Jump to content
caesar

Oferty - dla nowych abonentów Platformy CANAL+

Recommended Posts

A to ciekawe, skoro w opisie tego pakietu jak byk jest napisane, iż "...Wśród hitów HBO zaś wymienić trzeba doskonałe produkcje jak "Katarzyna Wielka", Czarnobyl" czy "Gra o Tron". Możesz je oglądać w telewizji lub w aplikacji HBO GO, którą otrzymasz w prezencie na cały miesiąc!"

I w przypisie widnieje 1 - Po okresie promocyjnym 10 zł/mies. lub możliwość rezygnacji.

Edited by TyMiTuNie

Faktycznie..

Ciekawe w jakiej cenie zostanie mi zaproponowany taki " składak" z pakietów: extra+, C+4K, Mistrzowska Piłka i Eleven.HBO GO zostałby razem  z Internetem od UPC.

(To teraz coraz bliżej oferty Love od Orange...)

----------- 

Zadzwoniłem i faktycznie Superpremium z HBO GO tylko na miesiąc...

Powyższa oferta, czyli: 

- extra +

- C+4K

- dekoder UltraBox+

- Eleven

- Mistrzowska Piłka

Umowa na 24 miesiące

6× 61,89+ 18 x 121,99

Średnia za miesiąc wynosi 107 zł.

Warto?

Nie spytałem konsultanta o samo HBO GO , taka opcja za 20 jest w Cyfrze+?Aplikację za 20 zł mogę dopisać do rachunku z UPC( internet) lub Plus.

* policzyłem i wychodzi z HBO GO tyle samo co średnia za obecne Supermremium + z HBOGO na całość umowy... 

Do tego  jakieś kolekcje  i Filmbox.

Edited by lukimann

Właśnie problem polega na tym że do tego ekstra+ 6 miesięcy za darmo można dobrać ze sportowych tylko eleven przynajmniej przez stronę internetową .......a paczki c+ już nie można . 

Mi z multi wychodzi 131 zastanawiam się czy nie dołożyć do superpremium+ różnica 10zł a zejście z czynszu za ultrabox może mieć znaczenie przy negocjacji aneksu za 2 lata :P

Edited by _Artek_

Paczki C+ solo nie dało się nigdy dobrać solo przez internet. To już jako Abonent przez ICA lub ewentualnie telefonicznie podczas zamawiania

21 godzin temu, lukimann napisał:

Faktycznie..

Ciekawe w jakiej cenie zostanie mi zaproponowany taki " składak" z pakietów: extra+, C+4K, Mistrzowska Piłka i Eleven.HBO GO zostałby razem  z Internetem od UPC.

(To teraz coraz bliżej oferty Love od Orange...) 

----------- 

Zadzwoniłem i faktycznie Superpremium z HBO GO tylko na miesiąc...

Powyższa oferta, czyli: 

- extra +

- C+4K

- dekoder UltraBox+

- Eleven

- Mistrzowska Piłka

Umowa na 24 miesiące

6× 61,89+ 18 x 121,99

Średnia za miesiąc wynosi 107 zł.

Warto?

Nie spytałem konsultanta o samo HBO GO , taka opcja za 20 jest w Cyfrze+?Aplikację za 20 zł mogę dopisać do rachunku z UPC( internet) lub Plus.

* policzyłem i wychodzi z HBO GO tyle samo co średnia za obecne Supermremium + z HBOGO na całość umowy... 

Do tego  jakieś kolekcje  i Filmbox.

Gdzie widzicie HBO GO tylko miesiąc gratis?

Wchodziłem na stronę i oferta która jest dostępna SUPERPREMIUM+ 4K 10/19, w zakresie pakietowym odsyła do: Szczegółowych Warunki świadczenia Pakietu Superpremium+ 4K z dnia 13 sierpnia 2019, gdzie wyraźnie pisze, że HBO GO wchodzi w skład promocji czyli obowiązuje przez cały okres umowy..

Rozmawiałem z konsultantem , który to potwierdził.

Z resztą argumentowalem, że nie potrzebuje filmboxów a na to miejsce wolę HBO GO. Oferta nie do ruszenia.

Jest oferta Superpremium i Superpremium 4K - to są dwie różne oferty . W jednej HBO GO jest w pakiecie, w drugiej jest extra płatne., w jednej są Cinemaxy, w drugiej Filmboxy i Eleveny, w jednej dekoder 4K jest za 0 zł, w drugiej odpłatny

Ciekawe jest to, że w ofercie Superpremium 4k (czego jeszcze wczoraj nie było) dopisano, iż pakiet zawiera HBO i HBO go, natomiast w opisie oferty nadal widnieje 1 miesiąc. Można zgłupieć...

