Jump to content
caesar

Oferty - dla nowych abonentów Platformy CANAL+

Recommended Posts

Posted (edited)

Taniej wychodzi pełna paczka.A ile wychodzi wejdz na stronę operatora na dole dokumenty i warunki świadczenai opcji dodatkowych.Tam masz wszystkie informacje.Edit pełna w sensie bez C+4K bo to osobno sprzedają.Start 19.99 zł C+ bez C+4K 25 zł + C+4K od 0zł do 20zł jak dobrze pamiętam.20zł to cena standardowa włącz-wyłącz,

Edited by czerstwy

17 godzin temu, Zaria2 napisał:

PPS. Dodatkowo PC+ nie ma nic dla osób przechodzących, nie ma promocji darmowych miesięcy, a podejście do klienta jest tak jak wszędzie czyli płać lub wpr.

Jeszcze w grudniu były darmowe miesiące/obniżona cena dla nowych klientów. ;)

Ja mam promocje z czarnego piątku i jestem zadowolony.....może nawet przez telefon dostałbym więcej/ taniej ale przed świętami nie chciało mi się walczyć o każdą złotówkę .....a jeśli chodzi o traktowanie klienta  wszystko zależy od osoby na jaką się trafi na infolinii/ w salonie choć nie ukrywam że póki co po tym jak usłyszałem że rozmowy są nagrywane to najgorzej zostałem potraktowany przez Cyfrowy Polsat o czym pisałem na forum 

• Upvote 1

3 godziny temu, _Artek_ napisał:

a jeśli chodzi o traktowanie klienta  wszystko zależy od osoby na jaką się trafi na infolinii/ w salonie choć nie ukrywam że póki co po tym jak usłyszałem że rozmowy są nagrywane to najgorzej zostałem potraktowany przez Cyfrowy Polsat o czym pisałem na forum 

Ja trafiłem na mega kumatego gościa w APS i wszystko mi wyjaśnił/obsłużył. Także złego słowa na PC+ nie powiem. 

Posted (edited)

Czy ktoś z Was otrzymał w ofercie moduł CAM i ofertę Superpremium 4K z kanałem Canal+ 4K?

Edited by aro

43 minuty temu, aro napisał:

Czy ktoś z Was otrzymał w ofercie moduł CAM i ofertę Superpremium 4K z kanałem Canal+ 4K?

Dobre pytanie bo w ofercie na stronie brak możliwośći wyboru modułu cam.

Tak samo jak w przypadku niektórych innych ofert np. Extra+ za 49,99 zł jest dostępny na infolinii i w punktach sprzedaży PC+ z modułem Cam, z tą różnicą że jak dobrze zagadasz to nie ponosisz opłaty aktywacyjnej za moduł w wysokości 9,90 zł. 

Pytanie tylko czy z pakietem Superpremium+ 4K jest dostępny moduł CAM?Ponieważ z tego co słyszałem od konsultantów na infolinii moduł nie jest dostępny dla pakietów z Canal+?

Zabawne nie do pakietów z C+😃Widać piracenie oferty bez C+ im pasuje ale z C+ juz nie.

Cytuję tylko słowa konsultanta, a ile w tym prawdy to nie wiem...

W piątek podpisywałem nową umowę z modułem w APS i usłyszałem to samo. Do żadnego pakietu z Canal+ nie da się wziąć modułu, nawet jak nie jest się zainteresowanym Canal+ 4K.

Pracownik zaproponował podpisać umowę na goły Start+ a Canal+ dobrać później. Teraz czekam na telefon z infolinii ponieważ w Strefie Canal+ mogę włączyć 10xC+ jedynie w cenie 30zł a jutro podobno będzie dla mnie ta opcja za 25zł tyle że telefonicznie.

Czyli Canal+ 4K nie możesz dostać w tej ofercie?

Ciekawe po co oferują skoro nie chca sprzedać pełnej możliwej oferty na nim dostępnej.

To zapytaj i poinformuj Nas jaką dostałeś odpowiedź?

wydaje mi się że dekoder na całą umowe jest za free ale najlepiej zapytać na czacie na stronie C+

• Like 1

Jest za free na całą umowę, mam plan kosztów na 2 lata i kwota jest stała.

tej porównywarki pakietów tak często nie aktualizują więc nie warto się nią sugerować . 

Wprowadzają w błąd. Teraz przeczytałem w warunkach promocji,  po 6 miesiącach jest 10 zł.

jak wejdziesz w sklep to po prawej na stronie masz czat z konsultantem/ możesz też tam zadzwonić i próbować wyciągnąc jeszcze hbo na 6 miesięcy za free :D 

Godzinę temu, JoeDirt napisał:

Extra+ z Canal+ oferta sportowa za 99,99 zł. https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/extra-z-canal-4K?dllist=zco  Czy dekoder 4K jest na całą umowę za 0 zł? W podsumowaniu zamówienia jest abonament 24 miesiące łącznie 99,99 zł. Kiedy porównuję pakiety jest przez 6 miesięcy.

Z ekonomicznego punktu widzenia nie opłaca się brać tego pakietu. Lepiej wziąć sam Extra+ za 49,99 zł i następnie dobrać paczkę 10 kanałów C+ na infolinii za 25 zł w zobowiązania do końca umowy. Pozostaje kwestia C+4k Tzn. niewiadomo czy zawsze udaje się go dostać za 0 zł  oraz kwestia pakietu Polsat Sport Premium (ten pakiet na infolinii kosztuje 20 zł miesięcznie w zobowiązaniu do końca umowy lub 15zl/m w opcji włącz/wyłącz) Jeśli nie zależy Ci na niepewnym kanale C+4k to zdecydowanie bardziej opłaca się wziąć same Extra+ (kwestia też czy chce Ci się bawić w dzwonienie na infolinię).

Dzwoniłem na infolinię. Ten pakiet na stronie jest z dekoderem 4k na 6 miesięcy za 0 zł. Obowiązuje regulamin oferty z października. Natomiast zamawiając przez telefon dekoder 4k jest za 0 zł na cały okres umowy. Uaktualniona oferta. Właśnie zastanawiałem się też nad Extra+, ale z HBO różnica będzie minimalna  z tym co jest w Ofercie sportowej?