Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z CA jeszcze nie mam nic.

Tak po prawdzie oddział banku daleko (nie wiem czy  bez wizyty by się nie obeszło, aby zdobyć jakieś kody czy polecenia , ulotki?). 

Umów z PC+ ci u mnie dostatek...ale poważnie myślę  przez neta 1.12. o Starcie+ z modułem i antena (z bonem 100). Wyjdzie coś ok. 11 zł/m .

Liczę, ze kiedyś będzie można coś domówić w 4K (zatem tuner HD byłby  bez sensu) . A i akcja z domu ws. konta CA też planowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.11.2019 o 15:35, _Artek_ napisał:

Ale ja nie chce dorwać ja zamówię przez internet i to oni maja ją znaleźć hahahaha.

 

 

W dniu 28.11.2019 o 16:09, Pawel napisał:

Jak zamówisz przez internet to na 100% dostaniesz sagemcoma. Było wielokrotnie wałkowane, że mydelniczki tylko w punkcie i też nie w każdym je dostaniesz.

Dokładnie tak, tylko wifiboxy przez neta.

 

 

 

W dniu 29.11.2019 o 12:16, jeneka napisał:

Widać w tym roku sknery nie zrobili ex promo na czarny piątek, zeszły rok był naprawdę udany w ten dzień i dziś świąteczne promocje co są od tygodni nazwali black... masakra i żenada. 

Ogólnie nic specjalnego na BF ale pomijając CANAL+ to wskaż mi prawdziwą ofertę BF w Polsce. Ceny podnoszą przed, żeby później dać promocję. W zeszłym roku kupowałem TV i analizowałem ceny od sierpnia do kwietnia. Na BF ceny "na promocji" były wyższe niż miesiąc przed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów.  Odchodzę z Polsatu i zastanawiam się nad PC+. Czy ktoś mógłby dokladnie wytlumaczyc jak najkorzystniej to wykonac tzn wejść do PC+? Zastanawiam sie nad pakietem Extra+ oraz opcje dodatkowe tzn Hbo z Hbo Go, paczka Canal +, Eleveny, jeden multiroom no i dekoder 4k. A może jest lepsza opcja na superpremium 4k? Lepiej zamówić  online czy przez APS?  O co chodzi z tymi bonusami credit  agricole, Planet plus? Wiem ze jest tez jakis kod na darmowy dekoder 4k i darmowa jego aktywacje.  Czy ktos poratowalby takim kodem? Wielka prośba o szczegółowe wyjaśnienie. Byłem kiedyś w cyfrze , później w nc+ i po podwyżkach sporych odszedłem do CP. Teraz byc moze wrócę.  Zastanawiam sie tez nad TV ORANGE bo mam tam swiatlowod. Ktos doradzi, odradzi?  Z gory bardzo dziękuję za wasz poświęcony czas i pomoc. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wepses napisał:

Witam szanownych forumowiczów.  Odchodzę z Polsatu i zastanawiam się nad PC+. Czy ktoś mógłby dokladnie wytlumaczyc jak najkorzystniej to wykonac tzn wejść do PC+? Zastanawiam sie nad pakietem Extra+ oraz opcje dodatkowe tzn Hbo z Hbo Go, paczka Canal +, Eleveny, jeden multiroom no i dekoder 4k. A może jest lepsza opcja na superpremium 4k? Lepiej zamówić  online czy przez APS?  O co chodzi z tymi bonusami credit  agricole, Planet plus? Wiem ze jest tez jakis kod na darmowy dekoder 4k i darmowa jego aktywacje.  Czy ktos poratowalby takim kodem? Wielka prośba o szczegółowe wyjaśnienie. Byłem kiedyś w cyfrze , później w nc+ i po podwyżkach sporych odszedłem do CP. Teraz byc moze wrócę.  Zastanawiam sie tez nad TV ORANGE bo mam tam swiatlowod. Ktos doradzi, odradzi?  Z gory bardzo dziękuję za wasz poświęcony czas i pomoc. Pozdrawiam 

Szanowni ktoś cos? Podobno do dzisiaj tylko są dobre oferty, a od jutra już wyższe pakiety będę z Netflixem. Muszę się szybko decydowac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, _Artek_ napisał:

O kod na dekoder to i ja prosiłem niestety nikt się nie podzielił

A dziwisz się ? Po ulotkę z unikalnym kodem trzeba się wybrać do banku. Nikt nie będzie robił z siebie "cebuli" i brał kilku ulotek na raz. 

 

6 minut temu, wepses napisał:

Szanowni ktoś cos? Podobno do dzisiaj tylko są dobre oferty, a od jutra już wyższe pakiety będę z Netflixem. Muszę się szybko decydowac. 

Pośpiech to przy łapaniu pcheł wskazany. Zastanów się na spokojnie, przeczytaj po kilka ostatnich stron tematów na forum i podejmij decyzję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, maniek357 napisał:

A dziwisz się ? Po ulotkę z unikalnym kodem trzeba się wybrać do banku. Nikt nie będzie robił z siebie "cebuli" i brał kilku ulotek na raz. 

 

Pośpiech to przy łapaniu pcheł wskazany. Zastanów się na spokojnie, przeczytaj po kilka ostatnich stron tematów na forum i podejmij decyzję. 

No niestety chyba tak to dokładnie nie dziala z ta ulotka  Bylem dzis w banku i pytalem o nia to pani  mnie obsługująca  jak i dyrektorka w ogóle nie wiedziały o co chodzi i mi takiej ulotki nie dały. Także słabo.

Edytowane przez wepses
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...