Jump to content
caesar

Oferty - dla nowych abonentów Platformy CANAL+

Recommended Posts

1 godzinę temu, taba napisał:

Coś targować czy może być?

Superpremium+ 99,99 zł 24 m, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat G eo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 111,89  zł w tym rabat za zgode marketingową 5zł

eleveny niby juz nie dają za 7.95

a nie lepiej wziąć SuperPremium + 4K za 109? Wyrzuca Cinemaxy, które przy posiadaniu HBO praktycznie są bez sensu i wrzucą Ci FilmBoxy.

E: Nie zauważyłęm, że to jest oferta dla nowych ;-) Jak dla mnie oferta ok.

Edited by FanOOO
Błąd

Proszę o przeniesieni poniewaz pomyliłem działy. To jest oferta dla przedłużających. Co do oferty to na 4K nie przejdę bo mam cameleony i stary multiroom i ponoć się nie da

8 godzin temu, roberttosat napisał:

@taba nie ten temat

49,99 + ewentualnie mtr i inne opcje dodatkowe które domówisz przy podpisywaniu umowy. Aktywacje zawsze się płaci przy podpisywaniu umowy, aktywacja nie jest doliczana do rachunku.

Czyli niezależnie czy zamówię 1 grudnia czy pod koniec miesiąca opłata za pierwszy miesiąc 49,99 zł i kolejne 5 x 49,99 ( + 10 zł za HBO GO)?Pakiet Superpremium 4K.

Edited by lukimann

Aż żal czytać jakie bz[beep] pytania zadajesz biorąc pod uwagę że jeszcze nie tak dawno byłeś abonentem NC+.Od tamtej pory nic się nie zmieniło płatne są pełne okresy rozliczeniowe.Okres rozliczeniowy to pełny miesiąc kalenadarzowy.

Edited by czerstwy
  • Confused 1
  • Upvote 1

Jak zamówisz pakiet Superpremium4K w dniach 9.11.2019-1.12.2019 zapłacisz aktywację i od grudnia 49,99 zł/mies przez 6 miesięcy potem 139,99. Opłata za HBOgo nie jest naliczana bo jest częścią pakietu.

Jak podpiszesz 2-31.12.2019 to zapłacisz aktywację i od stycznia 49,99 zł/mies przez 6 miesięcy potem 139,99.

Edited by roberttosat
  • Thanks 1

19 minut temu, roberttosat napisał:

Jak zamówisz pakiet Superpremium4K w dniach 9.11.2019-1.12.2019 zapłacisz aktywację i od grudnia 49,99 zł/mies przez 6 miesięcy potem 139,99. Opłata za HBOgo nie jest naliczana bo jest częścią pakietu.

Jak podpiszesz 2-31.12.2019 to zapłacisz aktywację i od stycznia 49,99 zł/mies przez 6 miesięcy potem 139,99.

Dziękuję.👍

Cześć, mam taki temat pod dyskusję. Rzecz dotyczy oferty specjalnej Extra przez 6 m-cy za 0 zł w połączeniu z promocją Credit Agricole ("Włącz korzyści - NC+ II"). Załóżmy, że biorę tę ofertę i nie czekam przez 6 miesięcy z opłatami, tylko od razu nadpłacam (wychodzi po 45 zł). Czy mogę przyjąć, że bank już od pierwszej mojej wpłaty (ale jednak nadpłaty) będzie mi zwracał 50% na konto?  W ten sposób przez 16 miesięcy mój abonament wyniósłby 22,5 zł. Pytam, bo być może ktoś już zajmował się tym tematem i mógłby podzielić się swoją wiedzą. Pozdrawiam

Nieprawda.Zwracane jest 50% przelewu na konto nc+. Bank nie weryfikuje (przynajmniej narazie) wysokości płaconych rachunków. @Pablito  możesz spokojnie przelewać kasę od pierwszego rachunku. Gdybyś nie miał przypadkiem kodu polecenia zapraszam na PW ;)

