Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@tweed77 tak się składa że nie miałem Ciebie na myśli poczytaj np.wątek o Wifi Premiumboxie.

Czerstwy miałem 2 czy 3 dedykowane od n potem od nc+ teraz mam tv z wejściem ci i nikt mnie nie przekona że dedykowane są dobre ani jakością ani funkcjami nie dorównują temu co mam kupione za własne pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy spotkaliście się z dekoderem który umożliwia blokowanie konkretnych "filmów" w ramach jednego kanału TV. Przykładowo chciałbym żeby dzieciaki mogły oglądać Nickelodeon ale w czasie Spangeboba program byłby zablokowany ? Blokowanie na podstawie nazwy "filmu" odczytywanego z programu TV w dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tweed77 tak się składa że nie miałem Ciebie na myśli poczytaj np.wątek o Wifi Premiumboxie.

Czerstwy miałem 2 czy 3 dedykowane od n potem od nc+ teraz mam tv z wejściem ci i nikt mnie nie przekona że dedykowane są dobre ani jakością ani funkcjami nie dorównują temu co mam kupione za własne pieniądze

To faktycznie masz już bardzo dużą wiedzę jak posiadałeś 2 lub 3 dekodery od operatora.Myślę że już możesz książki pisać i udzielać rad wszystkim.A tym bardziej proponować tunery z wolnego rynku jak to robisz nie wspominając nic że posiadasz lub posiadałeś kiedykolwiek taki sprzęt.Ech ci eksperci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tweed77 tak się składa że nie miałem Ciebie na myśli poczytaj np.wątek o Wifi Premiumboxie.

Czerstwy miałem 2 czy 3 dedykowane od n potem od nc+ teraz mam tv z wejściem ci i nikt mnie nie przekona że dedykowane są dobre ani jakością ani funkcjami nie dorównują temu co mam kupione za własne pieniądze

To faktycznie masz już bardzo dużą wiedzę jak posiadałeś 2 lub 3 dekodery od operatora.Myślę że już możesz książki pisać i udzielać rad wszystkim.A tym bardziej proponować tunery z wolnego rynku jak to robisz nie wspominając nic że posiadasz lub posiadałeś kiedykolwiek taki sprzęt.Ech ci eksperci.

Ciekawi mnie ile razy potrzebujesz walnąć się młotkiem w palec żeby zrozumieć że będzie bolało. Naprawdę nie trzeba być geniuszem żeby zrozumieć że dedyki to szrot robiony tanim kosztem. Ale może ktoś potrzebuje więcej czasu tylko żeby ci palców starczyło

 

Rozumiem,że w nc+ już nie sprzedaja modułów.Ale czy jak kupię gdzieś tam taki moduł to bedzie działał z cameleonem ? I jak obsługa,szybkośc itp rzeczy wypada w porównaniu z tunerem "prywatnym" nie od nc+

Tak alston będzie działał z cameleonem obsługa ogranicza się do obsługi telewizora a zyskujesz dużo lepszy obraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/112918/wkrotce ... 00sxr.html

 

A to niespodzianka :P myślałem że całkowicie skończyli z aktualizacjami :) ściąganie VOD kompletnie niepotrzebnie pobiera prądu :)

ale jedno chce tylko, żeby zmienili menu niebieskie ze starej N na nowe szare NC+, wystarczy tylko wygląd, kolory i nowe logo, nic więcej nie potrzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

obecnie posiadam dekodery Pace PVR po Cyfrze+ oraz Philips PVR również po Cyfrze+. Niedługo będę rozmawiać na temat przedłużenia umowy i być może zdecyduje się na zmianę dekoderów o ile będzie to możliwe. Chciałem spytać, jakie obecnie dekodery z NC+ są warte zainteresowania i który/e polecacie. Oczywiście jestem świadomy, że ewentualny nowy dekoder będzie parowany ale rozważam rezygnację z Multiroomu (DVBT w zupełności w drugim pokoju wystarcza) więc nie jest to problemem dla Mnie.

 

Z góry dziękuje za poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz zbytnio wyboru. Jeśli chcesz z dyskiem, to dostaniesz wifi premiumbox lub turbacza. Ten drugi to zabytek, a ten pierwszy to porażka podobno. Poczytaj o tych dekoderach w odpowiednich tematach i sam zdecyduj który spełni Twoje oczekiwania. Poza tym, że one są szybsze od Pejsa i działają na nich wszystkie dodatkowo płatne usługi, niczym innym od Pejsa się nie wyróżniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach ciekawostki w piątek 13go.. Nie wiem czy ktoś zauważył, ale jest możliwość nagrywania stacji radiowych z poziomu listy kanałów w dekoderach ADB. Wystarczy zaplanować nagranie według czasu a nagra nam wszystko co jest dostępne pod wybranym kanałem. Obojętnie co ustawimy w OPT, MAX czy RMF wszystko nagrywa jak leci. Podczas odtwarzania również istnieję operowanie OPT i przeskakiwanie między kanałami ''radiowymi'' .. Testujcie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach ciekawostki w piątek 13go.. Nie wiem czy ktoś zauważył, ale jest możliwość nagrywania stacji radiowych z poziomu listy kanałów w dekoderach ADB. Wystarczy zaplanować nagranie według czasu a nagra nam wszystko co jest dostępne pod wybranym kanałem. Obojętnie co ustawimy w OPT, MAX czy RMF wszystko nagrywa jak leci. Podczas odtwarzania również istnieję operowanie OPT i przeskakiwanie między kanałami ''radiowymi'' .. Testujcie. :D

 

Dotyczy to pewnie stacji radiowych umieszczonych na liście telewizyjnej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych uzytkownikow forum, mam takie pytanie dotyczace sprzetu. Doslownie 2 dni temu zgodzilem sie na przedluzenie wynegocjowanej umowy, przy konfigurowaniu umowy zapomnialem jednak o sprzecie. Mam obecnie bialego nboxa ktory dziala jak dziala (w szczegolnosci pilot), chcialbym go wymienic na cos lepszego/normalnie funkcjonujacego. Jesli przejde sie do punktu nc+ to jakie mam opcje wymiany? Od razu zaznaczam ze nie potrzebuje zadnego ultraturbo dekodera z dyskiem 500GB ale jesli zaoferuja cos takiego w dobrej cenie to nie bede narzekal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...