Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym podpisać umowę z Canal+, przeglądając ofertę interesująca wydaje się oferta Entry+Sport za 50 zł, ponieważ interesuję mnie głównie sport. Mimo iż interesuje mnie sport sam w sobie pakiet entry+ jest trochę ubogi i teraz oto pytanie czy idąc do punktu lub dzwoniąc jestem w stanie wziąć umowę na Optimum + 3xEleven + PSP + Canal+ z 4k? Czy tylko mogę wybierać w tym co jest na stronie internetowej. Druga opcja to, która przyszła mi na myśl to pakiet właśnie Entry+Sport i czy mogę po podpisaniu umowy ten pakiet jakoś zwiększyć z Entry+ na Optimum+ czy jest to jest w ogóle możliwe i za ile? Kwota którą jestem w stanie wydać miesięcznie to 100 zł i teraz pytanie co jest lepszym rozwiązaniem o ile drugie jest możliwe, wiem że mógłbym dzwonić i załatwić wszystko raz dwa, lecz chce uniknąć sytuacji że wcisną mi coś nowemu za 100 zł a się okaże że ktoś dostanie to samo za 90 zł i chcę mieć punkt wyjścia, ponieważ z C+ będę miał do czynienia pierwszy raz. Pytanie czy w ogóle takie coś jest możliwe do zrealizowania po drugie czy 100 zł wystarczy a może kombinować z Entry+Sport i podwyższaniem o ile to możliwe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Entry nie dopełnisz do Optimum. Możesz tylko na Relax. Jeśli weźmiesz nowa umowę na Optimum,  to potem będziesz mógł dobrać C+ za 19,99, Eleven 11,90 itd

 

Możesz też odemnie wziąć N.Comfort z C+, dekoder 4k z dyskiem za 49,99 miesięcznie. Do tego dobierzesz pozostałe opcje . Akurat chce się pozbyć jednej umowy, która

 jest do końca Kwietnia 23 roku.

 

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

48 minut temu, Vaniliovsky napisał:

@darkranger1załóż konto w C+ online. Akurat teraz jest promocja na pełny pakiet Canal+ za jedyne 30zł miesięcznie jak zapłacisz za 6 miesięcy. 

Akurat sobie założyłem, ale mieszkam na wsi i mam tego pecha, że nie mam światłowodu.  6mb/s jest śmiechem na sali, ale niestety mam taki klimat. A że mam w domu kilka urządzeń, które używają wi-fi choćby dwa smartfony (mój i brata) komputer stacjonarny, laptop czy smart tv to bywają problemy z jakością transmisji tv. Zresztą po jednym z takich przerw wkurzyłem się i kupiłem pakiet sat w Polsat Box. Pytanie można wziąć sam Canal+ w ofercie sat? Bo mam ulotkę z samym pakietem Canal+, bez Polsat Sport Premium i Eleven, ale już na stronie tego nie mogę zamówić

Edytowane przez darkranger1
uzupełnienie i edycja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł CI w LG, karta prepaid SMART HD+, opłacona do stycznia 2022.  Ubogo. Zacząłem przeglądać ofertę i zdecydowałem się na Entry+Sport.  Na karcie prepaid zostało 75 zł.

 

Rozmowa 1.

Telefon do infolinii prepaid.  Próbowali mi wcisnąć najdroższy pakiet. Mówię co mnie interesuje, ale chcę rabat w wysokości niewykorzystanych środków na prepaidzie.  Nie da się. Mówię, że powinno im zależeć na kliencie z prepaida, który zapłaci 2x więcej niż obecnie i zwiąże się umową na 2 lata. Nie da się. Zamiast tego proponują mi zupełnie z pupy wzięty pakiet gratis na 5 miesięcy. Co z tego jak zupełnie mnie nie interesuje.

 

Rozmowa 2.

Jadę do salonu C+ w centrum handlowym.  Pytam o ofertę, pytam o rabaty.  Słyszę: nie pomogę, ja sprzedaję części do koparek, proszę przyjść jutro, bo jestem na zastępstwie od 2 dni, kolega przyjdzie jutro.  No ok.

 

Rozmowa numer 3.

Infolinia C+ dla abonentów. Cena zostaje normalna, ale mogę wziąć kartę Sodexho za 50 zł albo kartę do Douglasa albo Zalando za 100 zł w prezencie.  Satysfakcjonuje mnie to.  "Podpisuję" telefonicznie umowę, mam 14 dni na rezygnację.

 

Teraz sobie sprawdzam ofertę w porównaniu ze Smart HD+ i już widzę, że nie ma mojego ulubionego TVN Turbo czy Discovery.

