Jump to content
caesar

Oferty - dla nowych abonentów Platformy CANAL+

Recommended Posts

Tzn jak z HBO? Ani w pakiecie Extra+ ani w Extra+ z Canal + nie ma HBO.  Można je dobrać w zobowiązaniu za 20zl/miesiecznie lub w opcji włącz/wylacz za 17.50 zl.

Musiałbym dobrać.Do Extra+ : HBO, Canal+, Mistrzowska Piłka, do Extra+ z Canal+ oferta sportowa : HBO.

Posted (edited)

Rozumiem. No to tak- w każdym z tych dwóch pakietów jeśli chciałbyś mieć  HBO to musisz je dobrać. W obu przypadkach kosztuje to 20 zł w zobowiązaniu lub 17,50 w opcji wlacz/wyłącz. Tak czy siak taniej wychodzi wg mnie pakiet Extra+ z dodawanymi później opcjami dodatkowymi.

Edited by wepses

Ktoś poleci opcję dla nowego Klienta z ofertą na abonament lub MIX lub inną (z wyjątkiem cesji), aby Start+ kosztował średniomiesięcznie 15 zł i z możliwością dobrania opcji C+ i HBO?

23 godziny temu, aro napisał:

To zapytaj i poinformuj Nas jaką dostałeś odpowiedź?

Odpowiedź jaką otrzymałem to: obecnie nie ma takiej możliwości, trzeba moduł wymienić na dekoder.

Do niedawna ponoć dało się dobrać C+4K ale do wybranych modułów.

Słuchajcie, ile działa gratisowo podwyższony pakiet na starcie umowy ? Regulaminowo miesiąc a w praktyce ? Miałem abo w cp i vectra i tam kilka miesiączków trzymał...

Posted (edited)

Lepiej się nie nastawiać na takie niepewne gratisy :)

Edited by Pawel

W dniu 7.01.2020 o 10:54, wepses napisał:

Z ekonomicznego punktu widzenia nie opłaca się brać tego pakietu. Lepiej wziąć sam Extra+ za 49,99 zł i następnie dobrać paczkę 10 kanałów C+ na infolinii za 25 zł w zobowiązania do końca umowy. Pozostaje kwestia C+4k Tzn. niewiadomo czy zawsze udaje się go dostać za 0 zł  oraz kwestia pakietu Polsat Sport Premium (ten pakiet na infolinii kosztuje 20 zł miesięcznie w zobowiązaniu do końca umowy lub 15zl/m w opcji włącz/wyłącz) Jeśli nie zależy Ci na niepewnym kanale C+4k to zdecydowanie bardziej opłaca się wziąć same Extra+ (kwestia też czy chce Ci się bawić w dzwonienie na infolinię).

Dostał ktoś C+ za 25 zł do nowej umowy? Bo wszyscy piszą, że można ale nikt się nie pochwalił czy dostał. Oczywiście chodzi o nowych grudzień-styczeń a nie o stałych abonentów.

35 minut temu, roberttosat napisał:

Dostał ktoś C+ za 25 zł do nowej umowy?

Umowa podpisana 17 grudnia a 21 dobierałem c+ przez infolinię za 25zł, konsultant mnie rozbawił, że paczka kosztuje 80zł, ale mają promocję na 25zł, nie udało się jednak dostać c+4k, nawet do końca miesiąca, chciałem zobaczyć jak to wygląda na tv przy lidze angielskiej, teraz mogę dobrać ten kanał w ICA od 10-30zł, ale nie interesuje mnie to już.

Ja dostałem propozycję 10xC+ wraz z C+4k za pierwsze 3 miesiące za 0zl A następne za 30 zł miesięcznie co daje srednia 26,25 zl/m. Jako, że nie byłem zainteresowany w tamtym momencie to powiedziałem że proszę o kontakt w nowym roku (sytuacja miała miejsce jeszcze w 12.2019). Do tej pory konsultant nie oddzwonil natomiast jakos mi się nie pali do zakupu tej opcji. 

2 godziny temu, roberttosat napisał:

Dostał ktoś C+ za 25 zł do nowej umowy? Bo wszyscy piszą, że można ale nikt się nie pochwalił czy dostał. Oczywiście chodzi o nowych grudzień-styczeń a nie o stałych abonentów.

