Jump to content
caesar

Oferty - dla nowych abonentów Platformy CANAL+

Recommended Posts

4 minuty temu, wepses napisał:

Szanowni ktoś cos? Podobno do dzisiaj tylko są dobre oferty, a od jutra już wyższe pakiety będę z Netflixem. Muszę się szybko decydowac. 

Tylko nie panikować 🤣

Edited by mxv1

6 minut temu, wepses napisał:

Szanowni ktoś cos? Podobno do dzisiaj tylko są dobre oferty, a od jutra już wyższe pakiety będę z Netflixem. Muszę się szybko decydowac. 

Czytałeś PW ?

Ja ryzykuje i spokojnie czekam do jutra może będę żałował a może nie :D

9 minut temu, _Artek_ napisał:

O kod na dekoder to i ja prosiłem niestety nikt się nie podzielił

A dziwisz się ? Po ulotkę z unikalnym kodem trzeba się wybrać do banku. Nikt nie będzie robił z siebie "cebuli" i brał kilku ulotek na raz. 

6 minut temu, wepses napisał:

Pośpiech to przy łapaniu pcheł wskazany. Zastanów się na spokojnie, przeczytaj po kilka ostatnich stron tematów na forum i podejmij decyzję. 

30 minut temu, maniek357 napisał:

A dziwisz się ? Po ulotkę z unikalnym kodem trzeba się wybrać do banku. Nikt nie będzie robił z siebie "cebuli" i brał kilku ulotek na raz. 

Pośpiech to przy łapaniu pcheł wskazany. Zastanów się na spokojnie, przeczytaj po kilka ostatnich stron tematów na forum i podejmij decyzję. 

No niestety chyba tak to dokładnie nie dziala z ta ulotka  Bylem dzis w banku i pytalem o nia to pani  mnie obsługująca  jak i dyrektorka w ogóle nie wiedziały o co chodzi i mi takiej ulotki nie dały. Także słabo.

Edited by wepses

Widocznie zabrakło kasy na zwroty za opłacanie abonamentu  PC+ i otwarcia kont. Więc kilka ton ulotek oddali na makulature😂

ja zakładałem konto (listopad) do tej promocji to byłem 1 klientem, byli w szoku że ktoś się zainteresował tym

Edited by robertokot25

Idź spać.  Rano zajrzyj pod poduszke lub w buty. Może będzie coś od Mikołaja.

Oj sorry...to dopiero 3 gr.

• Haha 1

1. Pakiety 6msc za free.

2. Black Weekend z HBO i MMP.

3. Dostęp do pakietu Extra od Startu.

Myślę że nic na święta nie rzucą bo już się wykazali.

Ja bym chciał żeby dali dekoder 4k bez czynszu do ekstra+Canal+ wtedy dobrałbym eleven+ 1 multi i byłoby sgpoko a tak będę musiał wziąć superpremium 

Może ktoś potwierdzić czy dobrze rozumiem etapy jakie trzeba wykonać w związku bankiem CA.

1. Idę po ulotkę do banku na dekoder 4k.

2. Następnie kupuję dostęp do canal+.

3. Zakładam konto w banku w celu zwrotu 50% abonamentu, podaję im numer konta na jaki mam opłacać abo.

Czy skorzystanie z promocji 0zł na dekoder wyklucza otrzymanie bonusu 100zl od canal+ ?

mam ulotki ale z tego co tu piszą nawet do zniesienia opłaty za dekoder trzeba mieć konto w CA

Pokaż zdjęcie z tym zapisem, bo nic nie wiadomo, żeby trzeba było mieć konto, jeśli okazujesz ulotkę z kodem rabatowym. 

WYSTARTOWAŁA OFERTA z NETFLIX:

Na stronie nie zniknęły promocje do dziś i oznaczone BLACK WEEKEND, a pojawiły się oferty z NETFLIX - nam już znane wcześniej.

