Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zainteresowany jako nowy klient .

Chcę kupić pakiet Extra+ z dekoderem z nagrywarką i drugim do multiroomu .

Jak rozumiem to mam podpisać umowę na pakiet niżej niż Extra+ , a następnie zamówić dopełnienie do Extra+ .

Ile mogę zaoszczędzić na tej operacji.

Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, maniek357 napisał:

to możesz robić włącz / wyłącz co 2 miesiące i Cię wyniesie 12,5 zł miesięcznie. 

Dopelnienie jest niestety na caly okres umowy (oferta promocyjna) W ofercie cennikowej mam natomiast dopelnienie do Optimum za 40zl (czyli 54.99 miesiecznie ) wiec w opcji wl/wyl miesieczna Oplata za Optimum wychodzi 34.99.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, maciekmm napisał:

Z dopelnien juz sie wycofuja tzn z dopelnien po 10zl... Ja np mam w Strefie C+ dopelnienie ze Start+ do Optimum mam za 25zl (czyli w mojej sytuacji bedzie to 14.99 za start + 25 za dopelnienie)

Nie sugeruj się tym co masz w SC+. Ja np. nie mam samego HBO w standardowej cenie. Wszystkie ofery są łączone z HBO Go w zobowiązaniu.  Jednak na infolini mogę włączyć bez zobowiązania.  Więc jak chcesz być pewny tego co piszesz,  to najpierw zadzwoń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, maciekmm napisał:

Dzwonilem do nich z zapytaniem o dopelnienie ze Start+ do Comfort lub Optimum za 10zl. Powiedzieli ze nie ma takiej mozliwosci i ze umowa umowie nie jest rowna. Zaproponowali Nowy Comfort za 34.99 (drozej niz w strefie C+ !!! )

 

Mi kiedyś proponowała jedna konsultantka za 15zł Extra+ to jej powiedziałem, że w Strefie mam za 10zł. Od razu stwierdziła, że może mi dać za 10zł. 

Może spróbuj w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferta coraz gorsza, wciskanie Canal+ na siłe przy przedłużaniu. Dobrze wiedzą co robią, sporo osób nie wie że od sierpnia oferta sportowa będzie mega uboga, i za kilka miesięcy zamów będzie przecena na Canal+. Tym razem pewnie będzie za 14,99. A teraz jest jeszcze szansa wcisnąć za więcej nieświadomym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, cidik napisał:

oferta coraz gorsza, wciskanie Canal+ na siłe przy przedłużaniu. Dobrze wiedzą co robią, sporo osób nie wie że od sierpnia oferta sportowa będzie mega uboga
 

 

Myślę, że osoby posiadające Canal+ dla sportu już dawno są abonentami :D

To, że ty masz pakiet Canal+ dla sportu, nie oznacza, że dla innych sport jest głównym powodem posiadania Canal+. Czasy się zmieniają. SPorty w TV za duzo, a naród zabiegany i nie ma czasu oglądać. Teraz bezpieczniej jest postawić na klienta, który chce dostęp do premier filmowych bez reklam i nowych seriali, a mniej dla sportu. Chociaż i tak tutaj kołem napędowym będzie Ekstraklasa :)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie płacą jak płacą. Poza tym oferta sportowa Elven za 12 zł będzie biła ofertę Canal+ na głowe od nowego sezonu. Z filmami też będzie krucho jak wejdzie Skyshowtime. Bzdurą to jest abonowac po ostatnich ruchach Canal+ ich platforme, bo więcej już teraz jest w Polsacie. A będzie jeszcze lepiej

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60 zł to przesada, ale w takim warszawskim TelKabie - 51,90 zł miesięcznie za C+ Prestige przy umowie rocznej.

I to bez C+ Now, Sport 3/4 ;). Nie wiem kto to kupuje, ale ktoś pewnie musi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cidik, głowa do góry. Nie bez powodu Canal+ (także online) robi coraz ciekawsze oferty z HBO czy Netflixem (target filmowo - serialowy) :) Oraz pakiety z Eleven Sport i Polsat Sport Premium (target sportowy).

Serio, przeciętnemu Kowalskiego to wystarczy :D

Ty będziesz mógł sobie kupić Viaplay i z "kółeczkiem loading" oglądać meczyki :)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...