Ja dzisiaj dostałęm paczkę C+ za 25 zł. Zamówienie na ofertę Extra+ złożone przez Internet 2 stycznia, wczoraj podpisana umowa u kuriera, a dzisiaj dobrana paczka C+.

Konsultant proponował 3 miesiące za 0 zł, a potem po 30 zł miesięcznie, ale wtedy ja zaproponowałem że wolałbym 25 zł miesięcznie przez całą umowę, zgodził się bez żadnego gadania. Może moją "przewagą" było to że dzwoniłem w sprawach technicznych, a konsultant sam wyskoczył z tą ofertą. W sumie po zakończeniu tej rozmowy i tak miałem dzwonić z pytaniem o C+.

Posted (edited)

@_Artek_

Podpisuję się pod tym wszystkim co napisałeś bo to jest świetne podsumowanie. Mnie tylko śmieszy pisanie, że PC+ ma cyt. "super ofertę premium" bo to już nie jest ta platforma, którą ja pamiętam z czasów Cyfry+,  a której abonentem byłem już na przełomie XX / XXI wieku (od roku 1999). Był jednak również taki okres, w którym korzystałem z oferty CP (jedna umowa przez całe 2 lata), ale nigdy nie byłem w stanie się przestawić na to, że trzeba czekać do początku następnego okresu rozliczeniowego na uruchomienie opcji dodatkowej, czy też do tego, że przejście na wyższy pakiet wymagało aneksowania umowy. I to mnie w zasadzie zniechęciło do pozostania w CP, bo oferta programowa na której mi zależy jest u jednego i drugiego operatora, a w CP wychodziłoby w moim przypadku trochę taniej. Ale nie o tym jest ten temat ;-)

EDIT: Proszę przenieść mój post do kosza, w ślad za innymi postami, które od wczoraj były zamieszczane w tym wątku bo teraz to nie wiadomo o co chodzi ;-)

Edited by Marcin_M

witam. mam pytanie. zastanawiam się nad przejściem z CP do C+. w CP mam pakiet max tj hbo, eleven, liga mistrzów. ile bym płacić za podobny pakiet w C+ z  multiroom i  dekoderami?

2 godziny temu, barthezz4 napisał:

witam. mam pytanie. zastanawiam się nad przejściem z CP do C+. w CP mam pakiet max tj hbo, eleven, liga mistrzów. ile bym płacić za podobny pakiet w C+ z  multiroom i  dekoderami?

Na stronie operatora masz zestawienie z cenami.

• Upvote 1

Czy może ktoś wie, czy C+ robi problemy w momencie odstąpienia od umowy (te 14 dni dla umów zawartych na odległość)?

Czy coś trzeba płacić?
Czy można oddać  dekoder w APO, czy trzeba wysyłać?

Posted (edited)
W dniu 8.01.2020 o 17:22, roberttosat napisał:

Dzisiaj zadzwoniłem i bez żadnych problemów otrzymałem Canal+ za 25 zł. Umowę podpisałem w "czarny piątek".

Edited by szunaj

Czarny piątek to nie grudzień - styczeń ale dzięki za info. Już się potwierdziło, że się da uruchomić za 25 zł w nowych ofertach.

Posted (edited)
Godzinę temu, szunaj napisał:

Dzisiaj zadzwoniłem i bez żadnych problemów otrzymałem Canal+ za 25 zł. Umowę podpisałem w "czarny piątek".

4K w cenie dorzucili? ;)

@roberttosat,

Wiadomo coś o zmianach w ofercie dla Nowych, do kiedy obecne promki? ;)

Edited by Krzysiek11:)

5 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

4K w cenie dorzucili? ;)

Na wifiboxie?Przynajmniej taki dekoder widnieje w opisie.

• Thanks 1

Jak sobie zamówię pakiet start +, to będę mógł dobrać eleveny za 11.90 i canal+ za 25 u konsultanta? Będzie też możliwe dopełnienie do comfort za 10 zł?

Eleveny i Canal + bez problemu. Dopełnienie do Comfort za 10 zł może być różnie w zależności od konsultanta.

• Like 1

Fajna ta wyprzedaż pakietów teraz bym brał  ekstra+C+ albo dobierał ale ultrabox znowu płatny zrobili 

Edited by _Artek_
  • Sad 1