Jump to content

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych

Recommended Posts

• 1 month later...

Cześć,

Takie pytanie świeżaka, jak mogę oglądać nc+ go na tv? Mam android tv, odpaliłem sklep google ale nie ma tam appki nc + go i nie można jej pobrać (jest tylko ogólna appka Canal). Wszedłem na stronę ncplusgo przez wyszukiwarkę w tv ale niestety po wpisaniu hasła nie ma logowania i wyrzuca mi jakiś błąd na ekranie. Ktoś korzysta na tv i zdradzi mi jak do tego podejść?

A nie da się tego jakoś obejść instalując appkę poprzez pendrive? Bo widzę jakieś tutoriale ze zgrywaniem aplikacji apkmirror, ale nie wiem czy to zadziała akurat w przypadku nc+go.

Czyli jedyny sposób żeby wyświetlić tona tv to podpięcie np. kompa do tv?

PS. Co to jest ica? Nie ogarniam za bardzo tematu :)

Edited by kastor1

ICA to internetowe centrum abonenta. Jak masz instalkę apk to możesz ją jak najbardziej zainstalować.Obsługa myszką.Ewentualnie przez Kodi ponoć można sterować pilotem.

ICA to internetowe centrum abonenta. Jak masz instalkę apk to możesz ją jak najbardziej zainstalować.Obsługa myszką.Ewentualnie przez Kodi ponoć można sterować pilotem.
Coś więcej o tym kodi może wiesz?

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

1 godzinę temu, maniek357 napisał:

W strefie C+ zakładasz nowe konto i tymi danymi się logujesz.

Jakie nowe konto? Ja już mam tam konto, jak wpisuję w apce dane z konta w Strefie to wyskakuje błąd.

Dokładnie. 

17 minut temu, kastor1 napisał:

Jakie nowe konto? Ja już mam tam konto, jak wpisuję w apce dane z konta w Strefie to wyskakuje błąd.

Nie wpisujesz danych z konta OTT, bo nic z tego nie będzie.  Najpierw  usuń konto C+ OTT.  Potem działaj. Lub odrazu na inny meil.

Serio przerasta mnie to, to nie jest dla zwykłych ludzi. Mam konto w strefie canal+ i używam nc+go na kompie, do obu mam inne maile i hasła. Dlaczego nie mogli zrobić normalnego logowania do aplikacji na tv, danymi ze strefy lub nc+go? Nie wiem co mam usuwać i co mam zakładać żeby to działało. 

Zalogowałem się na ICA i wszedłem by założyć konto canal+ internet. Pomyliłem się i zły meil wpisałem.

Teraz oczekuje na potwierdzenie i nic nie mogę więcej zrobić by poprawić meila .

Co zrobić by założyć od nowa.