Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, k05 napisał:

 

Mi kiedyś proponowała jedna konsultantka za 15zł Extra+ to jej powiedziałem, że w Strefie mam za 10zł. Od razu stwierdziła, że może mi dać za 10zł. 

Może spróbuj w ten sposób.

Przed chwila sprobowalem. Najnizsza cena jaka oferuja za Optimum to 39.99, za Comfort 29.99 . 

Edytowane przez maciekmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, lakiman napisał:

@muza_tvSkąd masz taką informację?

W przypadku Orange nie zdziwiłbym się.

Tam już jest dostęp do C+ 4K.

 

Podobno ma to dotyczyć wszystkich operatorów, u których sprzedawany jest telewizyjny pakiet Canal+.

Jak to technicznie będzie wyglądało? Nie wiem. Prawdopodobnie będą sprzedawać telewizyjną paczkę kanałów Canal+ z odstępem online (pewnie jakaś okrojona wersja z samymi treściami z ramówki Canal+, podobnie jak VOD "Canal+ na żądanie" dla abonentów kablowych) . Być może jak HBO często "wciskają" z HBO GO (niektóre kablówki HBO sprzedają już tylko z automatycznym dostępem do HBO GO).

Plan jest taki, że abonent Canal+ u innego operatora ma zyskać także dostęp do treści Canal+ w wersji online. Pewnie kablówki obawiają się, że ich abonenci częściej Canal+ będą kupować online, dlatego wszystko będzie w jednym miejscu. Z drugiej strony Canal+ musi, bo HBO GO (za chwilę HBO Max) już dawno w kablu się zadomowiło (sprzedawane także bez pakietu telewizyjnego), coraz więcej w kablu także Netflixa, Viaplay czy Prime Video.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam obecnie posiadam internet po kablu od Orange. Myślałem nad tym aby połączyć Internet razem z Telewizją. Pakiet Orange Love. Myślałem że mając TV i neta od jednego operatora będzie taniej niż płacić za Canal+ 100 i za neta 60. 

 

Jak zobaczyłem ile kosztuje pakiet Canal+ w Orange to ogarnęło mnie przerażenie. 50zł za paczkę bez Canal+ Now i Sport 3 i 4. Kiedyś rozumiem że tyle kosztowało mając zajefajne prawa sportowe. Ale teraz jak dają już za 20zł w Canal+ a tu płacić 50 to już przesada. 

 

Tych cen chyba nikt nie aktualizuje i nie śledzi co Canal+ ma w ofercie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałem takie rozwiązanie, że obniżyłem maksymalnie pakiet w Canal+ do 30 zł, mam dostęp do całej paczki C+ i usługi online ( 12 miesięcy).

Można się liczyć  z  wyższą ceną jako nowy abonent potem są już b.dobre oferty przy aneksie.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Vaniliovsky napisał:

Sam obecnie posiadam internet po kablu od Orange. Myślałem nad tym aby połączyć Internet razem z Telewizją. Pakiet Orange Love. Myślałem że mając TV i neta od jednego operatora będzie taniej niż płacić za Canal+ 100 i za neta 60. 

 

Jak zobaczyłem ile kosztuje pakiet Canal+ w Orange to ogarnęło mnie przerażenie. 50zł za paczkę bez Canal+ Now i Sport 3 i 4. Kiedyś rozumiem że tyle kosztowało mając zajefajne prawa sportowe. Ale teraz jak dają już za 20zł w Canal+ a tu płacić 50 to już przesada. 

 

Tych cen chyba nikt nie aktualizuje i nie śledzi co Canal+ ma w ofercie. 

Orange. Najdroższa oferta internetu. Najdroższa oferta tv. Brak jakich kolwiek negocjacji przy aneksowaniu. Bierzesz to co dają,  albo papa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie cos doradzić dla nowego co teraz warto: nie interesuje mnie sport. Tylko filmy i ew. TVN24 ;). Nie musze mieć multiroom choć jak za 10 to luzik. TV mam 4K .  Czy brać jak leci ze strony czy jak pisaliście kupić jakiś mini pakiet i dobrać coś później a może na Wielkanoc coś będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie chciał bym wziąć C+ mam aktualnie Polsat. 

Z wykazu kanałów wyszło mi że najlepiej pasuje mi extra ( dużo bajek ), a mam też osobno wykupiony Netflix 4k chciał bym go połączyć z C+, potrzebował bym 3 dekodery

Jak wezmę Extra będzie opcja dokupienia Netflix i Filmbox? jak tak to w jakiej cenie.

Czy brać ENTRY+ Z CANAL+, NETFLIX, HBO za 70 zł i czy jest opcja up do Extra? jak tak to w jakiej cenie? ( Canal + mnie nie interesuje nie musi być, HBO też nie potrzebne bo mam z pracy za free) 

Jakie dekodery polecacie 1 na pewno 4k z dyskiem a na multiroom wtedy brać wifibox? 

Czy da rade jakoś ominąć opłaty aktywacyjne dekoderów bo tak to każdy 49,90 

Edytowane przez pawcio281
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał tylko ekstra jak c+ i hbo nie potrzebujesz. 

Opłaty aktywacyjnej nie ominiesz, pierwszy bodajże za 0 a reszta za 49.

Do multiroom wifibox wystarczy (do samego oglądania tv) natomiast najlepszy jest ultrabox 4k (szybkość i jakość działania)

Filmboxy dokupisz za 5 zł a netflix razem z c+ jest dostępny bodajże za 38 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawcio281 Radziłbym Ci brać WiFi PremiumBoxy+ jako dodatkowe do Multiroom zamiast zwykłych wifiBoxów+, które są słabe bardzo. Dekodery wifiBox+ w Multiroom są po 10 zł/m za każdy sprzęt uzupełniający, a WiFi PremiumBoxy+ bez dysku w Multiroom są też po 10 zł/m za każdy sprzęt uzupełniający lub opcja z dyskiem 500 GB, to 12 zł/m za każdy. Także zamiast wifiBoxów+ wybierz WiFi PremiumBoxy+ do Multiroom.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

W Punktach Sprzedaży są dostępne dekodery wifiPremiumBOX+ jako dekodery dodatkowe w Multiroom (są o wiele szybsze i mniej awaryjne niż wifiBOX+, umożliwiają korzystanie z Netflix).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...