Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym prosić o podanie ceny poniższego pakietu dla nowego abonenta. Dawniej byłem przez kilka lat abonentem N i nc+, ale przeszedłem do CP, jeśli może to mieć jakikolwiek wpływ na warunki nowej umowy.
Pakiet Extra Plus,
pełna paczka Canal+
HBO + HBO GO
Najlepszy wariant dekodera 4K, bez multiroomu
Wszystkie zgody w celu uzyskania zniżki. Czy jest możliwość wycofania tych zgód bez utraty zniżki?
Dostęp w Canal+ Online do kolekcji Canal+, Planete, NatGeo, BBC Earth. Czy do tego jest ta aplikacja "Premiery Canal+" na smart tv? Moim zdaniem dziwna nazwa dla tej aplikacji.
Nie potrzebuję Eleven ani Polsat Sport Premium.
Umowa może być na dłużej niż rok.

 

 

Edytowane przez leszek1976
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2021 o 15:41, Besciakos napisał:

mam pytanie, czy po zawarciu umowy na pakiet ENTRY+ SPORT istnieje możliwość rozszerzenia go poziom wyżej zawierający min. kuchnia, ale kino czy planete?

 

Na razie nie widzę takiej opcji, z tym że jak masz możliwość korzystania na TV z opcji Canal + on-line to 1/3 produkcji Planet/Kuchnia jest dostępna na pozostałych kanałach C+ (w tym wszystkie produkcje C+ dostępne na Planet/Kuchnia+). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam moduł Canal+4K z ecp, a na nim dostęp do pakietu nowy comfort+ z paczką 8 x Canal (w tym także Canal+ 4K UHD). Za wszystko płacę 69,99. Umowa kończy mi sie z końcem sierpnia br. wypowiedzenie już wysłane. Kilka lat temu można było kupić samą paczkę canal+ za  40 zł. Czy  jest możliwość nabycia samej paczki canal+? jeśli tak to w jakiej cenie? Nie chce kupować dostępu do i kanałów z paczki comfort z tabunami reklam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@ircios myślę,  że @mirkoz chodzi o Multipakiet CANAL+ jeszcze za czasów Cyfry+, gdzie można było kupić same kanały CANAL+ za 39zł. Bez żadnych pakietów podstawowych. 

Stare czasy. 

 

https://www.totalmoney.pl/artykuly/3440,telewizja--internet--telefon,telewizja-dla-niewymagajacych---tanie-pakiety-satelitarne,1,1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.06.2021 o 16:14, mirkoz napisał:

mam moduł Canal+4K z ecp, a na nim dostęp do pakietu nowy comfort+ z paczką 8 x Canal (w tym także Canal+ 4K UHD). Za wszystko płacę 69,99. Umowa kończy mi sie z końcem sierpnia br. wypowiedzenie już wysłane. Kilka lat temu można było kupić samą paczkę canal+ za  40 zł. Czy  jest możliwość nabycia samej paczki canal+? jeśli tak to w jakiej cenie? Nie chce kupować dostępu do i kanałów z paczki comfort z tabunami reklam.                                                                                                 Również mam podobne podejście (miałem pakiet Extra z 8C+) i zdecydowałem się na Pakiet Nowy Entry+ z paczką C+ i HBO na całą umowę za 50zł m-c (dodatkowo dostęp do kanałów naziemnych oferowanych równolegle vi satelita). Panowie trochę "prowadzają Cię w maliny" ww ofertami (C+ w tej chwili ma lepsze oferty dla nowych abonentów, chyba dlatego ten kac... , mnie w zeszłym tygodniu oferowano nową aktywację Comfort+ z 12 miesiącami gratis, a kolejne 12 m-cy 39,90 ). 

 

Edytowane przez jarek7714
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Korzystając właśnie z promocji na pakiet Entry Sport za 50 zł, gdzie zlikwidowano opłatę aktywacyjną zawarłem umowę na 123 mcy na w/w pakiet.

Przechodząc przez kolejne etapy, cały czas wychodziło mi do zapłaty 60 zł (50 zł za pakiet + najem Ultraboxa).

Jednakże ku mojemu zdziwieniu jak przesłałli mi umowę to do zapłaty co miesiąc jest 65 zł.

Jak zerknąłem to różnica w kwocie 5 zł wynikała z naliczenia opłaty w wys 5 zł za C+4K UHD.

Jednakże cały zcas na stronie jest że w prezencie C+4K UHD za 0 zł.

Czy sądzicie,że mogę to reklamować, bo z jednej strony znieśli opłatę aktywacyjną a z drugiej strony doliczają opłatę w wys 5 zł /mc czyli w skali 1 roku jest to 60 zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2021 o 15:41, Besciakos napisał:

czesc, 

 

mam pytanie, czy po zawarciu umowy na pakiet ENTRY+ SPORT istnieje możliwość rozszerzenia go poziom wyżej zawierający min. kuchnia, ale kino czy planete?

 

Wzialem Entry+Film i mam mozliwosc podniesienia do pakietu Relax+.

Calkowitu koszt wskoczylby z ceny 50zl do 65zl. Czyli 15zl wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...