nawet 6 to lepiej jak 4-5.Podobno w Nce wszystkie spotkania pokazywali na żywo...

 

Na wszystkich których wymieniles są mecze. A nie... Nie ma meczu na C+Family :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leonk1974. Zabawny jesteś. Miałbym wybór! A to jest ważne. Dziś wszystko się nam narzuca z góry i co najgorsze, większość się na to godzi. @Pawop, dzięki za odpowiedź. Tego nie wiedziałem, a czytając komentarze pod artykułami sat kuriera o transmisjach z LM, wręcz byłem pewien, że w N było inaczej.

Jasne, bo oglądałbyś z zaciekawieniem i zastanawiałbyś się czy obejrzeć mecz Steaua - Basel czy Arsenal - Borussia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...