Jump to content
caesar

Oferty - dla nowych abonentów Platformy CANAL+

Recommended Posts

22 minuty temu, ircios napisał:

Wysłałem Ci linka na pw.

Mogę też prosić o linka? Dzięki. ;)

No way właśnie liczę co mi się bardziej opłaca i biorę :P

Pakiet sportowy +eleven+ 1 multi 24x 121

czy superpremium+ 6x 59zł +18x 149

Czy składak ekstra + z dobieranym eleven c+ 

Edited by _Artek_

Jak dobrze liczę to wygląda to tak

360+2682=3042 za superpremum 

i
121X24 =2928

co daje  za pakiet hbo 114zł
a 114/24 to jest 4,75 miesięcznie za hbo
Może komuś się przyda .  

2 minuty temu, kerpen napisał:

Widzę, że nowa oferta jest na Extra+ z dobrą ceną i dekoderem 4K za free.  Super!

Pytanie co z tego wyjdzie jeśli po podpisaniu umowy dodamy paczkę C+ i eleven 

5 minut temu, _Artek_ napisał:

Jak dobrze liczę to wygląda to tak

360+2682=3042 za superpremum 

i
121X24 =2928

co daje  za pakiet hbo 114zł
a 114/24 to jest 4,75 miesięcznie za hbo
Może komuś się przyda .  

Pytanie co z tego wyjdzie jeśli po podpisaniu umowy dodamy paczkę C+ i eleven 

Zależy na czym komu zależy. Jeżeli na czystym Extra to jest ok.

Zamówione Superpremium+ z MR i kartą podarunkową wiem że można było jeszcze przez planetę ale nie chciało mi się tam rejestrować trochę drogo w porównaniu do 90zł w CP ale przez 18 miesięcy jakoś przeżyje a potem wynegocjuje jakąś normalną cenę przy przedłużeniu witajcie po drugiej stronie mocy czy lepszej się okaże :P

• Like 1
  • Haha 1

Godzinę temu, pietro_m napisał:

Mogę też prosić o linka? Dzięki. ;)

Poszło na pw

@_Artek_ Raczej licz za 22 do 24 m.na lepszą cenę. O ile nie będziesz kąpany w gorącej wodzie.

Edited by ircios
  • Like 1

Ja może nie ale moja rodzina już płaczę że tylko ja mam tv przez internet więc zamówiłem, wiadomo zawsze można czekać na lepsze czasy ale można też się ich nie doczekać :D plan pierwotny był taki że przejdę do C+ dopiero na euro ale skoro CP mnie tak kocha i wypuściło mnie bez kary umownej a tu mam 6x49 to nic tylko brać :D najśmieszniejsze jest to że paczkę C+ w playerze mam aktywną do 27 stycznia no ale cóż zrobić :D

Interes życia normalnie...

Brałem nie dawno extra+ z Canal Plus (MR oraz za dekoder co miesiąc 5ziko)i po ofercie promocyjnej czyli 6m mam do płacenia 115zl.

Ten sam pakiet tyle że z netflixem po 6m 163zl a temu bo trzeba brać dekoder już ten 4k za 10zl/m.

Różnica 48zl czyli płacimy za netflixa 48 zł.

A teraz ja wykupuje netflixa za 54zl miesięcznie, czyli wybierając ww pakiet x netflixem zostaje nam w kieszeni 6zl. Tyle że netflixa nie wyłączymy sobie kiedy nam pasuje jeśli weźmiemy w Canal Plus.

Edited by Cx69

Widzę że w superpremium podnieśli aczkolwiek ukryli opłatę za dekoder normalnie do nie dawno kosztował 129,99zł + 10zł dekoder opłata miesięczna teraz widzę dekoder 0zł ale superpremium to koszt już 139,99zł nieźle ukryte, ehhh

Ciekawa i fajna bardzo według mnie jest oferta świąteczna jak dla nowego Abonenta na pakiet Extra+ w cenie 49,99 zł/m, bo do tej pory z tego co pamiętam zawsze było tylko 59,99 zł/m nawet za czasów nc+. Do tego można dobrać do zamówienia w gratisie kolekcję Nat Geo Play i FOX Play i co ciekawe dekoder 4K UltraBox+ jest w bezpłatnym najmie przy tym pakiecie i nawet kolekcja Disney Movies On Demand jest możliwa według regulaminu promocji do dodania do zamówienia za 5 zł/m. :)

• Upvote 1

Nie działa......
Niestety wyglada na to że moje zamówienie wyślą mi dopiero jutro więc czekają mnie jeszcze minimum 2 dni przełączania się między aplikacjami player ipla wp pilot......

Ciesz się jak dostaniesz przed weekendem.

Raczej tak ale pewny nie jestem przydałoby się bo zaczyna się nowy sezon watahy na hbo.

Ty tak poważnie? Czekasz tydzień na kolejny odcinek?Ja czekam i odpalam jeden po drugim nie tracąc wątku 😄😉

16 minut temu, lukx95 napisał:

Ciekawa i fajna bardzo według mnie jest oferta świąteczna jak dla nowego Abonenta na pakiet Extra+ w cenie 49,99 zł/m, bo do tej pory z tego co pamiętam zawsze było tylko 59,99 zł/m nawet za czasów nc+. Do tego można dobrać do zamówienia w gratisie kolekcję Nat Geo Play i FOX Play i co ciekawe dekoder 4K UltraBox+ jest w bezpłatnym najmie przy tym pakiecie i nawet kolekcja Disney Movies On Demand jest możliwa według regulaminu promocji do dodania do zamówienia za 5 zł/m. :)

Tylko wcześniej było 6 miesiecy za free.A jeszcze wcześniej Filmbox i Cinemaxy jak dobrze pamiętam za free.

W tym roku lepsze promocje na nizsze pakiety i te pozbawione canal+. Oferty bardziej wypasione droższe niż rok temu. No i brak logiki w tych promocjach. A już fakt że w swojej platformie nie promuja c+ świadczy o tym że cienizna z nowymi abonentami

Czy ktoś może wie, czy oferta Extra+ na 24 mies. za 49,99 z dekoderem 4K za 0zł obowiązuje dokładnie na takich samych warunkach w punktach sprzedaży czy to tylko przez Internet?

@czerstwy

Za to teraz z Netflixem pojechali równo. Nie wiem kto tam myśli w ogóle.

Edited by ircios

8 minut temu, czerstwy napisał:

Tylko wcześniej było 6 miesiecy za free.A jeszcze wcześniej Filmbox i Cinemaxy jak dobrze pamiętam za free.

@czerstwy Tak pamiętam tą ofertę na pakiet Extra+ za 59,99 zł z opcją kanałów FilmBox Pack i Cinemax z free na całą umowę i też w sumie była to fajna oferta.

35 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

Działa wam chat w sklepie z Konsultantem? Klikam Rozpocznij czat z konsultantem i nic się nie dzieje.

Tak działa.

Tylko kolejki są i trzeba czekać.

Edited by Cx69

2 minuty temu, lukas876 napisał:

Czy ktoś może wie, czy oferta Extra+ na 24 mies. za 49,99 z dekoderem 4K za 0zł obowiązuje dokładnie na takich samych warunkach w punktach sprzedaży czy to tylko przez Internet?

Spytaj @roberttosat jest najlepiej zorientowany co do ofert w punkcie.