Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wklejam, bo po wpisach("różnic nie dostrzegam") co niektórych widać, że czytanie regulaminów, to dla nich wyższa szkoła jazdy. Potem wielkie płacze i żale, że rzekomo ktoś ich wydymał.

 

---

  • Do 29 lutego 2016 roku, korzystasz z obu serwisów za darmo, do 100 godzin miesięcznie. Jeśli posiadasz pakiet VIP+ Max otrzymasz od nas darmowy limit 744 godzin do wykorzystania w każdym miesiącu na zasadach promocyjnych.
  • Od 1 marca 2016 roku:
    Jeśli posiadasz pakiet VIP+ Max otrzymasz od nas darmowy limit 744 godzin do wykorzystania w każdym miesiącu. Daje Ci to możliwość korzystania cały miesiąc, non stop, z obu serwisów bezpłatnie.
    Jeśli masz pakiet Universe+, pakiet Extra+, opcję Extra+ lub przynajmniej 1 kanał CANAL+, otrzymasz od nas 100 godzin miesięcznie rozrywki najwyższej jakości.
    Jeśli jesteś posiadaczem innego pakietu niż te wymienione powyżej, otrzymasz od nas darmowy limit 3 godzin do wykorzystania w każdym miesiącu oraz możliwość dokupienia dodatkowego pakietu 97 godzin w cenie zaledwie 4,99 zł miesięcznie.

WAŻNE! Limit godzin nie dotyczy korzystania z serwisu nc+go TV. Z tej usługi możesz korzystać bez żadnych ograniczeń, do końca roku, na podstawie promocji opisanej poniżej.

OGÓLNE ZASADY KORZYSTANIA Z SERWISÓW:

ZASADY KORZYSTANIA Z SERWISÓW NC+GO TV I NC+ GO ODNAJDZIESZ PONIŻEJ ORAZ NA STRONIE INTERNETOWEJ NCPLUS.PL/POMOC/DOKUMENTY.

nc+go TV:

  • Jeśli dotychczas korzystałeś z nc+go TV i miałeś Konto podstawowe za 1,99 zł miesięcznie, akceptacja nowych warunków oznacza, że produkt Konto podstawowe zostanie wyłączony na Twojej umowie i od kolejnego pełnego miesiąca opłata 1,99 zł nie będzie już naliczana.
  • Jeżeli nie korzystałeś dotychczas z nc+go TV albo zacząłeś korzystać z usługi po dniu 11 maja 2015 roku w ramach promocji Otwartego okna (w obu przypadkach nie miałeś Konta podstawowego) , to akceptacja nowych warunków jest konieczna, jeśli chcesz korzystać z obu serwisów nc+go TV i nc+ GO.

nc+ GO:

  • Jeśli dotychczas korzystałeś z nc+ GO i posiadałeś produkt nc+ GO Internet w cenie 3,00 zł miesięcznie, akceptacja nowych warunków oznacza, że produkt nc+ GO Internet zostanie wyłączony na Twojej umowie i od kolejnego pełnego miesiąca opłata 3,00 zł nie będzie już naliczana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jedynie boli ten przeklęty Silverlight, bo w zasadzie żadna popularna przeglądarka już tego nie obsługuje. Firefox jedynie w wersji 32 bit i szarpie, co najlepiej widać na aktywnym dolnym pasku TVN24. Jedynie Internet Explorer daje radę. Szkoda, bo myślałem, że pójdą po rozum do głowy i wersję ostateczną zrobią np na HTML5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jedynie boli ten przeklęty Silverlight, bo w zasadzie żadna popularna przeglądarka już tego nie obsługuje. Firefox jedynie w wersji 32 bit i szarpie, co najlepiej widać na aktywnym dolnym pasku TVN24. Jedynie Internet Explorer daje radę. Szkoda, bo myślałem, że pójdą po rozum do głowy i wersję ostateczną zrobią np na HTML5.

