Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, django napisał:

@Patryk33344455 @ircios Nie wiem, czy Dopełnienie do Optimum+ w ogóle występuje w kwocie 10 zł/m. Obecnie przy pakiecie Nowy Start+ opcja Dopełnienie do Optimum+ wyświetla się Abonentom w Strefie CANAL+ w cenie 25 zł/m.

W strefie abonenta wyświetla się tylko część ofert😉 trzeba by podzwoinić troche do nich i zobaczyć co oferuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy uważacie, że to raczej ostatnia promocja (z okazji 8 marca) przed czarnym piątkiem? Liczyłem na promocje wielkanocne, ale coś mi się ubzdurało, bo sprawdziłem forum z kwietnia 2019 i 2020 i nie było promocyjnych ofert. Jest jakaś szansa na nowe dekodery multiroom lub nowy dekoder z androidem satelitarny przed czarnym piątkiem, bo nie wiem, czy jest sens czekać dłużej. Zaraz sprawdzę kwiecień 2018 i wstecz.

Edytowane przez nkardo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PawelTSW Przy pakiecie Optimum+ opcja Dopełnienie do Extra+ jest dostępna bez problemu w cenie 10 zł do włączenia w Strefie CANAL+. Także kwestia dotyczy tylko jeśli chce się dopełnić pakiet do Optimum+. Jeśli chodzi o opcję Dopełnienie do Optimum+, to inne promocje na tą opcję są dla pakietu Nowy Start+, a inne promocje na tą opcje są dla nowego pakietu Relax+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, nkardo napisał:

Czy uważacie, że to raczej ostatnia promocja (z okazji 8 marca) przed czarnym piątkiem? Liczyłem na promocje wielkanocne, ale coś mi się ubzdurało, bo sprawdziłem forum z kwietnia 2019 i 2020 i nie było promocyjnych ofert. Jest jakaś szansa na nowe dekodery multiroom lub nowy dekoder z androidem satelitarny przed czarnym piątkiem, bo nie wiem, czy jest sens czekać dłużej. Zaraz sprawdzę kwiecień 2018 i wstecz.

Akurat ostatnimi czasy to jakieś promki to ewentualnie na Boże Narodzenie. A tak to tylko od czasu do czasu coś odpalą godnego uwagi.Raczej bym się nie napalał na coś extra ale możesz poczekać.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, PawelTSW napisał:

Wchodzi się w aplikację nc+go i ma się dostęp do filmów i seriali z hbo go.

 

Ultrabox nagrywasz nawet 3 kanały jednocześnie. 

 

Do multiroom w zasadzie tylko wifibox, niby można na nim nagrywać (wg specyfikacji) ale nie wiem czy ktoś testował. 

Ostatnie pytanie- kanały muszą być z jednej pozycji czy to nie ma znaczenia? Ja akurat dużo nagrywam, więc dziwne, że PC+ nie daje opcji multiroomu z nagrywarką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre były oferty na start Ekstraklasy, Bundesligi i Ligi Mistrzow szczypiornistów z 2019 roku. 

Extra+ z Canal+ (6), Eleven Sports i Polsat Sport Premium za 79,99zł na 24 miesiące. Ale w tej ofercie nie było nożna dobrać ofert z 4K. W tym dekodera.

 

Ogólnie to u nich zawsze jest tak, że na jedno wychodzi. Teraz np są miesiące gratisowe za Optimum+ z C+, ale weszła oplata za dekoder 4K +10zł extra. Sprzed tej promocji wszystkie miesiące były płatne, ale dekoder był za 0zł. Finał taki, że korzyść z danej oferty jest minimalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, czerstwy napisał:

A jaki operator daje do MP dekodery z dyskiem? W kablówkach dają?

Oczywiście- jako główny w Vectrze mam dekoder 4K z dyskiem 1 TB, a jako multiroom dekoder z nagrywarką i dyskiem 500. Można nagrywać na pierwszym 4 kanały jednocześnie, a na drugim 2.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...