Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Sam biorę gołe Entry+ jednak z zamiarem podniesienia pakietu bazowego na wyższy, konkretnie Comfort+ (ew. Optimum+) lub Extra+, orientujecie się, jakie ceny wtedy obowiązują przez infolinię? Takie same jak w Strefie, czy jednak może niższe?

 

Jeszcze jedno: nic nie chcę wyrokować, ale wątpię, bym był zadowolony z tego całego cuda zwanego TV BOX+, szczególnie w kontekście podpięcia dysku zewnętrznego… Dałoby się później wymienić ten dekoder na coś lepszego? Szczególnie biorąc pod uwagę obowiązkową opłatę utrzymaniową 2 zł/mies.

Edytowane przez szaman
dodatkowe pytanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak brać to odrazu dekoder z dyskiem o ile to mozliwe. Wymiana w czasie umowy jest droga. Najlepiej wziąć moduł,  niż ten zabytek sprowadzony z Afryki za 2 zł. m.

Można też kogoś poszukać,  kto chce się pozbyć C+ i zrobić cesje. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info o dekoderze. Prawdę mówiąc, jeśli nie będzie większego problemu z nagrywaniem na dysk zewnętrzny, to nie będę miał parcia na wymianę tego afrykańskiego wynalazku — obecnie posiadam kolejny już ADB ITI-2851S, dołączany do pakietów telewizji na kartę z Comfort+ na 6 mies. i daje radę. Niestety, o cesji nie pomyślałem (a szkoda), natomiast dekoder już do mnie idzie, wolałbym nie bawić się ze zwrotami 🙂 Z dekodera korzystają rodzice, nie mają żadnego TV/STB ze złączem CI+.

 

Bardziej mi zależy na zejściu z ceną z ofertą kanałów podstawowych, podobno w Strefie C+ można sobie wybrać Comfort+ za 29.99, czy ktoś wie, czy na infolinii idzie jeszcze zejść z ceną, czy to max co można osiągnąć?

Edytowane przez szaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, można, tylko w MIXie mamy:

  • umowę na 24 mies., a więc możliwość negocjacji lepszych warunków umowy przy przedłużeniu jest zdecydowanie później,
  • korzystanie ze sprzętu własnościowego, czyli jak coś siądzie w tym wiekowym sprzęcie po gwarancji, to trzeba płacić SKYMAXowi.

Uznałem, że jednak lepszym wyborem będzie zwykła umowa — obecne warunki dla nowych klientów są wg mnie całkiem OK (przy dźwignięciu Entry+ na lepszy pakiet, bo jednak zawartość E+ to same kanały z plusem + to co w DVB-T, czyli dosyć mierna oferta), a już ta promocja z kartą podarunkową przekonała mnie ostatecznie :) W MIX-ie ten kod rabatowy nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
48 minut temu, Arkon napisał:

Trochę dziwne, ale trudno. Najbardziej mi przeszkadza, że nie ma żadnej oferty z Viaplay.

A dlaczego ma być oferta z Viaplay?  To zupełnie inna platforma, a dziwne, że ma Amazona skoro dekoder nie ma androida?  Dlaczego miałby mieć zainstalowane aplikacje konkurencyjnej firmy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios@PawelTSW

Akurat Viaplay dla fana Premier League nie można włączyć tylko na miesiąc, poza tym C+ za ponad pół roku traci prawa do tych rozgrywek, więc mógłby pomyśleć o włączeniu, tak samo jak zrobił to z PSP po stracie LM.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...