*Przy superpremium 4K NETLIX jest napis, że NETFLIX w prezencie na 12 miesięcy w jakości 4K na 4-ech ekranach, potem cena wzrasta z 139.99 do 182.99 miesięcznie. 

* przy Comfort+ z CANAL+NETFLIX (89.99 przez 6 miesięcy, potem 132.99)  i Extra+ z CANAL+NETFLIX (99.99 przez 6 miesięcy, potem 142.99) , że na 6 miesięcy w prezencie NETFLIX i na 2-óch ekranach w HD. Możliwość dokupienia opcji 4K NETLIX do tych pakietów.  

Możliwość wyboru sprzętu - tylko ultraBOX+4K. 

Edited by Krzysiek11:)

jeśli nie masz to okazujesz przy założeniu, a ja nie chce zmieniać banku....... "wyjątkowa oferta dla klientów CA" 

mam ulotki ale z tego co tu piszą nawet do zniesienia opłaty za dekoder trzeba mieć konto w CA
Na 100% nie trzeba. Dodam, że rabat na dekoder nie jest naliczany w momencie podpisania umowy, a po 2-3 tygodniach.

6 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

Pokaż zdjęcie z tym zapisem, bo nic nie wiadomo, żeby trzeba było mieć konto, jeśli okazujesz ulotkę z kodem rabatowym. 

WYSTARTOWAŁA OFERTA z NETFLIX:

Na stronie nie zniknęły promocje do dziś i oznaczone BLACK WEEKEND, a pojawiły się oferty z NETFLIX - nam już znane wcześniej.

*Przy superpremium 4K NETLIX jest napis, że NETFLIX w prezencie na 12 miesięcy w jakości 4K na 4-ech ekranach, potem cena wzrasta z 139.99 do 182.99 miesięcznie. 

* przy Comfort+ z CANAL+NETFLIX (89.99 przez 6 miesięcy, potem 132.99)  i Extra+ z CANAL+NETFLIX (99.99 przez 6 miesięcy, potem 142.99) , że na 6 miesięcy w prezencie NETFLIX i na 2-óch ekranach w HD. Możliwość dokupienia opcji 4K NETLIX do tych pakietów.  

Możliwość wyboru sprzętu - tylko ultraBOX+4K. 

a jest możliwość rezygnacji po tych 12 miesiącach? z netflixsa?

Nie ma możliwości, element składowy pakietu. 

EDIT. Pakiet Extra+ już bez miesięcy darmowych, 49.99 zł miesięcznie. Cóż za śmieszna oferta świąteczna :) Ale wg regulaminu ultraBOX+4K za 0zl :) Jeden plus. 

Edited by Krzysiek11:)

1 minutę temu, maniek357 napisał:
12 minut temu, _Artek_ napisał:

Na 100% nie trzeba. Dodam, że rabat na dekoder nie jest naliczany w momencie podpisania umowy, a po 2-3 tygodniach.

Czyli jak wpiszę kod z ulotki to będę miał ultraboxsa za 0 bez konieczności zakładania posiadania  konta w cs?

konsultant napisał że trzeba mieć konto albo założyć.........

43 minuty temu, Gringo66 napisał:

Może ktoś potwierdzić czy dobrze rozumiem etapy jakie trzeba wykonać w związku bankiem CA.

1. Idę po ulotkę do banku na dekoder 4k.

2. Następnie kupuję dostęp do canal+.

3. Zakładam konto w banku w celu zwrotu 50% abonamentu, podaję im numer konta na jaki mam opłacać abo.

Czy skorzystanie z promocji 0zł na dekoder wyklucza otrzymanie bonusu 100zl od canal+ ?

Wysłałem Ci linka na pw.

Ależ namieszali oferta sportowa ekstra+ +c+ bez opłaty za dekoder 4k ale już bez opcji 6x 49

Czekaj do świąt.Zostawili sobie furtkę na modyfikacje oferty ;) Wg mnie wrócą darmowe miesiące.

Edited by Pawel