Hej, a ja mam Firefox 64-bit w dodatku wersję Beta i Silverlight jak i NC+GO chodzą normalnie :) Choć co prawda przydałby się HTML5 i zatrzymywanie odtwarzanych kanałów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

...........od stycznia ma ruszyć normalna wersja nc+ GO 2.0........

Pakiet Extra i oferty z Canal+ 100 godzin za darmo w cenie abonamentu

Pakiet Vip+Max - 744 godziny za darmo w cenie abonamentu

 

pewnie będzie można dokupić dodatkowy czas, mówi się coś o max. opłacie 4,99 - ale na chwilę obceną bark szczegółów.

Jednak jesteś wiarygodny ..... "props" dla ciebie :D

 

 

100h to dobra i w pełni wystarczająca ilość - tak, że plus dla nich ;)

W końcu napisałeś coś w czym się zgadzam z tobą ;)

 

 

no i ruszyła ta pełna wersja. ......Różnic nie dostrzegam

Jest pełniejsza baza "tv na życzenie" oraz "vod" pojawiło się tam "HBO"  wystarczy tam zajrzeć :cool:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, a ja mam Firefox 64-bit w dodatku wersję Beta i Silverlight jak i NC+GO chodzą normalnie :) Choć co prawda przydałby się HTML5 i zatrzymywanie odtwarzanych kanałów..

FF 64 Beta obsługiwał SL, ale od dwóch uaktualnień(42 i 43) jest już wersja stabilna 64 bit i niestety pupa blada. Po za tym na FF płynność pozostawia wiele do życzenia. Osobiście jadę na IE ze względu na ową płynność, ale tylko w przypadku korzystania z NC+GO. Na co dzień nie da się używać tej przeglądarki. Zwyczajnie jest strasznie ułomna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FF 64 Beta obsługiwał SL, ale od dwóch uaktualnień(42 i 43) jest już wersja stabilna 64 bit i niestety pupa blada. Po za tym na FF płynność pozostawia wiele do życzenia. Osobiście jadę na IE ze względu na ową płynność, ale tylko w przypadku korzystania z NC+GO. Na co dzień nie da się używać tej przeglądarki. Zwyczajnie jest strasznie ułomna.

Ja wiem, że jest wersja stabilna 64-bit, ale w przypadku FF stosuję taktykę im wcześniej tym lepiej ;) Choć nie zawsze. Myślałem nad wersją Nightly, ale to za wcześnie. Ogólnie u mnie na ostatniej becie(wczoraj się aktualizowała) 44.0b7(64-bit) płynnie śmiga NC+GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wklejam, bo po wpisach("różnic nie dostrzegam") co niektórych widać, że czytanie regulaminów, to dla nich wyższa szkoła jazdy. Potem wielkie płacze i żale, że rzekomo ktoś ich wydymał.

 

---

  • Do 29 lutego 2016 roku, korzystasz z obu serwisów za darmo, do 100 godzin miesięcznie. Jeśli posiadasz pakiet VIP+ Max otrzymasz od nas darmowy limit 744 godzin do wykorzystania w każdym miesiącu na zasadach promocyjnych.
  • Od 1 marca 2016 roku:

    Jeśli posiadasz pakiet VIP+ Max otrzymasz od nas darmowy limit 744 godzin do wykorzystania w każdym miesiącu. Daje Ci to możliwość korzystania cały miesiąc, non stop, z obu serwisów bezpłatnie.

    Jeśli masz pakiet Universe+, pakiet Extra+, opcję Extra+ lub przynajmniej 1 kanał CANAL+, otrzymasz od nas 100 godzin miesięcznie rozrywki najwyższej jakości.

    Jeśli jesteś posiadaczem innego pakietu niż te wymienione powyżej, otrzymasz od nas darmowy limit 3 godzin do wykorzystania w każdym miesiącu oraz możliwość dokupienia dodatkowego pakietu 97 godzin w cenie zaledwie 4,99 zł miesięcznie.

WAŻNE! Limit godzin nie dotyczy korzystania z serwisu nc+go TV. Z tej usługi możesz korzystać bez żadnych ograniczeń, do końca roku, na podstawie promocji opisanej poniżej.

