Jump to content
caesar

Oferty - dla nowych abonentów Platformy CANAL+

Recommended Posts

Dzwoniłem na infolinię dopytać o szczegóły oferty i można dostać Extra z CANAL+, CANAL+ 4K, Mistrzowska Piła i dekoderem 4K na 3 miesiące za 49.99, potem 99.99 zł miesięcznie. Do tego HBO na 12 miesięcy w prezencie i wyłączenie albo 20 zł miesięcznie do końca umowy. ;)

Edited by Krzysiek11:)

52 minuty temu, lukimann napisał:

Jeśli chodzi kartę 100 zł do wykorzystania, ją też  można oddać do APS?

Nie żebym miał takie plany...ale..Na razie kanały się zainstalowaly, i puki co odpukać  zastrzeżeń nie ma 

Ktoś pisał o dźwiękach z dekodera, nic takiego nie zaibserwowałem.Wieczorem po pracy będę testował dekoder.

Jak mogę sparować pilot od dekodera z soundbarem?

Z telewizorem się udało. 

Co do karty to nie mam pojęcia. Wypowiedzą się znawcy tematu. 

44 minuty temu, Krzysiek11:) napisał:

Dzwoniłem na infolinię dopytać o szczegóły oferty i można dostać Extra z CANAL+, CANAL+ 4K, Mistrzowska Piła i dekoderem 4K na 3 miesiące za 49.99, potem 99.99 zł miesięcznie. Do tego HBO na 12 miesięcy w prezencie i wyłączenie albo 20 zł miesięcznie do końca umowy. ;)

Ja dzwoniłem na infolinię zaraz po Twoim poscie i przedstawiono mi że pakiet o którym piszesz kosztuje 99.99 zł z dekoderem 4K w cenie ale nie ma ma okresu promocyjnego na 3 miesiące po 49,99 zł. HBO też mi w cenie nie zaproponowano.  Aktywacja dekodera 49 zł. 

Więc jak to jest? 

10 minut temu, maciejtoya napisał:

Ja dzwoniłem na infolinię zaraz po Twoim poscie i przedstawiono mi że pakiet o którym piszesz kosztuje 99.99 zł z dekoderem 4K w cenie ale nie ma ma okresu promocyjnego na 3 miesiące po 49,99 zł. HBO też mi w cenie nie zaproponowano.  Aktywacja dekodera 49 zł. 

Więc jak to jest? 

A tak jest że musisz trochę powalczyć sami od siebie nic nie dadzą. Sam im powiedz żeby Ci to dali to wtedy się zdecydujesz a jak nie to PA.

Też mi proponowano za 99.99 plus cena dekodera a ja zapytałem, czy oferta w punkcie musi być zawsze lepsza? A jaką Pan dostał? No 3 miesiące  za 49.99 i 21 po 99.99 i dekoder 4K za 0 zł. Usłyszałem poczeka Pan. Faktycznie mamy taką ofertę. Dorzuci Pan HBO na jakiś darmowy okres mówię. On na 12 miesięcy możemy.

2 godziny temu, lukimann napisał:

Jeśli chodzi kartę 100 zł do wykorzystania, ją też  można oddać do APS?

Nie wiem jak to wygląda obecnie, ale swego czasu (ładnych kilka lat temu), gdy korzystałem z oferty tv połączonej z kartą podarunkową, wówczas karta została przysłana odrębną przesyłką pocztową dopiero po upływie okresu, w którym można było odstąpić od umowy.

Też mi proponowano za 99.99 plus cena dekodera a ja zapytałem, czy oferta w punkcie musi być zawsze lepsza? A jaką Pan dostał? No 3 miesiące  za 49.99 i 21 po 99.99 i dekoder 4K za 0 zł. Usłyszałem poczeka Pan. Faktycznie mamy taką ofertę. Dorzuci Pan HBO na jakiś darmowy okres mówię. On na 12 miesięcy możemy.

Zaraz koledzy dostaną lepsza ofertę od mojej a nie chciało mi się dzwonić to wziąłem superpremim 4k ale żebym się jakoś „zabijał” o hbo to nie za bardzo.

Nie obraź się, ale jesteś w "gorącej wodzie kąpany" - tyle osób Ci doradzało, a i tak zrobiłeś po swojemu ;-)

• Upvote 2

To był sarkazm.....u mnie po dodaniu 1mr i eleven różnica była naprawdę niewielka a jeśli chodzi o mydelniczki to większość osób mówi ze i tak ich nie ma.....

