Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka liga włoska,ludzie chcieliśmy rozdawnictwa pakietów za pół darmo??(coś za coś)to teraz zapomnijmy o czymś takim.... :wink:

zobaczycie że nowe kanały będą za dopłatą albo w pakiecie"platyna"

jak można mieć większość lig europejskich za 59 pln(przecież to miała być platforma premium :wink: )

julian ma zarabiać a nie dokładać do interesu :lol2:

No ja akurat mam za 59 zł. W n płaciłem 69, teraz mam dodatkowo ligę angielską, hiszpańską, francuską (i tak nie będę oglądał) oraz NBA, kilka nowych kanałów a płacę 10 zł mniej. Jak dla mnie to całe nc+ to spoko jest (inaczej być nie może). Zabezpieczyłem się również (mam nadzieję skutecznie) bo mam mejla z potwierdzeniem wszystkich opcji i potwierdzenie z nc+, jako odp ma zapytanie w formularzu kontaktowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka liga włoska,ludzie chcieliśmy rozdawnictwa pakietów za pół darmo??(coś za coś)to teraz zapomnijmy o czymś takim.... :wink:

zobaczycie że nowe kanały będą za dopłatą albo w pakiecie"platyna"

jak można mieć większość lig europejskich za 59 pln(przecież to miała być platforma premium :wink: )

julian ma zarabiać a nie dokładać do interesu :lol2:

o

 

To są realne ceny za pakiety a nie po ich absurdalnie zawyżonych cenach. Jaki kraj takie premium. Liga włoska jest dobra,w tym roku jej atrakcyjność sporo wzrosła.Wszyscy na forum piszą o niej źle a kiedy oglądaliście jakiś mecz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to liga włoska jest o wiele bardziej atrakcyjna niż francuska i na równi z hiszpańską...podobnie mamy rozłożone bowiem siły - tak jak w Hiszpanii fajnie ogląda się wzajemne pojedynki Barcy, Realu, Atletico, Valencii czy Malagi, tak i we Włoszech Milanu, Interu, Juve, Napoli czy Fiorentiny. Poza tymi drużynami to już mniej emocji, ale i tak włoska ma fajny klimat piłkarski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to chcą oglądać, ale raczej dobry futbol i emocje, a takie tylko w LM i Premier League...w Anglii to nawet mecz 2 ostatnich drużyn dostarcza ich więcej niż czołowych z innych lig...

Mimo, że w poprzednim sezonie w PSG też grały "gwiazdy", to i tak z tamtejszej ligi nudą wiało :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liga wlaska to jest skorumpowane dziadostwoa skoro chca za to jakis bajonskich sum to niech to C+ oleje.

ludzie chca ogladac gwiazdy a gwiazdy graja w Anglii ,Hiszpanii i Francji za sprawą Monaco i PSG.

Weź już się nie kompromituj żałosny znawco sportu.

P.S Czy wreszcie jakiś admin zauważy błędy tego analfabety albo mu napisze,żeby kupił słownik?Już tego czytać nie idzie tak się roi od błędów i od łamania poprawnej polszczyzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

no co wy marudzicie.....przecież NC+ ma "ekstraklasę " :wink:

i chyba w tym roku fanów piłki będzie tym do siebie starała się przekonywać..........jeśli to prawda z Serie A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak stracą Serie A, to jest jeszcze Liga Mistrzów, Liga Europejska, Premier League, Primera Division, Ligue 1, T-Mobile Ekstraklasa. Niektóre posty, jak by C+ stracił ostatnią ligę oprócz Francuskiej i Polskiej :roll:

 

Dla mnie np. Serie A nie jest atrakcyjną ligą i jedyne mecze jakie mnie zainteresowały to te z udziałem polaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że powinni się skupić Ekstraklasie, Premier League, Primera Division, oraz LM i LE. Za 2 lata nc+ kończą się prawa do 4 z 5 wymienionych przeze mnie rozgrywek. Nadwyrężanie budżetu na inne ligi, które miały niewielką oglądalność, może odbić się tym, że nie będą mieli kasy na przedłużenie praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polityka biznesowa to sprawa poza naszym wpływem.

Szkoda tylko, że Koledzy tak łatwo dali się spacyfikować i znajdą każdą możliwość adwokackiej postawy wobec operatora.Zrozumiałbym postawę: jeśli miałaby zniknąć FAPL to lepiej nie spadnie SerieA, ale wymyślanie, że coś jest ciekawe, ma oglądalność czy nie albo coś skorumpowane ... to już tylko politowanie wobec autora.

Nowe ceny stały się faktem, nowe realia abonenckie również. Nie ziściły się tylko ZAPOWIEDZI, ze zostanie połączona oferta. Coś to połączenie słabo widoczne w kinie, a i w sporcie może dojść do ograniczeń np. tenisa trochę mniej, potem jeszcze coś....

Tylko czekać, aż operator będzie odrywał kąski, a wśród publiki i tak zadowolenie.

Istny Cyfrowy Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstraklasa? Jakas smieszna srodkowoeuropejska liga, ktora za 4 sezony moze byc na poziomie ligi azerskiej? Dajze spokoj, panie. Canal+ fantastycznie pokazuje ligi zagraniczne i jezeli to straca, to straca tez mnostwo klientow.

 

Przyklad?

Ligue 1:

- w Orange Sport - 1 mecz, czesto z retransmisji (tak bylo, gdy OS mialo prawa)

- w Canal+ - wczesniej 2 a od poprzedniego sezonu 3 mecze, tylko w wyjatkowych mecze z retransmisji

Do tego OS nie mial zadnych magazynow Ligue 1, w Canal+ sa oddzielnie magazyny kazdej kolejki ligi zagranicznej, w Sport+ sa skroty z meczow tych lig. Do tego w S+E byly te ligi szeroko omawiane, ale teraz juz niestety tego magazynu juz nie ma.

 

Tak jak teraz jest najlepiej, mam wszystko w jednej platformie, a nie, ze trzeba bedzie brac CP i nC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że powinni się skupić Ekstraklasie, Premier League, Primera Division, oraz LM i LE. Za 2 lata nc+ kończą się prawa do 4 z 5 wymienionych przeze mnie rozgrywek. Nadwyrężanie budżetu na inne ligi, które miały niewielką oglądalność, może odbić się tym, że nie będą mieli kasy na przedłużenie praw.

O jakiej niewielkiej oglądalności Seria A Ty piszesz? Założę się,że większą oglądalność miała liga włoska niż francuska.A Hiszpania?Tam tylko Real-Barcelona i praktycznie nuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tacy mądrzy, brać Serie A, nie patrząc na nic. Na wszystko kasy może nie starczyć, więc na jakiej zasadzie mają podejmować decyzję co odrzucić, jak nie na podstawie oglądalności? Już raz Serie A odrzucili i wcale się nie zdziwię, jeśli zrobią to ponownie, tym bardziej, że Włosi się cenią.

 

Serie A nigdy nie oglądałem, bo dla mnie była nudna, ale to moja opinia i każdy może mieć inną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...