Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Opłat bankowo nie nalicza.

Co do traktowania przeglądarki jako urządzenie, to zauważyłem, że tak jest w Chrome i Firefox po przeczyszczeniu historii przeglądania za pomocą ccleaner. Nie wiem jak z tradycyjnym czyszczeniem za pomocą opcji w przeglądarce lub wchodzeniem "In Private", bo przez owe czyszczenie już wyczerpałem limit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

A wiadomo już co jak się przekroczy limit ? Komuś się udało ? Działa dalej czy się blokuje - co byłoby dobre? Bo jak działa dalej i nalicza jakąś opłatę to już gorzej

Jak wykorzystasz 100 godzin w danym miesiącu usługa przestaje działać czyli nic już nie obejrzysz będziesz musiał czekać do kolejnego miesiaca i tyle w temacie :razz:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans na jakiekolwiek kanały konkurencji(TVP, Polsat) w nc+GO. Polsat ma swoją platformę internetową i bankowo nie będzie wspomagał konkurencji. Przypuszczam, że TVP też niedługo konkretnie ruszy w necie. Chociaż kto wie, bo tam teraz niezła rzeź, a nie myślenie o rozwoju.

 

Jakbym wykrakał:

Wycofanie treści TVP z Playera, Ipli i YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Kowallo dobre pytanie ,nie przypominam sobie by ktokolwiek na forum podjął ten temat :)

Sam jestem ciekawy czy jest taka możliwość;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Czy pasek u dołu ekranu da się jakoś schować?Czy aplikacja na tableta to do siebie ma że tak musi być? ;)

Nie jest to drażniące aczkolwiek lepiej by się oglądało bez tego :D

 

 

Screenshot_2016_01_24_18_00_50_Kopia.png

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@grande raczej to zasługa producenta urządzenia bo tak samo jest na Canal+Sport Online....

Miałem podobną sytuacje z telefonem SonyM2 ale po tym jak usługa z testowej stała się już pełną mam na cały ekran a wcześniej były też klawisze funkcyjne

Tak na marginesie to tablet mojej córki ale czasem meczyk oglądnę na nim ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

na necie w uk z Virgin Media 100mb/s nic nie buforuje,

 

Kilka lat temu bedac w Leicester miałem 20 Mb/s ale to stare dzieje ;)

Trochę się teraz pozmieniało bo zaglądałem na ich stronę i jest o wiele szybszy net niż wtedy co byłem

Tak na marginesie żeby nc+go dobrze dzialalo to min.20 Mb/s musi być

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Ja z kolei mam problem z założeniem konta na https://ncplusgo.pl/konto/logowanie.

Wszystko wypełniłem poprawnie przy rejestracji konta, przyszedł mail z linkiem do aktywacji konta,

klikam na link odpala się stronka https://ncplusgo.pl/konto/logowaniei na górze czerwony pasek z białym tekstem "NIEPRAWIDŁOWY ADRES URL"

Może miał ktoś z Was w/w problem?

 

Pozdrawiam,

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Tak na marginesie ile już godzin wykorzystaliście jest ktoś taki kto zbliżył się do tych 100 ? :>

U mnie przy 78 kanałach na 4 urządzenia zarejestrowane 4 godziny więc do 100 sporo brakuje ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na necie w uk z Virgin Media 100mb/s nic nie buforuje, inna sprawa ze jak powieksze na pelen ekran to tak jka by obraz czasem przycinal chyba wina procka?

To niekoniecznie wina procesora. U mnie na pełnym ekranie przycina na Mozilli i Chrome, zaś nie ma problemów na IE. Podobnie miałem na canalplussportonline kiedy zmienili player.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...