Jump to content
caesar

Oferty - dla nowych abonentów Platformy CANAL+

Recommended Posts

Przesadzasz. Nie mieszkamy na równiku.Na 365 dni w roku zdarza się kilka burz trwających maksymalnie kilkanaście minut. Spokojnie można wytrzymać ten czas bez telewizji.Pomijam kwestię, że w czasie burzy bezpieczniej nie używać sprzętów elektrycznych.

Rozumiem że zamawiam przez neta w piątek, kurier przyjeżdża w poniedziałek, to poniedziałek jest dniem podpisania umowy ?

Jeśli zamówienie będzie 29 listopada i kurier najwcześniej 2 grudnia to wtedy rachunek dopiero za styczeń.

• Like 1

I zgaduje że po 14 dniach uwzględniając że jest to umowa podpisywana przez internet.

• Like 2

Ale co po 14 dniach ?Jak podpisze 4 grudnia to od tego dnia liczy się ważność obowiązywania uowy.

• Like 1

A nie faktycznie.....to tak dwa do trzech dni roboczych bo umowa chyba musi kurierem wrócić do Warszawy więc tak 3-4 dni robocze.

Umowa obowiązuje od dnia jej zawarcia (tzn. od dnia  podpisania umowy przez Ciebie) i od tego dnia liczysz jej bieg, przy czym w przypadku Platformy Canal+ pierwszy niepełny miesiąc jest bezpłatny i nie wlicza się tego miesiąca do okresu oznaczonego umowy (tj. 24 miesiące liczysz od miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę jeśli podpisanie umowy nie nastąpiło pierwszego dnia miesiąca) Natomiast czym innym jest prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość, na co masz 14 dni od dnia jej zawarcia. 

Dzięki za potwierdzenie, tak myślałem że dzień w którym ndotrze kurier to data wydania sprzętu widoczna po zalogowaniu do ICA. Zawsze jest bonusowy miesiąc  w porównaniu do wzięcia umowy w piątek w APS i dodatkowo rabat na antenę.

I to jest na " plus" , dla porownania w Orange IPTV za kilka dni w grudniu i pozostałe opłaty sprzedawca podał 360 zł do zapłaty za grudzień...A  i telewizor HD Ready bez smart za 1 zł.

2 godziny temu, maks27 napisał:

Dzięki za potwierdzenie, tak myślałem że dzień w którym ndotrze kurier to data wydania sprzętu widoczna po zalogowaniu do ICA. Zawsze jest bonusowy miesiąc  w porównaniu do wzięcia umowy w piątek w APS i dodatkowo rabat na antenę.

Jeszcze można przytulić 120 z planetplus ;) Jeśli nie masz konta mogę wysłać zaproszenie.

Edited by Pawel

W dniu 24.11.2019 o 10:51, maks27 napisał:

Rozumiem że zamawiam przez neta w piątek, kurier przyjeżdża w poniedziałek, to poniedziałek jest dniem podpisania umowy ?

Jeśli zamówienie będzie 29 listopada i kurier najwcześniej 2 grudnia to wtedy rachunek dopiero za styczeń.

Pomieszanie z poplątaniem z tymi " doradcami".

Rozmawialem z konsultantem telefonicznie w sprawie nowej oferty 

Przy pakiecie z C+ 4K, faktycznie dochodzi opłata 10 zł i po 6 miesiącach 109,99 zł.

Przy Superpremium 4K dekoder za  Free.

Sprzedawca w punkcie wmawiał,  że 10 zł.

Konsultant z infolinii twierdził, że " podpisanie" umowy następuje akceptując umowę telefonicznie lub składając zamówienie w e- shopie a nie u kuriera.Najlepiej zatem 2 grudnia bo wtedy się kończy promocja.Ogólnie radził nie zawierać umowy w punkcie.

Zawsze jest opłata aktywacyjna przy dekoderze 4K 49,99 zł.

Edited by lukimann
  • Like 3

Nie wiem czy to jest prawda z tą umowa zawieraną przez internet. W ubiegłym roku 28.11 zamawiałem usługę w Cyfrowym Polsacie.Mam na mailu potwierdzenie warunków umowy z tego samego dnia.Kurier z umowa natomiast pojawił się dwa dni później czyli 30.11 i w icok termin obowiązywania umowy to 30.11 a więc data podpisania umowy a nie wysłania zamówienia przez net.Nie sądzę aby w PC+ było inaczej.

