Jump to content
caesar

Oferty - dla nowych abonentów Platformy CANAL+

Recommended Posts

No promocja ciekawa. Może jakieś nowe pakiety od lutego?

• Confused 1

Bardzo ciekawe ta oferta z wyprzedaniem

pakietów. Taka kompletnie nie opłacalna. Przy MR i Ultrabox mamy 20 zł przez 6 miesięcy a potem 79.99 czyli przez 24 miesiące 1499 zł, w ofercie ostatniej za Extra z darmowym Ultraboxem mamy przez cały okres z MR 59.99 daje nam 1439zł. Fajnie te 0 przez X miesięcy wygląda na papierze i może złowić wiele osób. 

Edited by Sierak2012

No właśnie nie mogą się zdecydować czy chcą kasę za tego ultraboxsa czy nie :P mnie złowili na 6x49 w czarny piątek ale wziąłem  taki wysoki pakiet tylko dlatego że doszedłem do wniosku że jak mam płacić za ultra to wolę płacić za kanały......jak się umowa skończy to będę chciał zejść do ekstra+C++eleven i mam nadzieje że dekoder za 0 mi zostanie :)

28 minut temu, PIOOLE napisał:

No promocja ciekawa. Może jakieś nowe pakiety od lutego?

na nowe pakiety bym nie liczył.... po prostu zmienią grafiki i napiszą coś w stylu "oferta na start ekstraklasy"

Edited by _Artek_

Oferta taka sama jak w listopadzie (brałem EXTRA+) jakby do tego dodac promocję z Credit Agricole (chyba nadal aktualna)to wychodzi ok - ja skorzystałem... najem dekodera i aktywacja za free + 360zł znizki na abo i 100zł od banku za założenie konta.

Edited by robertokot25

W tej promocji dekoder jest za 10 zł. Ekstra jest 10 zł droższe, niż w ofercie Extra + z darmowym Ultraboxem.

Edited by Barti
Usunięto ostatnie, niezrozumiałe zdanie w poście. Nie wiadomo, czy to było pytanie, czy stwierdzenie. Zdania należy kończyć właściwym znakiem przestankowym.

Tylko, że w promocji za 49,99 zł z Ultraboxem płacisz co miesiąc przez 24 miesiące tę kwotę, a tutaj średnia za abonament wychodzi 45 zł / miesięcznie + opłata za sprzęt. Nie zmienia to jednak faktu, że z tej "nowej" promocji opłaca się skorzystać w przypadku wyboru modułu CAM lub dekodera Wifibox. W przypadku wyboru Wifibox'a Premium lub Ultraboxa ta pierwsza oferta wychodzi korzystniej. 

Opłata za sprzęt jest składową abonamentu i nie wiem czemu ją oddzielać od stawki za goły abonament? Średnio 52.50 zł w tej nowej ofercie bez MR, więc drożej.

Oferta trochę jak po fuzji Cyfry z N. Na papierze świetnie, a w rzeczywistości drożej.

53 minuty temu, Sierak2012 napisał:

Opłata za sprzęt jest składową abonamentu i nie wiem czemu ją oddzielać od stawki za goły abonament? Średnio 52.50 zł w tej nowej ofercie bez MR, więc drożej.

Tak jak napisałem w poście powyżej - czy w tej nowej ofercie wychodzi drożej zależy tylko i wyłącznie od tego na jaki sprzęt się decydujesz. Jeśli na Ultraboxa to wychodzi drożej, jeśli na moduł CAM wychodzi taniej - a w zasadzie tyle samo ile zapłaci abonent przedłużający umowę i otrzyma pakiet Extra+ w kwocie 44,99 zł (jedyna zaleta przy przedłużeniu jest taka, że możesz wynegocjować umowę na 15 miesięcy w tej cenie, a nie jesteś związany umową na 24 miesiące jak nowy abonent). Oczywiście pomijam sytuację, gdy stały klient otrzymuje pakiet Nowy Comfort+ za 22,50 zł oraz dopełnienie do Extra+ za 10 zł, ale to nie jest dyskusja na ten wątek.