OGÓLNE ZASADY KORZYSTANIA Z SERWISÓW:

ZASADY KORZYSTANIA Z SERWISÓW NC+GO TV I NC+ GO ODNAJDZIESZ PONIŻEJ ORAZ NA STRONIE INTERNETOWEJ NCPLUS.PL/POMOC/DOKUMENTY.

nc+go TV:

  • Jeśli dotychczas korzystałeś z nc+go TV i miałeś Konto podstawowe za 1,99 zł miesięcznie, akceptacja nowych warunków oznacza, że produkt Konto podstawowe zostanie wyłączony na Twojej umowie i od kolejnego pełnego miesiąca opłata 1,99 zł nie będzie już naliczana.
  • Jeżeli nie korzystałeś dotychczas z nc+go TV albo zacząłeś korzystać z usługi po dniu 11 maja 2015 roku w ramach promocji Otwartego okna (w obu przypadkach nie miałeś Konta podstawowego) , to akceptacja nowych warunków jest konieczna, jeśli chcesz korzystać z obu serwisów nc+go TV i nc+ GO.

nc+ GO:

  • Jeśli dotychczas korzystałeś z nc+ GO i posiadałeś produkt nc+ GO Internet w cenie 3,00 zł miesięcznie, akceptacja nowych warunków oznacza, że produkt nc+ GO Internet zostanie wyłączony na Twojej umowie i od kolejnego pełnego miesiąca opłata 3,00 zł nie będzie już naliczana.

A jak to się mą do regulaminu nc+GO zamieszczone na stronie nc+GO w zakładce pomoc gdzie wynika ,że do 29.02 jest ez limitów i darmowo

Cena

Ile kosztuje korzystanie z usługi nc+ GO?

Obecnie jest bezpłatne. Promocja trwa do końca lutego 2016 roku. Po jej zakończeniu będziesz mógł bezpłatne korzystać z aplikacji minimum przez 3 godziny, w zaleznosci od pakietu jaki posiadasz.

Bezpłatne limity dla poszczególnych pakietów po okresie promocyjnym, tj. od 1/03/2016:

  • pakiet VIP+ Max - 744 h/0 zł
  • pakiet Universe+, pakiet Extra+, opcję Extra+ lub przynajmniej 1 kanał CANAL+ - 100 h/0 zł
  • pozostałe pakiety – pierwsze 3 h/0 zł, następne 97h/4,99 zł.

Do kiedy korzystanie z nc+ GO jest bezpłatne

Do 29 lutego 2016 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@mrozio a jesteś abonentem nc+ czy orange?Prosta sprawa :)

"Canal+Sport online" też pewnie nie masz a z twojego rozumowania powinieneś mieć,a może się mylę? ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@MartinFC tak szczerze ile do tej pory minut wykorzystywałaś co miesiąc?Nie sądzę że kilkadziesiąt ...

Jeśli chodzi o mnie to może 8-10 przez ten czas co była usługa pilotażowa:)

Teraz może będzie więcej bo córce na tablecie zainstalowałem "apkę" ale 100 godzin to jestem na 100 % pewien że w miesiąc nie wykorzystam...

ps.Poza tym "NC+GO" nigdy nie będzie "MR"  ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy użytkownicy iOS dzwoniłem dzisiaj 2 razy na Biuro Obsługi nc+ i za pierwszym razem w godzinach po południowych Pani poinformowała mnie, że aplikacja jest od dzisiaj dostępna w pełnej wersji również na systemy iOS, ale w AppStore może pojawić się w godzinach wieczornych bądź jutro z powodu opóźnienia. Natomiast za drugim razem, dosłownie przed chwilą jakiś Pan powiedział mi, że nie ma żadnych informacji na temat usługi na iOS oprócz tego, że ma pojawić się wkrótce, ale nie wiadomo kiedy to będzie. Czy ktoś z was kontaktował się z BOK w tej sprawie?? Bo ja sam już nie wiem co na ten temat myśleć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...