Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak najbardziej procesora. IE najlepiej wspiera akcelerację sprzętową, dlatego ma najniższy narzut na CPU. Z Chrome nie ma co porównywać, bo w tym przypadku player korzysta z Widevine, a nie Silverlight. Firefox woła SL, podobnie jak IE.

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Z ciekawości chciałem na  IE włączyć usługę bo używam firefox i jest tak jak było pisane zmiana przeglądarki to zmiana urządzenia więc uważajcie bo są dwie zmiany na miesiąc

Tak to wygląda screen po to by uświadomić...... łatwo dwie zmiany wykorzystać nieświadomie .....

Ja tego nie zrobiłem ale blisko już było ;)

 

 

11111111.jpg

W poniedziałek mamy luty więc licznik z ilością minut/godzin wykorzystanych powinien się nam wyzerować...... zobaczymy czy tak będzie :)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na tablecie Lenovo Yoga2 dalej trudności - Błąd objawia się przy włączaniu audycji live i polega na wyświetleniu komunikatu o treści "Wystąpił nieokreślony błąd odtwarzacza (0x8004C009) lub (0x0)" - zespół techniczny pracuje nad problemem, ale do tej pory bez sukcesów.

Na zwróconą uwagę, że klienci płacą, a nie otrzymują pełnowartościowej usługi - odpowiedź brzmi, że nc go jest darmowe, ale to też nie jest prawda, żeby korzystać z tej usługi należy być abonentem tej platformy. Przecież osoba, która nie jest abonentem nie może z niej korzystać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Na zwróconą uwagę, że klienci płacą, a nie otrzymują pełnowartościowej usługi - odpowiedź brzmi, że nc go jest darmowe, ale to też nie jest prawda, żeby korzystać z tej usługi należy być abonentem tej platformy. Przecież osoba, która nie jest abonentem nie może z niej korzystać. 

 

Płacimy za dane pakiety a nc+go jak i canal+sport online nie ma zawartych w naszych abonamentach,nie jest to na fakturze przedstawione więc sprawa jest skomplikowana,kiedyś to wyglądało inaczej ale wtedy nie interesowało mnie nc+go ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na tablecie Lenovo Yoga2 dalej trudności - Błąd objawia się przy włączaniu audycji live i polega na wyświetleniu komunikatu o treści "Wystąpił nieokreślony błąd odtwarzacza (0x8004C009) lub (0x0)" - zespół techniczny pracuje nad problemem, ale do tej pory bez sukcesów.

Dziwne, też mam Lenovo Yoga2 i ten problem wyskoczył mi tylko kilka razy. Po ponownym wybraniu audycji można było normalnie oglądać żądany kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na tablecie Lenovo Yoga2 dalej trudności - Błąd objawia się przy włączaniu audycji live i polega na wyświetleniu komunikatu o treści "Wystąpił nieokreślony błąd odtwarzacza (0x8004C009) lub (0x0)" - zespół techniczny pracuje nad problemem, ale do tej pory bez sukcesów.

Na zwróconą uwagę, że klienci płacą, a nie otrzymują pełnowartościowej usługi - odpowiedź brzmi, że nc go jest darmowe, ale to też nie jest prawda, żeby korzystać z tej usługi należy być abonentem tej platformy. Przecież osoba, która nie jest abonentem nie może z niej korzystać. 

To oglądaj na PC. Chyba nie oczekujesz, że ktoś zrobi aplikację, która działa na wszystkich bez wyjątku tabletach i telefonach, zwłaszcza że część z nich nie ma dość wydajności, żeby obsługiwać serwisy video tego rodzaju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oglądaj na PC. Chyba nie oczekujesz, że ktoś zrobi aplikację, która działa na wszystkich bez wyjątku tabletach i telefonach, zwłaszcza że część z nich nie ma dość wydajności, żeby obsługiwać serwisy video tego rodzaju.

