Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten odtwarzacz jest kapryśny i powinni coś z tym zrobić. Przejedź ccleanerem, a jak nie pomoże, to odinstaluj silverlighta i działaj wedle wskazówek, które zamieściłem w wpisie nr 1066 w tym temacie. Potem ponownie zainstaluj SL.

Aby znaleźć i wykasować pliki "PlayReady", musisz mieć zaznaczoną opcję związaną z pokazywaniem folderów ukrytych.

Edytowane przez grande
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

No dobra a jak ktoś przekroczy limit i chce dalej oglądać to co? Jak z opłatami wtedy?

Po przekroczeniu limitu nie będzie można korzystać z usługi w danym miesiącu.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Przykro mi @ircios ale kolega @grande ma rację dla nas mających limit 100 godzin nie ma możliwości wykupienia dodatkowego czasu

Może kiedyś będzie taka opcja ale jak na razie jest to nie możliwe.

Co do tego limitu to nie mamy na co narzekać bo taka vectra ma usługę "vectra online" i używa się ją poprzez logowanie na jej łączu co jest dla mnie bezsensu :wink:

edit:

Oglądam NatGeoChannelHD a tam rozdzielczość 576p...... widać mamy więcej takich "kwiatków" nie tylko programy z rodziny Canal+HD są w sd

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z nc+go na PC z Win10 ale nie na przeglądarce Edge tylko na Mozilli. Podczas próby odpalenia na Edgu pojawia się komunikat, że Edge nie obsługuje Silverlighta (szokujące ale to prawda, Microsofrowa przeglądarka nie obsługuje microsoftowego Silverlighta!), ale pracują nad jak najszybszym udostępnieniem NC+GO na przeglądarce Edge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas próby odpalenia na Edgu pojawia się komunikat, że Edge nie obsługuje Silverlighta (szokujące ale to prawda, Microsofrowa przeglądarka nie obsługuje microsoftowego Silverlighta!).

Wcale nie tak szokujące. Microsoft już dawno namawiał twórców do pozbycia się Silverlighta, a w Edge w ogóle go nie zaimplementował. Nawet nie można doinstalować jakby ktoś udostępnił jakąś wersję, bo pod Edge dalej brak wtyczek. Ma NC+ pod nosem HTML5 więc niech się starają o dobry player.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. nc+GO, to nowa platforma i nie wiedzieć czemu oparta na starej wtyczce, którą wszyscy porzucają. Na dodatek jakieś dziwne bordello związane z żądaniem owej wtyczki, bo Chrome daje radę bez zainstalowanego SL. Do Lisa już woła, podobnie do IE i innych przeglądarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisywałem umowę 13.01.2015. Pakiet COMFORT+ i usługi EXTRA+, Premium Sport & Film, CANAL+VOD, Cinemax, Multi+.

Chciałbym się dowiedzieć czy mogę korzystać z usługi nc+GO? Czy trzeba podpisywać jakąś inną umowę? Czy mam to w abonamencie?

Proszę o pomoc w tej sprawie, ponieważ chciałbym skorzystać z usługi nc+GO.

Edytowane przez Vampi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 Pakiet COMFORT+ i usługi EXTRA+, Premium Sport & Film, CANAL+VOD, Cinemax, Multi+.

Chciałbym się dowiedzieć czy mogę korzystać z usługi nc+GO? Czy mam to w abonamencie?

Proszę o pomoc w tej sprawie, ponieważ chciałbym skorzystać z usługi nc+GO.

Masz nawet 100 godzin do wykorzystania na miesiąc więc tak jak kolega @Jigsaww23 napisał zarejestruj się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje jaki jest limit zmian urządzeń? Szybko dobiłem do 4 możliwych do dodania, a później trochę chodziłem po znajomych i je zamieniałem, bo zawsze leciało coś co mnie interesowało. Tymczasem nagle po kilku zamianach wyskoczyło mi info, że limit wykorzystany, a kolejna zamiana możliwa 1 lutego. Więc jakiś miesięczny limit jest, ale nie liczyłem w sumie tych zmian, więc jakby ktoś wiedział to będę wdzięczny za info, tak aby w lutym rozsądniej korzystać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ktoś się orientuje jaki jest limit zmian urządzeń?....... trochę chodziłem po znajomych i je zamieniałem, bo zawsze leciało coś co mnie interesowało...

Obowiązuje limit 2 zmian na miesiąc,teraz będziesz wiedział żeby tak często po znajomych nie chodzić :lol2::wink:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...