Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co WY gadacie ze pakiet platinium nie gwarantuje nc+ go jak wyraznie jest napisane, ze gratis NC+GO. Na glownej stronie ogromnymi literami.

 

Jest tak napisane: NC+ GO W CENIE czcionka z 40...ogromne litery./

Jak zamawiasz jako nowy klient to dostajesz C+Platinium + NC+GO - gratis

Jak migrujesz to dostajesz C+Platinium (brak gratisu NC+GO -> które możesz dokupić - po info na forum specjalnie dopytywałem o to konsultanta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat nc+ go w APS dowiedziałem się rzeczy następujących:

a) w opcjach migracyjnych nie ma tego w pakiecie Platinum. Dopiero w AI. Zgłupieli.

B) pod podłączeniu dekodera do sieci- jak na razie nie widzę możliwość podłączenia bezprzewodowego - NA TYM SAMYM IP ma być możliwość oglądania pełnej oferty nc+ w Internecie.

A z dowolngo IP- wybranych kanałow.

 

Coraz gorzej to wygląda.

Cyfraplus Online była rozwiązaniem znakomitym-dla mnie służyła w zasadzie za multiroom do oglądania sportu. A to jest krok wstecz.

 

Niestety /stety mam starą umowę tylko do końca maja. Mam w domu skrzynkę UPC, jak coś to zmigruję. W ofercie z internetem na pewno nie będe miał drożej niż w nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wy przyjmujecie to że gdy migrujesz to nie dostajesz nc+go to wam naprawdę ale gratuluję!

Ja jeszcze nie przeszedłem do nich, bo negocjuję cenę i chce aby to było na moich warunkach. Ale przejdę na pewno bo nie mam wyjścia jeśli chcę mieć sport który mnie interesuje. Ale jedno jest pewne na 100% - nie odpuszczę im tego nc+go!!! Mam głęboko gdzieś ich tłumaczenia, że to jest tylko dla nowych klientów! Wyraźnie jest napisane na stronie, że dostajesz to w cenie tego pakietu! Co oznacza, że jest to jak kanał który ci przysługuje i nie ma odstępstw! Jeśli tego nie załatwię przez telefon to pójdę się do punktu kłócić, ale na pewno nie daruję im tak bezczelnego wytłumaczenia!

 

Nie pójdę z tym do sądu ale jestem przekonany, że gdyby się ktoś uparł to i taką sprawę by wygrał. Nie dajcie robić z siebie wała! Jutro wam powiedzą, że nie przysługuje migrującym TVP1 i też się zgodzicie? Błagam, miejcie trochę oleju w głowie i nie dajcie robić z siebie szmaty, za przeproszeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego te osiołki nie przewidują nc go na PC ?? Wcześniej było oki z ncplus online bo żona oglądała sobie coś na TV a ja mogłem na PC spokojnie meczyk obejrzeć a teraz co mam se tableta kupić??

Bo na początku muszą ogarnąc [beep] związany z migracjami, cenami pakietów i pozyskaniem jak największej ilości abonentów. A później dopiero wezmą się za stronę i inne funkcje. Tak to w tym kraju jest, najpierw robić potem myśleć. Skandalem jest, że oni sprzedają już gotowy produkt, nie mając nawet ukończonej strony internetowej, programu TV, wraz funkcjami, które jeszcze nawet nie działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpierw niech sie obudza i zaoferuja aplikacje na urzadzenia z androidem bo cieniutko widze nc+GO

Przecież piszą, że nc+go będzie dostępna i na iOS i na Androida, a więc w czym problem? Z tego co wiem aplikacja nie jest jeszcze dostępna nigdzie, bo nawet nie wystartowała. Pewnie pojawi się na obie platformy tego 5 kwietnia.

 

EDIT: Bardzo proszę:

by skorzystać z nc+GO należy:

 

posiadać tablet iPad (wersja 2 i wyższa), Android (wersja 4.0 i wyższa) lub smartfon iPhone (wersja 4 i wyższa)

pobrać bezpłatną aplikację z App Store lub Google Play

połączyć urządzenie mobilne z internetową siecią WiFi lub 3G.

 

Kanały TV i filmy mogą oglądać wyłącznie Abonenci nc+.

Aplikacja dostępna od 5 kwietnia b.r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

migrowałeś, czy nowa umowa? jeżeli migrowałeś, to upewniłeś się co do tego? konsultanci nawet o tym nie wspominają, dopóki nie zapytasz co jest w tej ofercie. ja zapytałem i okazało się, że nc+go w platinum przy migracji nie jest za darmo. jest to opcja dodatkowa za 3/10 zł miesięcznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...