Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@the cable guy-uważasz, że miliony Polaków ogląda Ligę Mistrzów na ZDF-ie? Rozumiem, że połowa Twoich sąsiadów kręci anteną co godzinę, żeby oglądać sport na jakichś arabskich kanałach. Radzę włączyć myślenie... Ludzie będą chcieli oglądać Real, Barcelonę, Bayern - nawet jak grają z ogórkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Globus903 - dokładnie :))) A najlepsze uzasadnienie, że sprzedaż sublicencji nic nie znaczy, w końcu w poprzednich sezonach nie sprzedawali, bo na pewno nie było chętnych :D

 

@live1 - to odsluchaj sobie filmik, który jest na poprzedniej stronie z "Misji Futbol" można się dokładnie domyślić dlaczego odeszli - pomiędzy 12 a 13 minutą. Naprawdę polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany, ale niektórzy lubią wszystkich segregować- fanboj tego czy owego. Jeśli już to ja jestem fanem dobrej piłki i tyle. :) Tak się składa, że wykup sublicencji o niczym nie świadczy. Jeśli 11 sprzeda sublicencję do pokazywania wybranych meczów Bundesligi, to będzie świadczyło o jej schyłkowi? Przecież to absurd. Najbliższe przetargi pokażą kondycję finansową Canal+. Włączcie myślenie, to naprawdę nie boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę, że Canal+ NIE jest bliski upadku jeśli chodzi o piłkę i szczerze nie będzie mi go żal, bo zostanie już tylko marka, a praw i twarzy(Smokowski/Twarowski) jest coraz mniej. Płacił nawet 30zł za samą ligę polską i angielską nie będę(mam paczkę w opcji dodatkowej, za pół roku mogę wyłączyć), a co będzie dalej, zobaczymy. :)

To w gestii NC+ teraz leży sprawa jak dostosować ceny i ofertę, do tego co Canal+ ma obecnie do zaoferowania. :)

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@live1 - to odsluchaj sobie filmik, który jest na poprzedniej stronie z "Misji Futbol" można się dokładnie domyślić dlaczego odeszli - pomiędzy 12 a 13 minutą. Naprawdę polecam :)

Następny wizjoner czytający w myślach...

Najlepsze jest to, że w tej minucie Smokowski nie powiedział ani słowa. To Borek opowiadał, co Szpakowski, Smokowski i Borek nie zrobiliby względem swego pracodawcy.

Ale Ty odkryłeś całą tajemnicę.

Brawo :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vigoo akurat też zwróciłem uwagę na te słowa Borka jak oglądałem ten odcinek. Nie sądzę żeby ot tak sobie to wypowiedział. Znają się ze Smokowskim bardzo dobrze i moim zdaniem padł prawdziwy powód odejścia z NC+ czyli utrata praw i brak perspektyw na utrzymanie/polepszenie oferty sportowej C+. Wiem, że niektórzy z abonentów NC+ na krytykę ich stacji reagują atakami personalnymi, ale polecam trochę logicznego myślenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tokiem rozumowania, musiałbyś potraktować na serio to, co mówił o Szpakowskim i o sobie.

Co tam wypowiedzi Smokowskiego, ważniejsze są domysły...

 

Zakładając, że powodem odejścia jest utrata praw. To dlaczego odchodzą teraz? Przecież Ekstraklasę i PL mają jeszcze przez prawie dwa sezony. Przecież Twaro tak kocha angielską. Więc dlaczego nie odchodzą za dwa lata??? Jakoś to się kupy nie trzyma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za to pytanie z trochę innej półki. Czy orientujecie się może czy nc+ nadal posiada prawa do Pucharu Davisa? Szukałem w programie na ten weekend, jednak niczego takiego nie znalazłem i zacząłem się zastanawiać czy to faktycznie oni posiadają te prawa? Pamiętam też, że w 2016 Puchar Davisa pokazywała TVP ale to chyba tylko mecze Polaków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby była taka możliwość to wiele osób z tego forum wzięło by łopatę i zakopało własnoręcznie nc+ z czystej złośliwości, która zwyczajnie nakłada im klapki na oczy. Ale może warto się zatrzymać przy tej sublicencji LM dla TVP na dłużej.

 

Wyniki z ostatnich miesięcy pokazują, że nc+ nie traci abonentów, więc utrata kontentu sportowego prawie w ogóle nie wpłynęła na ich wyniki finansowe. Bardziej w tym kontekście ważne jest, że nc+ dokłada się swoim zyskiem do Francuzów i jeśli już, to to może niepokoić. Co z tą kasą z sublicencji się stanie - jeśli brać ją wprost, choć to nadużycie - pokażą najbliższe miesiące. Czy będą to inwestycje w prawa sportowe (wątpię), czy poszerzenie oferty nc+ - nie wiem. Ale nic tu nie jest zero-jedynkowe, że bankrutują/kumulują kasę na przetargi. Natomiast samo nc+ ma od kilku lat fatalny czas PRowo - tracą prawa, tracą znane nazwiska, nic nie pozyskują w zamian, ktoś zajmujący się marketingiem w tej firmie zadania nie ma łatwego, ale jednak rozgrywa to bardzo słabo i żadne reklamy, czy komunikaty tego nie zmienią.

 

A wczorajsza LM średnia - widziałem końcówkę studia i z powodu Baszczyńskiego i Przytuły odpuściłem. Swoją drogą - Michał wspomniał coś o Rumaku, czy jednak oficjalnie cisza? Mimo, że go Smoku na twitterze płomiennie bronił :)

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za to pytanie z trochę innej półki. Czy orientujecie się może czy nc+ nadal posiada prawa do Pucharu Davisa? Szukałem w programie na ten weekend, jednak niczego takiego nie znalazłem i zacząłem się zastanawiać czy to faktycznie oni posiadają te prawa? Pamiętam też, że w 2016 Puchar Davisa pokazywała TVP ale to chyba tylko mecze Polaków...

W tym roku nic z Pucharu Davisa już nie dali, więc wygląda na to, że praw się pozbyli. TVP też już Polaków nie pokazuje.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...