Jump to content
cphx

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych

Recommended Posts

W jakiej cenie jest dostęp do HBO GO? Mam pakiet superpremium ale bez HBO GO a teraz chętnie bym go wykupił.

Witam. Czy orientujecie się, czy limit 100 godzin obejmuje tylko telewizję "na żywo", czy wszystkie treści, w tym i seriale? Np. jeśli ogladałem wczoraj 5 pojedynczych odcinków serialu, to odjęło mi te 4 godziny? Pozdrawiam.

Guest kingofsouth

@boss509, 100 godzin to limit na wszystko co jest w NC+GO. Mi się jeszcze nigdy nie zdarzylo wykorzystać całość:P

Edited by kingofsouth

witam, wczoraj zarejstrowalem sie na nc go w celu ogladania na laptopie nc +. Wczoraj wszystko działało, dzisiaj chcac sie zalogowac na konto caly czas pojawia sie ze nieprawidlowe haslo luib nie masz konta. Po resecie hasla i ustawieniu nowego caly zcas to sie pojawia. Jak to naprawic. Login i haslo wpisywanie jest prawidlowe 100 razy sprawdzane. 

W jakiej cenie jest dostęp do HBO GO? Mam pakiet superpremium ale bez HBO GO a teraz chętnie bym go wykupił.

10 zł.Ale można też uzyskać rabat 5 zł jaki ja uzyskałem.

Co jest z aplikacją nc+ GO na Windows Phone? Rok działała bez zarzutu. Teraz wywala. Żadnego programu nie można obejrzeć. "Wystąpił nieoczekiwany błąd" i tyle.

Edited by Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.

W nc+ GO działa mi Canal+ Now, mimo, że korzystam z pakietu Extra+ (kanał niedostępny w tym abonamencie).

Czy to jest jakieś czasowe działanie powyższego kanału, czy ma ktoś z Was podobnie?

Guest kingofsouth

@shark, działa ci Canal+ Now, jak oglądasz TV za pomocą dekodera? :P

Właśnie nie, pozostałe kanały paczki Canal+ mają "kłódkę", poza Canal+ Now.

Mi w Orange też świeci w ncplusgo C+ Now mimo, że wcale nie ma go na TV.

Edited by mad85

Dzisiaj po aktualizacji w do androida 7.1 w tablecie SONY SGP771 przestała działać aplikacja nc+ GO ,wcześniej działała bez zarzutu .Głos idzie normalnie ,natomiast obraz zamrożony

Wrocilem 15 minut temu do domu ale nie moglem jeszcze ogladac na TV - chcialem odpalic LM na tablecie - to niewykonalne z legalnych zrodel ...

Canal+ Sport Online tnie niesamowicie, Canal+ Now w nC+ GO nie dziala w ogole od tamtego momentu (czarny ekran ciagle) ...

Edited by Umkwatata

Testuje odbiór kanałów TV poprzez tel. (iPhone) na stronie nc+ GO i po poprawnym zalogowaniu się w oknie wybranego kanału jest X „krzyżyk”. Odtwarzając poprzez notebook wszystko działa poprawnie. W trakcie logowania się dodałem nowe urządzenie.
Czy miał ktoś z was podobnie?

Nie, nie instalowałem aplikacji, jak i na notebooku.

Przeglądarka w telefonie Safari.

Brakuje dodatku Silverlight - przekierowanie na stronę Microsoft, póki co bez powodzenia.

Edited by shark

Guest kingofsouth

@shark, wypadało by używać aplikacji mobilnej na smartfonie. Radzę ci zainstalować. :P

Dziala Wam to zlcanie nagran przez aplikacje albo strone? U mnie pisze ze zlecone ale do listy na dekoderze sie nie dodaje, przestalo dzialac jakis tydzien temu. Dramat te uslugi.

Guest kingofsouth

@dziabolek7, sprawdzam.

edit. Niestety masz rację. Błąd zlecenia na laptopie oraz androidzie. :/

Edited by kingofsouth

U mnie błędu nie pokazuje, zlecenie zostało wysłane z powodzeniem ale nie pojawia się w dekoderze...

edit.

Usługa skopana i działa losowo. Przed chwilą pojawiło jedno zlecanie po ponad godzinie, ale wczorajszego nie ma pomimo komunikatu, że wysłane z powodzeniem.

Edited by dziabolek7