Nie mogę się natomiast zgodzić z twierdzeniem, że opłatę za sprzęt należy traktować jako składową abonamentu - teraz płacisz za sprzęt, a w przyszłości może być taka sytuacja, że opłata za sprzęt zostanie zrabatowana. 

Edited by Marcin_M

Rabatowanie sprzętu nie nastąpi wcześniej, niż przy przedłużeniu umowy, a wtedy już są inne warunki.

Skąd ta pewność? U tego operatora różne dziwne rzeczy się dzieją. Były np przypadki, że opcja płatna była rabatowana w trakcie umowy do 0 zł.

Pewne jest to, że okres świątecznych promocji się skończył i nie powinny dziwić gorsze warunki dla nowych niż były w listopadzie czy grudniu. Zawsze tak było. Nadal jednak można obniżyć cenę wspomnianą wcześniej promocją z CA.

4 godziny temu, czerstwy napisał:

Skąd ta pewność? U tego operatora różne dziwne rzeczy się dzieją. Były np przypadki, że opcja płatna była rabatowana w trakcie umowy do 0 zł.

Chyba tylko jako efekt reklamacji. Nie widzę innych powodów.

Nie interesuje mnie co widzisz, a czego nie. Były przypadki zdjęcia opłat z opcji dodatkowych i inne cuda. Żadne reklamacje. Więc tu nie można być niczego pewnym.

2 godziny temu, Pawel napisał:

Pewne jest to, że okres świątecznych promocji się skończył i nie powinny dziwić gorsze warunki dla nowych niż były w listopadzie czy grudniu. Zawsze tak było. Nadal jednak można obniżyć cenę wspomnianą wcześniej promocją z CA.

Promocje "świąteczne" są nadal dostępne obok tych wyprzedażowych.

Witam, interesuje mnie zakup C+. Jeśli chodzi o ofertę to zależy mi na jak najmniejszych kosztach, a posiadać Eleveny, Polsat Sport Premium i Canal+ Sport. Mogą być włączane/wyłączane ręcznie. Co polecacie?

Edited by Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.

Pakiet Start, a do tego C+ 25 zł/ Eleven 11.90zł / PSP - 20zł zobowiązanie lub zabawa w włącz-wyłącz z dwiwma ostatnimi opcjami. Ale w tym pakiecie brak nSportu i Eleven 4.

• Thanks 1

A najlepsze jest to, że niejeden jelonek to łyknie.. Jest gdzieś w Europie oferta operatora sat za ponad 50 euro?

• Confused 1

50 € w Europie to pakiety niezbyt wypasione kosztują. :)

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

W DE Sky z Netflixem (najwyzszy pakiet) to cena 49€.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Jak ktoś będzie chciał być " strzyżony" dobrowolnie to w sumie jego sprawa.

• Like 1

5 godzin temu, andi64 napisał:

W DE Sky z Netflixem (najwyzszy pakiet) to cena 49€.

Dla Niemców to wcale nie drogo. 

• Like 1
  • Upvote 1

Nie znam niemieckiego, ale dojechałem do 83,99 miesięcznie. ;)

3 godziny temu, ircios napisał:

Dla Niemców to wcale nie drogo. 

Rowniez tak uwazam, a z koncem albo po zakonczeniu umowy jeszcze lepsze oferty. Kuzyn dostal full bez Netflixa za 30€, a wiec czekanie poplaca.

3 godziny temu, umek napisał:

Nie znam niemieckiego, ale dojechałem do 83,99 miesięcznie. ;)

@umek

Cos tam zle dopatrzyles , drogo jest w drugim roku gdy zapomnisz wypowiedziec ta umowe.(roczne umowy). Wtedy oczywiscie nawet 80€.