Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aha, nie kojarzysz, ale zapewne było, tak jak sobie wydumałeś... A podobno, to userzy o Eleven piszą, żeby się przyje... na siłę.

 

Nie wydumałem, wnioskuję po tym co było w GPS i ile tam trwał skrót. Jakoś nikt tutaj nie zaprzeczył, że te skróty były dłuższe czy też szeroko omawiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, pewnie i tak nie będą zbytnio już LM reklamować, skoro zaraz ją tracą a TVP z pewnością ostro przepłaciła. Trzeba przyznać, że po odpadnięciu LM będzie to wyglądało słabo.

Trzeba czekać na przetarg Premier League, bo to ostatnia rzecz, która trzyma mnie przy paczce C+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni oszczędzają, i oszczędzają, że chyba niedługo całą platformę Cyfrowego Polsatu kupią.  :mrgreen: A tak serio, to już to rzeczywiście jest nudne. w najbliższym czasie będzie przetarg na La Liga, za rok z kawałkiem stacje staną w szranki o Lotto Ekstraklasę, Premier League, to będzie walka z nożem na gardle o zachowanie życia dla Canal+... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej zdali sobie sprawę, że w symbiozie więcej zyskają. TVP raczej dużo nie zapłaciła, bo nie ma pieniędzy.

Dla nc+ to też forma reklamy. Jak cała Liga Mistrzów była z paywallem, to ludzie nawet nie wiedzieli, że cokolwiek się dzieje i ogólne zainteresowanie rozgrywkami spadało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co wyciągać jakichś wniosków z powodu wykupienia sublicencji LM przez TVP. To może być początek powrotu tych rozgrywek do tej tv, liczę na podobny scenariusz w przyszłych sezonach. Co do C+ decydujące będą najbliższe przetargi na La Ligę i Ekstraklasę. Jeśli uda się pozyskać prawa do ligi hiszpańskiej i utrzymać dotychczasowy stan posiadania, wtedy można mówić o reaktywacji C+, jeśli scenariusz będzie odwrotny o powolnym lub szybkim upadku. Już niedługo przekonamy się jak wygląda rzeczywistość. Odejście Smokowskiego i Twarowskiego oczywiście nie jest pozytywnym sygnałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma co wyciągać wniosków. Wniosek jest bardzo prosty, dno.Obniżą Nam abonament z tego powodu ? Tracą wszystko jak leci a Ty o reaktywacji  C+ ?  Żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosujący na TVP to jakieś ********************!!! Jak można wybrać mecz Tottenham-Borussia puszczany na darmowym ZDF zamiast RB Lipsk-Monaco?! Drugie miejsce Realu z ogórkowym APOELem też śmieszność. Jak Janusze sportu będą te środowe spotkania tak wybierać to nie ma szans na oglądanie czegoś poza Realem, Barceloną czy klubami gdzie grają Polacy. 

PS.Sorry za komentarz tutaj, Dopiero teraz sobie zdałem sprawę, że to temat NC+ :D

Edytowane przez the cable guy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...