Nie zrozumiałeś aluzji ;)Widać żeś młody i nie pamiętasz czasów fuzji n z cyfrą+.

• Like 3

W każdym razie konsultant rano zapewniał ,  że HBO GO na 1 miesiąc.

No , ale może on rozumie ofertę?

52 minuty temu, lukimann napisał:

W każdym razie konsultant rano zapewniał ,  że HBO GO na 1 miesiąc.

No , ale może on rozumie ofertę?

W Superpremium HBO GO jest dodatkowo płatne.

W Superpremium 4K jest w cenie pakietu.

To są dwa różne pakiety.

Konsul Ci potwierdził, najprawdopodobniej pierwszy pakiet.

Po za tym, dla mnie najważniejsze są regulaminy, gdzie jest wszystko czarno na białym.

Ostatni raz napiszę odnośnie rozmowy z konsultantem zapytałem o promocyjny pakiet na stronie.Ceny za miesiące się zgadzały i zawartość pakietu poza tym HBO GO.

Może się komuś " poszczęści" i podzieli się inną informacją...

W sumie to zakręcili z tą aplikacją.

Piszą,  że pakiet zawiera...jak się za nią zapłaci a takie Adventure to już opcje dodatkowe.

A swoją drogą to powinna być część pakietu razem z kanałami HBO.

Edited by lukimann

Konsultanci nie mają racji bo nie czytają regulaminów. Dodatkowo są błędy w systemach - pakiet hbo (bez opcji hbo go) wg regulaminów niektórych promocji jest za 15 zł a strona www z zamowieniem i konsultanci twierdzą że za 20 zl

Witam, nie było mnie tu ze 2 lata z racji posiadania umowy u konkurencji, ale nastał czas powrotu do C+. Na stronie znalazłem sobie pakiet Extra z C+, mistrzowska piłka, Eleveny w sumie wychodzi ok. 112zl (pierwsze pół roku ok. 61zl). Czy da się w jakiś sposób ugrać chociaż aktywację dekoderów lub miesięczne opłaty za te dekodery 0zł w opcji multiroom? Są może jakieś na infolinii promocje dla przechodzących z konkurencji jak to było za starych czasów? Jeszcze takie pytanie da się zrobić żeby w multiroom był jeden dekoder na pierwszym TV oraz moduł cam na drugi TV?

Edited by huhus1984

Nie ma opcji MR i moduł CI. Są promocje gdy dekodery są za free na starcie, ale trzeba trafić. 

4 godziny temu, huhus1984 napisał:

Witam, nie było mnie tu ze 2 lata z racji posiadania umowy u konkurencji, ale nastał czas powrotu do C+. Na stronie znalazłem sobie pakiet Extra z C+, mistrzowska piłka, Eleveny w sumie wychodzi ok. 112zl (pierwsze pół roku ok. 61zl). Czy da się w jakiś sposób ugrać chociaż aktywację dekoderów lub miesięczne opłaty za te dekodery 0zł w opcji multiroom? Są może jakieś na infolinii promocje dla przechodzących z konkurencji jak to było za starych czasów? Jeszcze takie pytanie da się zrobić żeby w multiroom był jeden dekoder na pierwszym TV oraz moduł cam na drugi TV?

Podobno się da jak upolujesz ulotkę z kodem Credit Agriole na zniesienie opłaty za Ultraboxa na 24msc.

Podobno się da jak upolujesz ulotkę z kodem Credit Agriole na zniesienie opłaty za Ultraboxa na 24msc.

Nikt nie zechciałby podzielić się takim kodem?;)

W przypadku zamówienia Superpremium 4K  od 1 grudnia , jaką będzie wysokość rachunku ?

Tylko opłata aktywacyjna czy doliczana już  kwota ok 50 zł za 1 miesiąc?

Coś targować czy może być?

Superpremium+ 99,99 zł 24 m, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat G eo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 111,89  zł w tym rabat za zgode marketingową 5zł

eleveny niby juz nie dają za 7.95

@taba nie ten temat

9 godzin temu, lukimann napisał:

W przypadku zamówienia Superpremium 4K  od 1 grudnia , jaką będzie wysokość rachunku ?

Tylko opłata aktywacyjna czy doliczana już  kwota ok 50 zł za 1 miesiąc?

49,99 + ewentualnie mtr i inne opcje dodatkowe które domówisz przy podpisywaniu umowy. Aktywacje zawsze się płaci przy podpisywaniu umowy, aktywacja nie jest doliczana do rachunku.