Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy lubią te dyscypliny. Trzeba przyznać jednak ze utrata duetu komentatorów odbije się na PR Canal+. Może czekają z ogłoszeniem kolejnych praw (np. NBA) do czasu nowego dekodera i uruchomienia oferty OTT .Na Eleven tylko 2 mecze Ligue1 w ten weekend także lipa.Wedlug mnie w dużym procencie jakieś ligi oraz prawa wrócą do stacji Canal +. Osobiście trzymam kciuki za Lalige i Ligue1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dyscypliny można lubić. Ja np. lubię pooglądać sobie golf, szczególnie ten amerykański PGA? Sry, ale nazw dobrze nie znam ;)

Lubię też pooglądać lekką atletykę, ale to nie zmienia faktu, że cena nie jest dopasowana do tych praw. To jest całym problem, że jak pokazujesz kontent CP czy kontent Eurosportu to kosztuj tyle co oni :)

 

 

Ciekawi mnie ile LL czy Ligue1 pokazałby dziś C+....czy tyle ile Eleven? Nie wiem, ale ciekawi mnie to :)

 

W sumie to bym chyba chciał, że C+ łyknął LL, bo było by więcej Serie A w 11, ale z drugiej strony czy chciałbym Serie A w C+? Raczej nie, bo bałbym się o ilość transmisji, a nawet gdyby zagwarantowali 5-6 w kolejce, to jest problem z opakowaniem, bo pewnie magazynu by nie było, ponadto komentarz, komentarz i jeszcze raz komentarz. Mecz Rijeka z kimś tam w LE mi przypomniał co nieco, nie lubię flegmatycznego komentowania  :P

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wóz jest ten sam co zawsze, to wóz HD od TVN. Natomiast nie wiem czy coś testują czy jak ale jest to downscal z HD(ewentualnie do 720p). Coś co się zdarza bardzo rzadko, i czasem zdarzało się TVP w stosunku do transmisji szczególnie ze sportów zimowych. Wydaje mi się, że jednak czegoś nie przestawili w wozie DSNG.

Edytowane przez bartas_20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dyscypliny można lubić. Ja np. lubię pooglądać sobie golf, szczególnie ten amerykański PGA? Sry, ale nazw dobrze nie znam ;)

Lubię też pooglądać lekką atletykę, ale to nie zmienia faktu, że cena nie jest dopasowana do tych praw. To jest całym problem, że jak pokazujesz kontent CP czy kontent Eurosportu to kosztuj tyle co oni :)

 

 

Ciekawi mnie ile LL czy Ligue1 pokazałby dziś C+....czy tyle ile Eleven? Nie wiem, ale ciekawi mnie to :)

 

W sumie to bym chyba chciał, że C+ łyknął LL, bo było by więcej Serie A w 11, ale z drugiej strony czy chciałbym Serie A w C+? Raczej nie, bo bałbym się o ilość transmisji, a nawet gdyby zagwarantowali 5-6 w kolejce, to jest problem z opakowaniem, bo pewnie magazynu by nie było, ponadto komentarz, komentarz i jeszcze raz komentarz. Mecz Rijeka z kimś tam w LE mi przypomniał co nieco, nie lubię flegmatycznego komentowania :P

Moim zdaniem, gdyby wzięli LaLiga to nawet nie mieliby prawa zmniejszyć liczby transmisji do 4/5, bo krytyka byłaby ogromna. Z Ligue 1 pewnie te dwa/trzy mecze by były. A SerieA? Nie wiem czy odnosicie to samo wrażenie, ale ta liga ostatnio wraca do łask, m.in. dzięki naszym piłkarzom. Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle dobrze opiekowane NFL czy powrót straconych lig do Canal+ przyciągnęło by znów ludzi do Canal+. Obecnie coraz więcej osób w polskich miastach mieszka z poza granic. Dobry PR i opakowanie i wyszliby na plus. Jaka stacja ma rozgrywki Copa libertadores i do kiedy Eleven ma prawa do NFL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rozpisce @Artek znajduje się studio analiz.

20:00 Magazyn Liga+ Extra (Porwadzący: Andrzej Twarowski - Tomasz Smokowski; goście: Maciej Murawski, Sławmoir Stępniewski, Michał Żewłakow; studio analiz: Filip Surma - Tomasz Wieszczycki; Moim Zdaniem: Tomasz Lipiński)

Edytowane przez tyrla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wóz jest ten sam co zawsze, to wóz HD od TVN. Natomiast nie wiem czy coś testują czy jak ale jest to downscal z HD(ewentualnie do 720p). Coś co się zdarza bardzo rzadko, i czasem zdarzało się TVP w stosunku do transmisji szczególnie ze sportów zimowych. Wydaje mi się, że jednak czegoś nie przestawili w wozie DSNG.

Na żużlu wóz DSNG był od ATM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...