Jump to content
gregry608

Multiroom Platformy CANAL+

Recommended Posts

Posted (edited)

Czy jako Multiroom będzie można dobrać dekoder 4K UltraBox+ (wymieniając drugą kartę, którą posiadam, bo już posiadam jeden dekoder 4K UltraBox+) i ewentualnie jaka byłaby cena?

Edited by Barti
Przeniesiono dyskusję do odpowiedniego wątku.

Teraz nie, ale może w przyszłości. 

Witam. Posiadam Pace + Cameleon i samą kartę Cameleon. Umowa na czas nieokreślony. Jeśli od 1 lipca przestanie mi to działa, to na co  najlepiej wymienić aby multirom nie działał po sieci i był dalej za zero złotych? Myślałem coś o module ale mam starszy TV  i nie wiem czy ten nowy będzie mi działał. Obecnie jedna karta działa mi w module Aston.

Posted (edited)

Kombinujesz w dobrą stronę.

Czystą kartę Cameleon wymieniasz na nowy Moduł CI+ z ECP, a Pace na Ultraboxa 4K albo inny dekoder.

Jaki model TV konkretnie posiadasz?

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Posted (edited)

Mój TV to Samsung. Model: UE 40H6640SL

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

@ziomq

Jak masz dekodery lub same karty Camelon (szare karty z logo Cyfry+ ) wymieniasz dekoder główny na 4K Ultrabox+ lub WifiPremiumbox+  z (karta Cayman )i jako dodatkowy dobierasz Moduł CAM z CI+ z  ECP jako Multiroom do TV Lub dekodera z Gniazdem Ci+ z ECP z wolnego rynku TV SAT 

Dobieranie oraz wymiana sprzętu w salonach Canal+

Pozdrawiam Adam :) 

Witam, 

Obecnie umowa wypowiedziana do końca września. Na ten moment jedna karta z dekoderem PacePvr,  przy przedłużeniu chciałbym multiroom z wymianą dekodera... na co mogę liczyć aby ponieść minimalne koszty - dzierżawa dekoderów i usługa multiroom ?

Jak technicznie będzie wyglądać dobranie drugiego multiroom przy jednoczesnej wymianie Wifipremiumboxa na dekoder 4K? Aktualnie mam 1 multiroom i 2x Cameleon.

Czy zachowam 2x Camele i dostanę 4K ze sparowanym Caymanem? Czy zostanę z 1x Cameleon i 2x Cayman? Ktoś przerabiał taki układ?

@bibo9999 Aktywacja dekodera głównego za free. Oczywiscie pewnie dzierżawa 5 zeta za 4k. 0 aktywacji za dekoder dodatkowy.  10zł/m. opłata za MR.

@qnik Technicznie dojdzie Ci 25zł/m za MR i dzierżawę 4k. Jeśli nie aneksujesz to jeszcze aktywacja MR 49 za każdy. 

Posted (edited)

Jeśli ktoś posiada starą ofertę w Canal+ (multiroom oparty na kartach Cayman) i wymieni na dekoder albo moduł z Cayman to czy będzie "kontrola odległości" w multiroomie, czyli konieczność podłączania dekoderów w sieć WiFi/kablem w domu?

Edited by Barti
Przeniesiono dyskusję do odpowiedniego wątku.

Stara oferta na Caymanie? A co to takiego? 

Przy module nie ma kontroli odległości. 

Potrzebuje dobrać jeszcze jednen dekoder. Jaki to będzie koszt?

Mam 4K + Cayman i Wifibox + camel.

49,99 albo 99,99 aktywacja + 10zł/m. Zadzwoń na info. Może jakaś ciekawa oferta będzie. 

• Thanks 1

Cześć.

Aktualnie mam multiroom na zasadach cyfry+.

Dekodery: Pace PVR i Sagemcom DSI83. W obu cameleony.

1. Czy przy aneksowaniu umowy i ewentualnej wymianie Pace na Ultrabox 4k, funkcjonalność multiroomu pozostanie po staremu (czyli 2 niezależne dekodery)?

2. Czy Sagecoma można na coś sensownego wymienić, zachowując obecną funkcjonalność multiroomu?

Jak nie dasz sobie wcisnąć MR od ITI to zostanie jak teraz. Dekoder dodatkowy możesz wymienić tylko na Wifibox.  Takie samo padło jak ten co masz, tyle, że ma Wi-Fi. 

Czy prawdą jest że Ultrabox nie współpracuje z dekoderami po n'ce w systemie Conax w multiroom? Kazali mi wymienić na Wifiboxa, który teraz jest dekoderem dodatkowym.

Dokładnie.Wszystko hula jak ta lala ;)

Hm, ten Wifibox chodzi o wiele gorzej niż wcześniej posiadany 5800s.Jak myślicie dlaczego wymieniają ? Serwisowanie im się kończy , czy ze względu że karta w dekoderze nie była parowania ? 

Stare się kończy. Zastępuje nowsze, ale nie lepsze. 

W dniu 26.06.2020 o 12:30, pan.ms napisał:

Czy jako Multiroom będzie można dobrać dekoder 4K UltraBox+ (wymieniając drugą kartę, którą posiadam, bo już posiadam jeden dekoder 4K UltraBox+) i ewentualnie jaka byłaby cena?

Możliwe, że na jesień będzie taka możliwość.

A czy można zrobić tak. Dziś biorę pakiet start tam nie ma multiroom A czy za np. Dwa dni jak dokupić sobie canal i HBO mogę dobrać multiroom?