Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Według http://www.money.pl/gospodarka/wywiady/artykul/wiceprezes;nc;sie;broni;nie;przesadzilismy;z;cenami,87,0,1273687.html

Co ze sprzętem? Dawni klienci n i Cyfry+ muszą wymieniać dekodery?
Nie. Chyba, że chcą wymienić dekoder na lepszy.

W Cyfrze+ trzeba było co miesiąc płacić kaucję za dekoder. Jak będzie w nC+?
Można sobie wybrać możliwość, albo co miesiąc płacić abonament za dekoder, albo zapłacić jednorazową aktywację.

A dotychczasowi klienci, którzy mają już dekodery nagle będą musieli płacić za dekoder?
To nie tak. Każdy z klientów będzie traktowany indywidualnie, więc jeszcze raz zachęcam do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Każdy klient korzystał z innego pakietu, więc dla każdego mamy inna ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań odnośnie dekoderów nc+. Po pierwsze, interesuje mnie czy parują karty czy nie? Ktoś napisał tu na forum, że parują karty z dekoderem, ktoś inny że to nieprawda. Mam opticum x402p i do tej pory wszystko działało. A jak będzie teraz?

Po drugie: kwestia dysku. Dekodery turboBOX+ i mediaBOX+ posiadają dysk 500GB. Ale czy można podłączyć do któregoś z tych dekoderów własny dysk zewnętrzny? Obecnie korzystam z dysku 320GB, który jest bardzo przydatny i chciałbym móc nagrywać na oba te dyski (czyli mieć łącznie ok. 800GB).

Po trzecie: pytanie fundamentalne. Interesują mnie tylko dekodery turboBOX+ i mediaBOX+. Jeden kosztuje 149zł, drugi 199zł. Zauważyłem na stronie tylko jedną różnicę: mediaBOX+ ma tuner DVB-T. Czy one się czymś jeszcze różnią? I który jest lepszy? Może macie jakieś opinie na ten temat.

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze pytanie, posiadam teraz dekoder http://elektrospecjalisci.pl/uploads/as ... 20HDTV.jpg i chciałam przejść do oferty Universe, gdzie za darmo dają dekoder Box+. Te dekodery czymś się różnią, warto wziąć ten nowy czy zostać przy starym?

Jeśli za darmo to co to za różnica?

 

Ja chyba wezmę turboBOX+ albo mediaBOX+. W końcu jest tam dostęp do Internetu, dysk 500GB - zawsze to wszystko jest w jednym.

turboBOX+ i PVR BOX+ niczym się nie różnią poza tym dyskiem ale to kwestia tylko oprogramowania bo w środku siedzi 500GB po prostu ten mniejszy ma część zablokowaną... było tak w n więc nic się pewnie nie zmieniło... Internet w dekoderze to tylko to co daje operator a nie swobodne serwowanie czy tam Ipla....

mediaBOX+ ma wejście na antenę DVB-T a do pozostałych były dodatkowe dekodery typu pendrive na USB i to jedyna pewnie innowacja... jakby ten media miał w sobie wifi byłby o wiele ciekawszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą w ofercie moduły CAM CI+ !!! Niestety nie wiedzą kiedy dokładnie znajdą się one w ofercie. Trzeba ich cisnąć, pytać i poganiać. Nie po to kupowałem nowoczesny telewizor z wejściem na moduł, żeby bawić się w dekodery i dwa piloty. Trzeba iść z duchem czasu, a nagrywanie programów nie jest mi potrzebne do szczęścia. Nie mam zamiaru robić z tv monitora od komputera.

Untitled_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą w ofercie moduły CAM CI+ !!! Niestety nie wiedzą kiedy dokładnie znajdą się one w ofercie.

Byłoby dobrze. Pytanie tylko, czy te moduły będą w trybie legacy, czy nie. Lepiej, żeby były. Bo jak nie będą to pod względem modułów "górą" będzie Cyfrowy Polsat, który udostępnia moduły CI+ właśnie w trybie legacy. Uważam, że nc+ powinna ten fakt wziąć też pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym się różnią od siebie nowy Media Box+ i Turbo Box+. Oprogramowanie jest chyba takie samo więc funkcjonalność, kolekcje internetowe, nagrywanie na dysk itp są takie same. Więc czym się zasadniczo różnią? Albo czy któryś z nich posiada możliwość edycji listy kanałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcześniej nie zwróciłem uwagi zamówiłem mediabox do umowy, a w ica mam wpisane ultrabox+/pace pvr, sprzętu jeszcze nie wymieniłem

ciekawe czy tu chodzi ogólnie o dekodery pvr,internet itd czy konsultant się pomylił :F

 

EDIT: chyba zaczaiłem o co chodzi jako że sprzętu nie wymieniłem zidentyfikowało mi Pace jako Ultrabox który aktualnie posiadam "* Sprzęt typu ultraBox+ w rozumieniu Szczegółowych warunków korzystania ze Sprzętu typu ultraBox+." czyli pace jest uznawany jak Ultrabox, a się bałem że coś namieszałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym się różnią od siebie nowy Media Box+ i Turbo Box+. Oprogramowanie jest chyba takie samo więc funkcjonalność, kolekcje internetowe, nagrywanie na dysk itp są takie same. Więc czym się zasadniczo różnią? Albo czy któryś z nich posiada możliwość edycji listy kanałów?

Dołączam się do pytania:

Można na którymś z dekoderów ustawić własną listę kanałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Na początku przyszłego tygodnia ma odbyć się nieplanowane spotkanie zarządu nc+ z dziennikarzami. W kwietniu ma zostać zaprezentowana także nowa oferta pre-paid oraz oferta z internetem Orange." Media2.pl

 

Dobrze mi się wydaję, że wraz z ofertą pre-paid powinny się pojawiać także moduły CI+ w podstawowej ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...