Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)
6 godzin temu, aro napisał:

Biorąc nową ofertę świąteczną i dobierając opcje Eleven oraz MMP i PSP oraz HH2 otrzymujemy całą ofertę kanałów (oczywiście bez VOD) w bardzo korzystnej cenie bo za 114,89 zł…Doliczając Netflix za pełen plan 4K mamy razem 131,89 zł…

Jak całą ofertę kanałów, jak pakietem bazowym jest Entry+ (nie Extra+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, andi_1980 napisał:

 Więc wychodzi aby mieć to razem trzeba kupić aż Superpremium 4K.

Możesz kupić niższy pakiet i dobrać dodatki. Tak samo biorąc pakiet relax możesz przejść na wyższy pakiet w atrakcyjnej cenie, np. Optimum za 39 zł 

 

Relax+ i za 3 dni zwiększyć na Extra+ w lepszej cenie (49.99) niż branie tego pakietu na start. (59.99).

 

Entry+Film i ma w Strefie CANAL+ możliwość podniesienia pakietu bazowego Entry+ do Relax+ za 19.99, Optimum+ 29,99 i Extra+ za 39.99 zł. 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc można dobrać canal+. Bo bawiłem się konfiguratorem na stronie i po wybraniu Optimum + i kliknięciu DOPASUJ można było dobrać HBO czy Eleven ale Canal+ nie było....

 

To jeszcze jedno pytanie. Bo myślałem o tym żeby kupić telewizję na kartę z modułem CAM, przejść na umowę na komfort+ za 29,99 zł bo tam jest Polsat News. I pytanie czy wtedy też mogę do tego dokupić paczkę Canal + ?

Edytowane przez andi_1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, PawelTSW napisał:

Możesz kupić niższy pakiet i dobrać dodatki. Tak samo biorąc pakiet relax możesz przejść na wyższy pakiet w atrakcyjnej cenie, np. Optimum za 39 zł 

 

Relax+ i za 3 dni zwiększyć na Extra+ w lepszej cenie (49.99) niż branie tego pakietu na start. (59.99).

 

Entry+Film i ma w Strefie CANAL+ możliwość podniesienia pakietu bazowego Entry+ do Relax+ za 19.99, Optimum+ 29,99 i Extra+ za 39.99 zł. 

@PawelTSW Przy pakiecie Entry+ takie są możliwości podniesienia pakietu głównego w Strefie CANAL+: Pakiet Relax+ w cenie 19,99 zł/m, Pakiet Nowy Comfort+ w cenie 29,99 zł/m, Pakiet Optimum+ w cenie 39,99 zł/m, Pakiet Extra+ w cenie 49,99 zł/m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andi_1980 Do pakietu Nowy Comfort+ można dobrać już w trakcie trawnia umowy paczkę kanałów CANAL+ w cenie 19,90 zł/m lub 25 zł/m w zobowiązaniu do końca okresu oznaczonego umowy. Włączenie kanału CANAL+ 4K Ultra HD w trakcie trwania umowy kosztuje 10 zł/m w zobowiązaniu do końca okresu oznaczonego umowy. Możesz np. podpisać umowę na goły pakiet Entry+ w cenie 9,99 zł/m w umowie na 12 lub 24 miesięcy i potem po kilku dniach od zwalidowania umowy podnieść go do pakietu Nowy Comfort+ w cenie 29,99 zł/m + włączenie paczki kanałów CANAL+ za 19,90 zł/m i ewentualnie CANAL+ 4K UHD za 10 zł/m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, andi_1980 napisał:

no ok a co myślicie o opcji zakupu modułu CAM z telewizją na kartę i przejściu na umowę na komfort+ za 29,99 i dokupieniu paczki CANAL+. Wychodzi wtedy za wszystko 50 zł miesięcznie. Pytanie tylko czy do komfort + da radę dobrać canal+ ?

Jak przejdziesz na abonament to możesz, musiałem doprecyzować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, lukx95 napisał:

@PawelTSW Przy pakiecie Entry+ takie są możliwości podniesienia pakietu głównego w Strefie CANAL+: Pakiet Relax+ w cenie 19,99 zł/m, Pakiet Nowy Comfort+ w cenie 29,99 zł/m, Pakiet Optimum+ w cenie 39,99 zł/m, Pakiet Extra+ w cenie 49,99 zł/m.

Jeśli mógłbym to proszę o doprecyzowanie - jeżeli mam Entry+ za 9,99zł i chcę podwyższyć do pakietu Relax+ to będę płacił łącznie 19,99zł czy 29,98zł (9,99 + 19,99)?

Edytowane przez kamil2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil2505 Będziesz wtedy płacił 19,99 zł/m za pakiet Relax+, bo jest to zmiana całkowicie pakietu głównego, a nie tzw. dopełnienie w formie opcji dodatkowej, ponieważ przy pakiecie Entry+ nie ma w ogóle dopełnień. Możesz na infolinii tak w ogóle spytać, czy nie dorzucili by Ci do takiej zmiany pakietu na wyższy Relax+ pojedynczego kanału CANAL+ Family za free, o ile nie masz już paczki kanałów CANAL+.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...