W CP data płatności to dzień podpisania umowy i jednocześnie początek cyklu rozliczeniowego. W PC+ termin płatności to 18 dzień miesiąca   u umowa startuje z z nowym pełnym miesiącem. Więc jest inaczej.

Na mojej aktualnej umowie data wydania sprzętu to właśnie dzień w którym był kurier, było to w połowie miesiąca i nie miało znaczenia. Gdy zamawiamy na przełomie miesiąca już tak. Umowa będzie do grudnia 2021 lub stycznia 2022. Jeśli mi będzie odpowiadać promocja na Czarny Piątek  sam skorzystam i dam znać.

Wypowiedzenie umowy można składać od stycznia a obecna promocja jest tylko d 2.12. Macie pomysły co może potem. 

Chyba pomyliłeś wątki.

@maks27 chce ustalić jaka data jest wiążąca.Dzień zamówienia w internecie czy dzień podpisania umowy. Dałem przykład jak jest w Polsacie. Cykle rozliczeniowe itd. to sprawy drugorzędne.

• Like 1

Dzień podpisania umowy i dzień od kiedy umowa obowiązuje to dzień w którym kurier do ciebie przyjeżdża a nie wtedy kiedy ty zamawiasz.

Miesiąc temu brałem nową umowę i się dokładnie dowiadywałem jak to jest bo sam nie byłem pewny czy zostać przy canal plus czy rezygnować. 

Ja brałem ofertę telefonicznie. Konsultant wszystko dokładnie mi wyjaśnił. Kiedy pierwsza opłatę miałem mieć to konsultant podał mi praktycznie tak jak bym miesiąc miał za free.

Najlepiej według mnie brać nową umowę u konsultanta telefonicznie. Macie wtedy te same warunki co na stronie a możecie jeszcze coś dodatkowo wyrwać tak jak ja np do pakietu extra + z kanałami canal plus wyrwałem przez rok HBO za free i karte podarunkowa na 100zl( do wykorzystania w każdym sklepie)

Edited by Cx69
  • Upvote 1

Co konsultant to inaczej przedstawiana jest sprawa.

Zaczęło się od HBO GO.

W sklepie internetowym jeden z konsultantów zarzekał się  ,ze dodatkowo płatne.Po kilku dniach następny stwierdził ,  że to pomyłka.

Coś czuję, że w piątek czy w sobotę ktoś na infolinii poda info, że liczy się data podpisania a nie zamówienia usługi.

....trzeba poczekać, na razie to zawahałem się czytając posty o ultraboxie...

Edited by lukimann

No i chyba dobrze. Jak już chcesz akurat NC+ to poczekaj z miesiąc żeby zobaczyć co będzie w temacie tego dekodera na Androidzie. Czy tylko streaming czy też satelitarny, jak na fotach co wyciekły.

• Upvote 1

...albo wziąć ofertę z modułem...

Nie wiem teraz czy zajrzeć  do  wątku z modułem?Lepiej sie sprawdza niz utrabox?

Edited by lukimann
  • Like 1

Czy jest szansa na zbliżoną ofertę do tych z działu dla aktywnych abonentów? Są bardziej atrakcyjne, niż te proponowane przez konsultantów. Może lepiej podpisać najniższą ofertę i dopiero wtedy negocjować? 

Czy proponowano Wam konkretną cenę za dopłatę do canal +  

Już znalazłem na forum. W panelu hbo 20, canal plus 30 pln. Może przy nowej miał ktoś taniej? Interesuje mnie extra+ hbo, hbogo, canal plus, 2 x multiroom, bez eleven i piłki. Miał ktoś z Was taki pakiet? 

Edited by nkardo
znalazłem część odpowiedzi na forum.

Godzinę temu, nieświadomy napisał:

25 zł kosztuje 10 sztuk

W panelu użytkownika, czy przez telefon można wynegocjować dla nowych od razu, czy może mając już wykupioną? Wcześniej ktoś napisał, że w panelu 30. Czytając ofert dla obecnych abonentów, to co wypisują to jest jakiś kosmos. Nowi są traktowani jak klienci drugiej kategorii.

Edited by nkardo

Telefonicznie bez problemu 10x C+ za 25 zł do końca umowy. Do tego kolekcje Nat Geo Play i Fox Play za 0 zł. W moim przypadku dobierane 3 dni po podpisaniu umowy.