Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jaki iOS. Ja mam 7.1No właśnie tej jakości nie mogę wybrać. Spróbuje odinstalowac i zainstalować ponownie. No niestety lipa. Nadal to samo.

Na iPad 4 iOS 9.2 działa OK, ale czasami resetuje się do ekranu początkowego.

Na sieci Play LTE NIE DZIAŁA, błąd "Nc+ 0x800700A1 - czy ktoś w sieci Play LTE też tak ma? Na Orange 4G jest OK ? Trochę to dziwne?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta opcja "zamień" przy pierwotnym wyborze urządzenia to chyba średnio działa. Zarejestrowałem się na początku testów, teraz logowałem się ponownie i chciało żebym znów zarejestrował ten sam komputer. OK, kliknąłem "zamień" - czyli powinno wymienić jeden komputer drugim. A na liście nadal został też stary. Spróbowałem ponownie i też kliknąłem "zamień" podczas odpalania appki na telefonie. I telefon pojawił się jako trzecie urządzenie. Czyli mam 2x ten sam komputer i telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie, o czym wspomniałem kilka wpisów wyżej. Każdą przeglądarkę na tym samym komputerze, chce rejestrować jako inne urządzenie :grin: Przykładowo, Internet Explorer i Chrome z tego samego kompa, mam jako dwa różne urządzenia.

P.S.

Możecie zmieniać jakość na Chrome? Niby klikam, ale żadna z opcji nie jest zaznaczona i nie widać różnicy w jakości obrazu. W IE, zaznaczona opcja jakości jest na niebiesko.

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kingofsouth@ wejdź w zakładkę pomoc w aplikacji nc+GO i w pytaniach o cenę czytasz

Cena

Ile kosztuje korzystanie z usługi nc+ GO?
Obecnie jest bezpłatne. Promocja trwa do końca lutego 2016 roku. Po jej zakończeniu będziesz mógł bezpłatne korzystać z aplikacji minimum przez 3 godziny, w zależnosci od pakietu jaki posiadasz.

Bezpłatne limity dla poszczególnych pakietów po okresie promocyjnym, tj. od 1/03/2016:

  • pakiet VIP+ Max - 744 h/0 zł
  • pakiet Universe+, pakiet Extra+, opcję Extra+ lub przynajmniej 1 kanał CANAL+ - 100 h/0 zł
  • pozostałe pakiety – pierwsze 3 h/0 zł, następne 97h/4,99 zł.

Podobnie w artykule SK :

Od 11 stycznia aplikacja jest dostępna w pełnej wersji na urządzeniach z systemami Android, iOS i Windows Phone oraz w wersji na komputery na stronie www.ncplusgo.pl. Do końca lutego aplikacja może być używana przez abonentów nc+ bez żadnych dodatkowych opłat. Po tym okresie dla większości abonentów będzie ona nadal darmowa, przy zachowaniu poniższych zasad:  

  • Abonenci z pakietem Vip+ Max aż do 744 godzin dostępu miesięcznie za darmo
  • Abonenci z pakietami Extra+ i pakietami z Canal+ aż do 100 godzin dostępu miesięcznie za darmo
  • Abonenci z pakietami Start+ i Comfort+ do 3 godzin dostępu za darmo miesięcznie (możliwość powiększenia limitu do 100 godzin miesięcznie za 4,99 PLN)
  • We wszystkich przypadkach oferta dostępu do poszczególnych treści w ramach nc+ GO odzwierciedla posiadany przez klienta pakiet tv.

Więc do 29.02.2016 za darmo i bez żadnych limitów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety po aktualizacji tylko pierwszego dnia aplikacja dzialala przez internet LTE Play na sony xperia z2.Teraz caly czas nie moze polaczyc sie z internetem :(Jak widze sprawne dzialanie na komputerze to rowniez utopia.Kazda przegladarke widzi jako nowe urzadzenie,strona sie nie wczytuje,a jezeli juz sie to pojawia sie komunikat iz wystapil niespodziewany blad. PS:Podobno juz awarie maja

Edytowane przez kamilg23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie...czy oglądając na nc+go kanały live odlicza nam z puli 100 godzin czy też to jest bez limitu ? :)

 

a zapis: 

 

WAŻNE: Limit godzin nie dotyczy korzystania z serwisu nc+go TV. Z tej usługi możesz korzystać bez żadnych ograniczeń do końca roku , na podstawie promocji opisanej poniżej.

 

Nie miałem nigdy nc+go i za bardzo nie wiem które to materiały są bez tych limitów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zapis: 

 

WAŻNE: Limit godzin nie dotyczy korzystania z serwisu nc+go TV. Z tej usługi możesz korzystać bez żadnych ograniczeń do końca roku , na podstawie promocji opisanej poniżej.

 

Nie miałem nigdy nc+go i za bardzo nie wiem które to materiały są bez tych limitów :)

 

No to ja już nie wiem. Mógłby ktoś wyjaśnić czym się tak naprawdę różni nc+ go od nc+ go TV ?

Bo ja myślałem, że to pierwsze to właśnie kanały TV na żywo, a to drugie to programy na życzenie. Ale chyba jednak nie do końca bo jak wczoraj sobie włączyłem jakiś tam program z kolekcji Motowizja to mi nabił go do limitu (tzn tyle ile obejrzałem minut).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja już nie wiem. Mógłby ktoś wyjaśnić czym się tak naprawdę różni nc+ go od nc+ go TV ?

