Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mydelniczki lub Wifiboxy posiadają funkcję HDMI CEC oraz czy posiadają możliwość oglądania NC+ GO TV i HBO GO? Dekoder główny WifiPremiumBox oczywiście posiada obie funkcje.

Edytowane przez fr86
Przeniesiono wątek do odpowiedniego działu forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Bałaganu w identyfikacjach kanałów w EPG ciąg dalszy. Po ostatnich drobnych zmianach w przypadku dwóch kanałów obecnie ich ID wyglądają dość komicznie. Mianowicie…

 

81. National Geo HD

82. National Geographic Wild HD

83. History HD

84. HISTORY 2 HD (w dodatku z błędem, bo zapis stylizowany jest bez odstępu)

 

Pomyśleć, że kiedyś za czasów n, a przynajmniej w pierwszych latach, praktycznie wszystkie identyfikatory były zapisywane poprawnie i sam wtedy stwierdzałem, że CYFRA+ oraz Cyfrowy Polsat mogły się uczyć (np. TVP Polonia zamiast wieloletniego zapisu TV Polonia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość kingofsouth
18 minut temu, G2000 napisał:

CP wprowadził nowy dekoder a w nc+ bieda.

W NC+ jest  Ultrabox+ .  CP nie ma dekodera 4K jak i oferty 4K.

Nadal twierdzisz, ze bieda??  Przyszedłeś zamęt siać?  ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega @mowe11 prosił o listę wprowadzonych dekoderów na przestrzeni ostatnich kilku lat. Proszę bardzo.

 

Zacznijmy może od 2013 :)

  • CP: PVR HD 7000
  • nc+: mediaBox+

2014:

  • CP: HD5500s
  • nc+: wifiBOX+

2015:

  • CP: nic
  • nc+: wifi Premiumbox+

2016:

  • CP: EVOBOX PVR
  • nc+: nic

2017:

  • CP: nic
  • nc+: 4K UltraBox+

2018:

  • CP: Evobox Lite, Evobox HD
  • nc+: Player+ BOX, liczymy go w ogóle jako dekoder?

2019:

  • CP: Evobox IP
  • nc+: (jeszcze) nic

 

CP: 6 nowych dekoderów od 2013

nc+: 4 lub 5 (zależy, czy liczymy player+ BOX, ale raczej powinniśmy, skoro liczymy też EVOBOX IP, który nie jest do SAT) od 2013

Moim zdaniem o niczym to nie świadczy :P

Edytowane przez Vsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

@Saturn45

Na jakich warunkach proponują Ci tą wymianę? Różnicy nie ma między turboBoxem+,  a mediaboxem+ i jedynie może mediaBox+ trochę szybciej działać i tyle. Jak chcesz wymieniać dekoder na nowszy to radziłbym Ci celować w WiFi PremiumBoxa+ za 49 zł i 5 zł/m i tu zyskujesz tylko wbudowane WiFi. Według mnie najlepiej negocjować przy przedłużeniu wymianę dekodera na 4K UltraBox+, który ma dysk 1 TB w opłatach 49 zł aktywacja i 5 zł/m lub nawet taniej do pakietu Comfort+ za 39,99 zł/m za 0 zł aktywacja i 0 zł najem dekoder 4K UltraBox+, bo chwilowo są chyba takie promocje dla stałych Abonentów przy przedłużeniu, jak dla nowych jest za 1 zł/m do 7 lipca taka promocja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lukx95 napisał:

@Saturn45

Na jakich warunkach proponują Ci tą wymianę? Różnicy nie ma między turboBoxem+,  a mediaboxem+ i jedynie może mediaBox+ trochę szybciej działać i tyle. Jak chcesz wymieniać dekoder na nowszy to radziłbym Ci celować w WiFi PremiumBoxa+ za 49 zł i 5 zł/m i tu zyskujesz tylko wbudowane WiFi. Według mnie najlepiej negocjować przy przedłużeniu wymianę dekodera na 4K UltraBox+, który ma dysk 1 TB w opłatach 49 zł aktywacja i 5 zł/m lub nawet taniej do pakietu Comfort+ za 39,99 zł/m za 0 zł aktywacja i 0 zł najem dekoder 4K UltraBox+, bo chwilowo są chyba takie promocje dla stałych Abonentów przy przedłużeniu, jak dla nowych jest za 1 zł/m do 7 lipca taka promocja.

Aktywacja 0 zł, co miesiąc 3 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lukx95 napisał:

@Saturn45

Płacisz obecnie jakąś opłatę za najem dekodera turboBox+? Kończy Ci się obecnie umowa rozumiem i proponują do oferty wymianę dekodera?

Zapłaciłem za turbo jakieś 6-8 lat temu 199 zł, bez opłat miesięcznych i aktywacji. W ICA mam ofertę wymiany na mediaboxa 0 aktywacja i 3 zł miesięcznie. Umowa kończy się w październiku, dlatego pytałem czy warto wymienić. Mediabox jest nowszy, lepszy procesor, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Saturn45

Jak obecny dekoder turboBox+ działa Ci bez problemów i nie narzekasz na niego, to ja bym nie wymieniał na mediaBoxa+ tylko dla szybkości. Jak już to bym celował w wymianę przy przedłużeniu umowy na najnowszy dekoder 4K UltraBox+ w najmie do max 5 zł/m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lukx95 napisał:

@Saturn45

Jak obecny dekoder turboBox+ działa Ci bez problemów i nie narzekasz na niego, to ja bym nie wymieniał na mediaBoxa+ tylko dla szybkości. Jak już to bym celował w wymianę przy przedłużeniu umowy na najnowszy dekoder 4K UltraBox+ w najmie do max 5 zł/m.

Coś się dzieje z dyskiem, podczas odtwarzania obraz się zatrzymuje na parę sekund. Zrobię reset dysku, może coś da. W najnowszym dekoderze brakuje mi wyświetlacza. Ale mam temat do przemyślenia, dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...