Witam!Czy jest możliwość dobrania Canal + i canal 4 k do pakietu ekstra za 49.99 pln oferowanego na stronie internetowej?Jeśli tak to jak to wygląda cenowo?.Nie wiem co bardziej się opłaca wziąść - canal+z ekstra czy kupić sam ekstra i dokupić canal plus.Oferta na stronie jest bardziej opłacalna czy warto zadzwonić na infolinię?.Dziękuję z góry za odpowiedz.

28 minut temu, Tsv napisał:

Witam!Czy jest możliwość dobrania Canal + i canal 4 k do pakietu ekstra za 49.99 pln oferowanego na stronie internetowej?Jeśli tak to jak to wygląda cenowo?.Nie wiem co bardziej się opłaca wziąść - canal+z ekstra czy kupić sam ekstra i dokupić canal plus.Oferta na stronie jest bardziej opłacalna czy warto zadzwonić na infolinię?.Dziękuję z góry za odpowiedz.

Dopiero po podpisaniu umowy będzie można dobrać te opcje w Strefie Canal+

10x Canal+ najlepiej dobierać telefonicznie za 25 zł do końca umowy + gratis kolekcje Nat Geo Play i Fox Play. Dobierałem 2 miesiące temu, z tego co pamiętam na nowej umowie musiałem poczekać 2-3 dni od podpisania na odblokowanie tej oferty za 25 zł - konsultant sam oddzwonił i włączył.

Dzwoniłem do PC+ jeszcze nawet . nie wysłali mojego zamówienia z wtorku podobno mają ich tak dużo że nie ogarniają..... No cóż kolejny weekend bez tv.

• Sad 1

Ja swój moduł zamówiłem w niedzielę. Telefonicznie mało ogarnięty  konsul  po konsultacji z menago odmówił KARTY100.

Zamówiłem Start+ z modułem CI+ przez internet z kartą100. 

Zgodnie z regulaminem przyślą (o ile przyślą w ogóle)  po 21 dniach od zawarcia umowy osobnym listem. Mam potwierdzenie oferty na e-mail z kartą ...więc nie podaruję, gdyby nie przysłali.

Przesyłka była we wtorek wieczór, w środę rano świecił pakiet Ekstra+ (czyli mój bonus Comfort _ promo świateczne na E+)

Dziś już wszystko unormowane w ICA....tylko oglądać. I założyć konto CA.... żeby koszty zredukować do -190 zł.

Tak,  Krótko po zamówieniu przyszedł e-mal z numerem abonenta i obietnicą dostawy do 48 h roboczych, a w poniedziałek po południu potwierdzenie wysyłki  z linkiem do śledzenia  .  Kurier UPS.

Edited by zuzik1111

20 godzin temu, Krzysiek11:) napisał:

Dzwoniłem z podobnym wejściem jak Twoje. 

Zaproponowano mi E+ C+ dek 4K za 99,99  w tym 3 miesiące za 49.99 a po tym okresie 99.99 + 10 zł za dekoder. Gdy spytałem o HBO to na rok za 0 zł a potem 20 zł. 

Czyli coś innego niż wczoraj i coś innego niż Twoja propozycja. Crazy! 

Czy oni mają jakąś historie dzwonienia na infolinię? 

Zanim się odezwałem Pani się przedstawiła u zapytała "w czym mogę Panu pomóc? ". Musiała mieć zapisane, że gada z facetem. 

W dniu 4.12.2019 o 12:08, Krzysiek11:) napisał:

Dowiedziałem się, że w APS nie mają w ogóle tej oferty na Extra+ z dekoderem 4K za 49.99 co jest od wczoraj.

W ogóle całkiem inne promocje mają niż na www.

Potwierdzi to ktoś z prowadzących APS pC+?

Mają.

W dniu 3.12.2019 o 20:08, ircios napisał:

@czerstwy

Za to teraz z Netflixem pojechali równo. Nie wiem kto tam myśli w ogóle.

A konkretniej?

• Confused 1

8 godzin temu, zuzik1111 napisał:

Tak,  Krótko po zamówieniu przyszedł e-mal z numerem abonenta i obietnicą dostawy do 48 h roboczych, a w poniedziałek po południu potwierdzenie wysyłki  z linkiem do śledzenia  .  Kurier UPS.

A czy można się rozmyślić i nie odebrać przesyłki od kuriera?

Dopóki nie ma twojego podpisu to umowa jest nieważna trzeba tylko pamiętać że kurier ma chyba obowiązek trzech prób dostarczenia.