Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś potwierdzić czy dobrze rozumiem etapy jakie trzeba wykonać w związku bankiem CA.

1. Idę po ulotkę do banku na dekoder 4k.

2. Następnie kupuję dostęp do canal+.

3. Zakładam konto w banku w celu zwrotu 50% abonamentu, podaję im numer konta na jaki mam opłacać abo.

Czy skorzystanie z promocji 0zł na dekoder wyklucza otrzymanie bonusu 100zl od canal+ ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Pokaż zdjęcie z tym zapisem, bo nic nie wiadomo, żeby trzeba było mieć konto, jeśli okazujesz ulotkę z kodem rabatowym. 

 

WYSTARTOWAŁA OFERTA z NETFLIX:

Na stronie nie zniknęły promocje do dziś i oznaczone BLACK WEEKEND, a pojawiły się oferty z NETFLIX - nam już znane wcześniej.

*Przy superpremium 4K NETLIX jest napis, że NETFLIX w prezencie na 12 miesięcy w jakości 4K na 4-ech ekranach, potem cena wzrasta z 139.99 do 182.99 miesięcznie. 

* przy Comfort+ z CANAL+NETFLIX (89.99 przez 6 miesięcy, potem 132.99)  i Extra+ z CANAL+NETFLIX (99.99 przez 6 miesięcy, potem 142.99) , że na 6 miesięcy w prezencie NETFLIX i na 2-óch ekranach w HD. Możliwość dokupienia opcji 4K NETLIX do tych pakietów.  

 

Możliwość wyboru sprzętu - tylko ultraBOX+4K. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

Pokaż zdjęcie z tym zapisem, bo nic nie wiadomo, żeby trzeba było mieć konto, jeśli okazujesz ulotkę z kodem rabatowym. 

 

WYSTARTOWAŁA OFERTA z NETFLIX:

Na stronie nie zniknęły promocje do dziś i oznaczone BLACK WEEKEND, a pojawiły się oferty z NETFLIX - nam już znane wcześniej.

*Przy superpremium 4K NETLIX jest napis, że NETFLIX w prezencie na 12 miesięcy w jakości 4K na 4-ech ekranach, potem cena wzrasta z 139.99 do 182.99 miesięcznie. 

* przy Comfort+ z CANAL+NETFLIX (89.99 przez 6 miesięcy, potem 132.99)  i Extra+ z CANAL+NETFLIX (99.99 przez 6 miesięcy, potem 142.99) , że na 6 miesięcy w prezencie NETFLIX i na 2-óch ekranach w HD. Możliwość dokupienia opcji 4K NETLIX do tych pakietów.  

 

Możliwość wyboru sprzętu - tylko ultraBOX+4K. 


a jest możliwość rezygnacji po tych 12 miesiącach? z netflixsa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Nie ma możliwości, element składowy pakietu. 

 

EDIT. Pakiet Extra+ już bez miesięcy darmowych, 49.99 zł miesięcznie. Cóż za śmieszna oferta świąteczna :) Ale wg regulaminu ultraBOX+4K za 0zl :) Jeden plus. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maniek357 napisał:
12 minut temu, _Artek_ napisał:
mam ulotki ale z tego co tu piszą nawet do zniesienia opłaty za dekoder trzeba mieć konto w CA

Na 100% nie trzeba. Dodam, że rabat na dekoder nie jest naliczany w momencie podpisania umowy, a po 2-3 tygodniach.


Czyli jak wpiszę kod z ulotki to będę miał ultraboxsa za 0 bez konieczności zakładania posiadania  konta w cs?

konsultant napisał że trzeba mieć konto albo założyć.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Gringo66 napisał:

Może ktoś potwierdzić czy dobrze rozumiem etapy jakie trzeba wykonać w związku bankiem CA.

1. Idę po ulotkę do banku na dekoder 4k.

2. Następnie kupuję dostęp do canal+.

3. Zakładam konto w banku w celu zwrotu 50% abonamentu, podaję im numer konta na jaki mam opłacać abo.

Czy skorzystanie z promocji 0zł na dekoder wyklucza otrzymanie bonusu 100zl od canal+ ?

 

Wysłałem Ci linka na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze liczę to wygląda to tak

360+2682=3042 za superpremum 

i
121X24 =2928

co daje  za pakiet hbo 114zł
a 114/24 to jest 4,75 miesięcznie za hbo
Może komuś się przyda .  


 

2 minuty temu, kerpen napisał:

Widzę, że nowa oferta jest na Extra+ z dobrą ceną i dekoderem 4K za free.  Super!


Pytanie co z tego wyjdzie jeśli po podpisaniu umowy dodamy paczkę C+ i eleven 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, _Artek_ napisał:

Jak dobrze liczę to wygląda to tak

360+2682=3042 za superpremum 

i
121X24 =2928

co daje  za pakiet hbo 114zł
a 114/24 to jest 4,75 miesięcznie za hbo
Może komuś się przyda .  


 


Pytanie co z tego wyjdzie jeśli po podpisaniu umowy dodamy paczkę C+ i eleven 

Zależy na czym komu zależy. Jeżeli na czystym Extra to jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówione Superpremium+ z MR i kartą podarunkową wiem że można było jeszcze przez planetę ale nie chciało mi się tam rejestrować trochę drogo w porównaniu do 90zł w CP ale przez 18 miesięcy jakoś przeżyje a potem wynegocjuje jakąś normalną cenę przy przedłużeniu witajcie po drugiej stronie mocy czy lepszej się okaże :P

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może nie ale moja rodzina już płaczę że tylko ja mam tv przez internet więc zamówiłem, wiadomo zawsze można czekać na lepsze czasy ale można też się ich nie doczekać :D plan pierwotny był taki że przejdę do C+ dopiero na euro ale skoro CP mnie tak kocha i wypuściło mnie bez kary umownej a tu mam 6x49 to nic tylko brać :D najśmieszniejsze jest to że paczkę C+ w playerze mam aktywną do 27 stycznia no ale cóż zrobić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...