Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do wymiany mediaboxu na inny tuner. W innym temacie dowiedziałem sie, ze w moim przypadku lepiej nie brać dekodera 4K. W takim razie na jaką wymianę się zgodzić ? Nie chcę by mi wcisnęli jakiś złom. Mam w multiroomie Mediabox razem z boxem+. Który tuner jest w tej chwili najlepszy ? Zależy mi na szybkości działania, stabilności, wielkosci dysku i jakości obrazu.

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Rasheed napisał:

Przymierzam się do wymiany mediaboxu na inny tuner. W innym temacie dowiedziałem sie, ze w moim przypadku lepiej nie brać dekodera 4K. W takim razie na jaką wymianę się zgodzić ? Nie chcę by mi wcisnęli jakiś złom. Mam w multiroomie Mediabox razem z boxem+. Który tuner jest w tej chwili najlepszy ? Zależy mi na szybkości działania, stabilności, wielkosci dysku i jakości obrazu.

Jeśli jesteś zadowolony z mediaboxa to wymieniaj na ten sam model.Płaciłeś dzierżawę za dekoder czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dzierżawę nic nie płacę. Od paru tygodni zawiesza się coraz częściej, sa też problemy z odczytam karty. Wcześniej nigdy tak nie było. Do tego dochodzi problem z brakiem łączności drugiego tunera w multiroomie. Tu może być problem po stronie routera ale wolałbym już wymienić na tuner z wbudowanym wifi, teraz używam zewnętrznego adaptera. Spróbuje się jeszcze przemęczyć i liczyć, że zmniejszą opłate za ultraboxa. Nawet bez telewizora 4k, człowiek zyska na lepszym bitracie przy pozycjach 4k (o ile będzie ich coraz więcej), dysk 1TB zamiast 500 gb też jest sporym atutem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za porady. Nie zamierzam im płacić 15 zł przy tak miernej ramówce C+4K. Na razie spróbuje się pomęczyć najdłużej jak się da bo (czyli do momentu gdy będę z listą nagrań na bieżąco,  przy wymianie strace nagrania) a z wątku o mediaboxie wiem, że "nowy" mediabox tez potrafi się od razu zawieszać.

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj również o tym, że za kanał Canal+ 4K UHD również trzeba płacić (10 zł) ;) Ja posiadam swój dekoder to mam kilka kanałów FTA w 4K, ale praktycznie tego nie patrze. W dekoderze nc+ dostępu do nich i tak (mieć) nie będzie(sz). 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Godzinę temu, Pawel napisał:

 pozycji 4K jest dosłownie garstka.

Tak jest garstka, ale  podpisanie umowy z 20th Century Fox oraz NBCUniversal to zmieni. Teoretycznie. ;)

@Rasheed, nie licz na zniesienie opłaty za dekoder. Przy przedłużeniu  umowy, może dostaniesz  Canal+4K za 0 zł , ale za sam dekoder i tak będziesz płacił.

Ja płacę za dekoder 15zł miesięcznie, ale Canal+4K mam za darmo do września 2020.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, chociaż na jakiś mega wysyp bym nie liczył. 

 

Sportu w 4K też jest mało. Ekstraklasa miała być od lutego, a będzie dopiero od przyszłego sezonu, także... Powoli się to wszystko rozkręca. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rasheed napisał:

Dzieki za porady. Nie zamierzam im płacić 15 zł przy tak miernej ramówce C+4K. Na razie spróbuje się pomęczyć najdłużej jak się da bo (czyli do momentu gdy będę z listą nagrań na bieżąco,  przy wymianie strace nagrania) a z wątku o mediaboxie wiem, że "nowy" mediabox tez potrafi się od razu zawieszać.

Jak się będzie wieszał to wymienisz na kolejny.Pisałeś wcześniej, że nie miałeś dotąd problemu z mediaboxem więc nie ma co zakładać, że kolejny będzie gorszy.Możesz wymienić na wifiPremium ale w tym przypadku też dojdzie opcja dzierżawy pewnie 5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Tak masz rację, że mało.

Tylko, większość z nas bierze Canal+4K dla sportu. Mecze Premier League ,  La Liga a w przyszłości Ekstraklasa.

W obecnej formie Canal+4K to głownie sport. Okazjonalny film/ serial  na tym kanale to dodatek.

Nie oszukujmy się jak chcesz filmy, seriale to wybierasz Netflix , Amazon Prime Video. 

Jeśli mam być szczery to polecam ci pozostać przy tym dekoderze co posiadasz, w obecnej formie Canal+4K  to dla ciebie zbędny wydatek.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 12.11.2018 o 18:05, Marek napisał:

Ja przy wymianie Pace-a na WifiPremium karty nie wymieniałem a z zamiany jestem zadowolony.Tylko się trzeba trochę przestawić w obsłudze.No i w stosunku do Pace-a masz ncgo i rozbudowane aplikacje internetowe.

Wymieniałeś w trakcie trwania umowy? Jeżeli tak to jak z opłatami?

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, drodzy koledzy.

Zostałem poniekąd zmuszony do wymiany obecnego sprzętu (Pace PVR) na coś nowszego + multiroom.

Na jaki model najlepiej wymienić? Mediaboxa jeszcze wydają? Zależy mi na jak najniższej dopłacie do abonamentu, bo obecnego Pace mam za darmo.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...