• Thanks 1

To po co odpowiadasz? 👿

Edited by szunaj
  • Like 1

Witam. Chciałbym dobrać pakiet strat z możliwością dobrania canal+. Generalnie nie interesuje mnie nic poza Canal+ więc chodzi o jak najmniejszy pakiet z canal+. Widzę że na stronie nie jest to możliwe. Chodzi jeszcze o dobranie dekodera wi fi premium box bo zależy mi na nagrywaniu.

a ja bym chciał do pakietu ekstra+ 6 miesięcy za 0 dobrać paczkę c+ +eleven+ ultrabox++multroom ale z poziomu strony się nie da :P

Według konsultanta obsługującego punkt najprawdopobniej jeszcze oferta będzie " poprawiona" bliżej Świąt, np aktywacja ultraboxa + za 0 zł.

Na razie zamierzam sprawdzić jak działa dekoder od Polsatu, podłączony do zbiorczej anteny sat 😏 ( jakość telewizji- sygnału  raczej chyba powinna być podobna u obu operatorów?)

I dopiero wtedy podejmę decyzję.

Różnica między Polsatem Premium bez erotyków  a Superpremium+4K to ok 40 zł...czyli C+ i kanały z + .

Edited by lukimann

raczej nie będzie lepszej oferty od tej która pojawi się w okolicach czarnego piątku.

Jeśli chodzu o promocję dla " nowych" zastanawiałem się nad Pomarańczą a testy będą ok,  to Orange juz teraz poległo  wobec promocji  Cyfry+

Edited by lukimann

Tylko w tv sat będziesz miał promocje typu 6m za 0 czy lepsze ceny na przedłużenia...... taki orange musi też swoje zapłacić C+ i polsatowi 

2 godziny temu, pawel1003 napisał:

Witam. Chciałbym dobrać pakiet strat z możliwością dobrania canal+. Generalnie nie interesuje mnie nic poza Canal+ więc chodzi o jak najmniejszy pakiet z canal+. Widzę że na stronie nie jest to możliwe. Chodzi jeszcze o dobranie dekodera wi fi premium box bo zależy mi na nagrywaniu.

Kupujesz pakiet start+. Po aktywacji logujesz się do Strefy Canal+ i tam będą dostępne opcje: 10x Canal+ za 30 zł m-c, HBO 20 zł m-c itd..

W dniu 9.11.2019 o 18:22, roberttosat napisał:

O jakiej aktywacji piszesz?

Jeżeli umowę podpiszesz pierwszego dnia miesiąca płacisz od pierwszego miesiąca abonament. Jeżeli podpiszesz umowę między 2, a 31 dniem miesiąca to miesiąc podpisania umowy jest darmowy, a prawidłowy czas umowy jak i opłaty wchodzą od pierwszego następnego miesiąca.

• Confused 1

Przynajmniej to można nazwać promocją.Płatne od stycznia i 6 miesięcy po 50 zł.

W UPC dla stałego klienta..promocja taka, że opłata niższa o 10 zł ( tracę Cibemaxy a dostaję Mistrzowską Piłķę) , więc bez szału , bez oferty 4K.

Orange : wyprzedażowy telewizor za ...zł i tyle , liczony już abonament za każdy dzień korzystania w grudniu , dochodzi aktywacja, opłatą za dysk do nagrywania ogólnie drogo.

Cyfrowy Polsat może i fajna oferta 5 m-cy gratis za praktycznie pełny pakiet,  lecz oferta programowa i dekoder w Cyfrze bardziej mnie przekonują.

Jakieś podchody Plus- Netia.Netia twierdzi , że pod adresem ( dostałem list z Plusa jako stały klient)infrastruktury brak.Plus twierdzi  jak najbardziej światłowód i telewizja ale na łączach innych operatorów..w tym Netii.

****Pakiet Superpremium4K zawiera HBO GO na cały okres umowy.

Oferta faktycznie została poprawiona.

Potwierdzone przez infolinię sprzedażową (konsultant troszkę się pomylił kilka dni temu prezentując mi ofertę.)

Edited by lukimann