Bo ja myślałem, że to pierwsze to właśnie kanały TV na żywo, a to drugie to programy na życzenie. Ale chyba jednak nie do końca bo jak wczoraj sobie włączyłem jakiś tam program z kolekcji Motowizja to mi nabił go do limitu (tzn tyle ile obejrzałem minut).

Zasadniczą różnica nie dotyczy oglądanej treści, bo te są takie same. Obie usługi różnią się tym iż NC go TV dostępna jest poprzez dekoder podłączony do odbiornika TV. NC go zaś dostępne jest przez urządzenia mobilne ( smartfon, tablet, laptop oraz komputer

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kingofsouth@ wejdź w zakładkę pomoc w aplikacji nc+GO i w pytaniach o cenę czytasz

Cena

Ile kosztuje korzystanie z usługi nc+ GO?

Obecnie jest bezpłatne. Promocja trwa do końca lutego 2016 roku. Po jej zakończeniu będziesz mógł bezpłatne korzystać z aplikacji minimum przez 3 godziny, w zależnosci od pakietu jaki posiadasz.

Bezpłatne limity dla poszczególnych pakietów po okresie promocyjnym, tj. od 1/03/2016:

  • pakiet VIP+ Max - 744 h/0 zł
  • pakiet Universe+, pakiet Extra+, opcję Extra+ lub przynajmniej 1 kanał CANAL+ - 100 h/0 zł
  • pozostałe pakiety – pierwsze 3 h/0 zł, następne 97h/4,99 zł.

Podobnie w artykule SK :

Od 11 stycznia aplikacja jest dostępna w pełnej wersji na urządzeniach z systemami Android, iOS i Windows Phone oraz w wersji na komputery na stronie www.ncplusgo.pl. Do końca lutego aplikacja może być używana przez abonentów nc+ bez żadnych dodatkowych opłat. Po tym okresie dla większości abonentów będzie ona nadal darmowa, przy zachowaniu poniższych zasad:  

  • Abonenci z pakietem Vip+ Max aż do 744 godzin dostępu miesięcznie za darmo
  • Abonenci z pakietami Extra+ i pakietami z Canal+ aż do 100 godzin dostępu miesięcznie za darmo
  • Abonenci z pakietami Start+ i Comfort+ do 3 godzin dostępu za darmo miesięcznie (możliwość powiększenia limitu do 100 godzin miesięcznie za 4,99 PLN)
  • We wszystkich przypadkach oferta dostępu do poszczególnych treści w ramach nc+ GO odzwierciedla posiadany przez klienta pakiet tv.

Więc do 29.02.2016 za darmo i bez żadnych limitów.

 

Jednak jest dostępna za free dla ludzi z wyższymi abonamentami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszych przerwach usługa w końcu działa ale oczywiscie nie może być wszystko super wiec na moim Mac-u w przeglądarce Safari po włączeniu dowolnego programu tv na środku kręci sie kółko , jak gdyby dogrywanie treści ....Na iphone i ipad aplikacja działa poprawnie . Jakieś pomysły ? Internet 100 Mb wiec nie tu jest problem ....

Po dzisiejszych przerwach usługa w końcu działa ale oczywiscie nie może być wszystko super wiec na moim Mac-u w przeglądarce Safari po włączeniu dowolnego programu tv na środku kręci sie kółko , jak gdyby dogrywanie treści ....Na iphone i ipad aplikacja działa poprawnie . Jakieś pomysły ? Internet 100 Mb wiec nie tu jest problem ....

Na Chrome wszystko poprawnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja już nie wiem. Mógłby ktoś wyjaśnić czym się tak naprawdę różni nc+ go od nc+ go TV ?

Bo ja myślałem, że to pierwsze to właśnie kanały TV na żywo, a to drugie to programy na życzenie. Ale chyba jednak nie do końca bo jak wczoraj sobie włączyłem jakiś tam program z kolekcji Motowizja to mi nabił go do limitu (tzn tyle ile obejrzałem minut).

Nc+GO TV to usługa VOD dostępna na dekoderze podłączonym do internetu (wcześniej się to nazywało netVOD). Są tam kolekcje VOD z wybranymi materiałami z różnych kanałów. Niektóre są za free (jeśli posiadasz dany kanał w swoim abonamencie np. FOX, alekino+, Discovery czy MTV), niektóre są dodatkowo płatne jak np. kolekcja KinoŚwiat, HBO GO, AXN Now czy obecny plus miesiąca z filmami Disneya.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że jest tablet lenovo z systemem win.10

Jakość obrazu to tragedia i jak dam obraz na pełny ekran to obraz skacze tak po klatkowo.

Niestety tabletowe rdzenie Atom, to padlina w połączeniu z ciężkim Windowsem. Jak wyżej napisano, spróbuj na IE, bo ta przeglądarka ma najlepszą akcelerację sprzętową, tzn korzysta z mocy grafiki przy przeglądaniu stron interenetowych, a nie tylko z rdzeni CPU. Ewentualnie Edge Browser.

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Dodam jeszcze, że jest tablet lenovo z systemem win.10

Jakość obrazu to tragedia i jak dam obraz na pełny ekran to obraz skacze tak po klatkowo.

Prędkość internetu jaką masz?Z ciekawości pytam bo u mnie na kids tab 7.2 działa bezproblemowo wczoraj miałem okazję sprawdzić również "canal+sport online" na nim gdy córka już spała ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...