 

Inne kanały jakich brakuje to:

 

TVN24

Kino Polska

TVN24 Bis

13 Ulica

Romance TV

AXN

NatGeo People

Discovery Historia

Disney Channel

Canal+ Sport 5

TVN Style

HGTV

AXN Spin

 

Moduł z kartą dotrze do mnie w poniedziałek, będę próbował przez 2 tygodnie, a potem się zobaczy...

 

 

 

Edytowane przez styro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, styro napisał:

Teraz sobie sprawdzam ofertę w porównaniu ze Smart HD+ i już widzę, że nie ma mojego ulubionego TVN Turbo czy Discovery.

Czyli najpierw kupujesz ofertę, a dopiero później sprawdzasz jej zawartość? Wystarczyło zaglądnąć tutaj: Zestawienie kanałów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. To może inaczej - da się HBO do tej opcji dokupić?

2. Czy na czas transmisji sportowych blokują C+ Premium?

3. Czy istnieje możliwość swobody w zakresie zmiany oferty z C+ Seriale i Filmy na pełny C+ i na odwrót?

4. Co z C+ 4K w tej ofercie?

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Do tego pakietu jest Movies Fun za 0 zł/m na całą umowę.

 

1. Można dokupić HBO z HBO Max za 25 zł/m.

2. Brak informacji o kodowaniu C+Premium w czasie sportu. 

3. Swobody nie ma. Pakiet jest że zobowiązaniem na 24 miesiące. Jeśli ktoś chce mieć od razu pełny pakiet C+ to lepiej wziąć Entry+ za 15 zł/m i dobrać pełną paczkę za 19,90 zł/m. 

4. Kanał C+4K nie wchodzi w skład tej oferty. 

 

CANAL+ SERIALE I FILMY

W ramach Opcji CANAL+ SERIALE I FILMY otrzymuje Pani/Pan dostęp do kanałów: CANAL+ 1 HD, CANAL+ DOKUMENT HD (1),

CANAL+ FAMILY HD, CANAL+ FILM HD, CANAL+ PREMIUM HD, CANAL+ SERIALE HD (1)

 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Krzysiek11:) napisał:

....1. Można dokupić HBO z HBO Max za 25 zł/m....

HBO z Max można wziąć  za 20. Czasami jest oferta, że nawet 3 m.jest za free.

Przyklad

22 godziny temu, mikor4 napisał:

Ja zadzwoniłem i dostałem HBO i HBO max do końca października za 0 zł. Kanały są już aktywne. Okres minimalny to 31.10.2022 później mogę kanały wyłączyć. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Krzysiek11:) napisał:

Do tego pakietu jest Movies Fun za 0 zł/m na całą umowę.

 

1. Można dokupić HBO z HBO Max za 25 zł/m.

2. Brak informacji o kodowaniu C+Premium w czasie sportu. 

3. Swobody nie ma. Pakiet jest że zobowiązaniem na 24 miesiące. Jeśli ktoś chce mieć od razu pełny pakiet C+ to lepiej wziąć Entry+ za 15 zł/m i dobrać pełną paczkę za 19,90 zł/m. 

4. Kanał C+4K nie wchodzi w skład tej oferty. 

 

CANAL+ SERIALE I FILMY

W ramach Opcji CANAL+ SERIALE I FILMY otrzymuje Pani/Pan dostęp do kanałów: CANAL+ 1 HD, CANAL+ DOKUMENT HD (1),

CANAL+ FAMILY HD, CANAL+ FILM HD, CANAL+ PREMIUM HD, CANAL+ SERIALE HD (1)

 

Czyli oferta dla tych co ich sport nie interesuje. Szkoda że tylko z tym pakietem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
2 godziny temu, tomkep napisał:

A da się to dostać na zestaw własnościowy pre-paidowy? I jeśli nie - to z jakim sprzętem to dają?

Nie wiem, czy da się to zrobić na zestawie prepaid. To świeża oferta, ale wątpię :)

 

Dostępne są:

-moduł CAM/wifoBOX+ 0 zł aktywacja, 0 zł/m,

-wifiPremiumBOX+ 49 zł aktywacja, 3 zł/m bez dysku lub 5 zł/m z dyskiem,

-ultraBOX+ 4K, 5 zł/m bez dysku lub 10 zł/m z dyskiem.

 

@ircios, pisałem cenę HBO i HBO Max zawarta w regulaminie tego pakietu. 

 

PS. W okolicach 9 września br. mają zostać zaprezentowane nowości technologiczne (nowe dekodery, aktualnie w fazie testów). 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...