Właśnie że oczekuję, a dlaczego nie, ostatecznie płacę spory abonament (109 zł) i mamy XXI wiek - pomijam fakt, że stajesz po stronie NC+ , ale to co sugerujesz to tak jakby się cofnąć w rozwoju - urządzenia mobilne są krokiem naprzód w stosunku do poczciwych PC-tów, pozwalają na oderwanie od biurka - a tak na marginesie tablet Yoga2 nie jest jakimś egzotycznym urządzeniem i posiada wydajność o wiele lepszą niż niejeden PC.

Płacimy za dane pakiety a nc+go jak i canal+sport online nie ma zawartych w naszych abonamentach,nie jest to na fakturze przedstawione więc sprawa jest skomplikowana,kiedyś to wyglądało inaczej ale wtedy nie interesowało mnie nc+go ;)

To prawda, że w naszych abonamentach nie ma takich zapisów, ale bez tych abonamentów dostęp do tej usługi jest niemożliwy. Ponadto wierzysz w to, że NC+ coś daje darmowo?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

.ostatecznie płacę spory abonament (109 zł)

Z tym bym polemizował ;)

 

urządzenia mobilne są krokiem naprzód w stosunku do poczciwych PC-tów, pozwalają na oderwanie od biurka

Tutaj masz rację tyle że jeśli chodzi o mnie nie mam problemu z urządzeniami mobilnymi zarówno na sony m2 jak i na tablecie działa mi bezproblemowo :D

PC nie mam...... laptopa traktuję jak kompa więc nie musi on być przy biurku :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam xiaomi mi3w ale oparte snapdragona 800. Bardzo wydajny soc mimo że ma już ma swoje lata. Stosowany w lg g2 czy sony z1 i tez mam problem. Pisze ze urządzenie nie wspiera jakiegoś drm Na pewno nie jest to kwestia wydajności, bo taka sony m2 ma slabiutkiego snapa 400 . Tylko nie wiem czego.Jedyna aplikacja która nie działa prawidłowo od nc oczywiście. Przykładowo ipla działa normalnie.

Edytowane przez robert771
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Używa ktoś z was kolekcji "Filmbox Live"?Odnoszę wrażenie że tam nic się nie zmienia cały czas te same produkcje.Włączyłem córce "Wielka szóstka" i przeglądając co tam jest doszedłem do takiego wniosku,dobrze że jakość jest hd ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nowy miesiąc 100 godzin do wykorzystania ,szkoda że z poprzedniego miesiąca nie przechodzą ,ale cóż da się z tym żyć ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Marek Ile razy trzeba to pisać ...

 

"Do 29 lutego 2016 korzystasz z serwisu za darmo do 100 godzin" przeczytaj sobie ....

 

1111.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@grande jest tak jak napisałeś

Tak na marginesie dzisiaj ma być aktualizacja aplikacji na androida oraz windows phone.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zasada jest taka, że bezproblemowo działają sprzęty na SoC od Qualcomm'a i Samsunga - odpowiednio Snapdragon i Exynos. Z Chińskim badziewiem w postaci Mediateka, Rockchipa itp, różnie bywa. Również tandem Intel Atom plus Android, to nie najlepsza para. Część programów działa dobrze, część tak sobie ze względu na optymalizację, a część w ogóle nie śmiga. Jak Intel, to w połączeniu z Windowsem.

Niestety wybór coraz mniejszy, bo rynek tabletów się kurczy. Znani producenci ograniczyli ilość modeli. Przeważa wszelaka tania chińszczyzna.

 

PS.

Po dzisiejszych "pracach konserwacyjnych", nc+go przez przeglądarkę Chrome(PC) s[beep]ona na maxa. Działało dobrze do dzisiaj. Teraz przy przełączaniu kanałów potrafi załadowywać w nieskończoność.

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa...pod IE.

 

Jeśli chodzi o ciągłe buforowanie, to mowa o Chrome na którym do tej pory działało bez zarzutu. Na co dzień, IE mało kto używa, a dużo przyjemniejsze skakanie między kartami przeglądarki, a nie różnymi przeglądarkami.

 

Niemożliwe ,że działa pod internet explorer gdyż pojawia się taki komunikat Wystąpił błąd odtwarzania (#4): No compatible source was found for this video.

 

Zainstaluj Silverlight.

IE najlepiej z numerkiem 11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...