Jump to content
caesar

Oferty - dla nowych abonentów Platformy CANAL+

Recommended Posts

22 minuty temu, madridista555 napisał:

Ile płacisz za paczkę Canal+ ??

Ja za paczkę Canal+ płacę 30 zł

• Sad 1

Posted (edited)

Dają w zobowiązaniu w cenie promocyjnej na pół roku lub do końca umowy. Jeśli to za długo, zwsze też możesz wziąć w standardowej cenie w opcji włącz wyłącz na 2 m. Tylko się nie opłaca.

Edited by ircios

Posted (edited)

Biorąc pakiet Start za 19.99 pierwsze 6miesięcy jest za 9.99 tak jak pisze na stronie? Oczywiście jakbym brał NC+ na infolinii i potem chciał dobrać C+ i Eleveny 

Ps. Ile będą mnie kosztować Eleveny ? 

Edited by madridista555

Nie masz w zasadzie wyboru. Twoje oczekiwania spełnia wifibox+.

Bardziej chodziło mi o koszt wynajęcia takiego dekodera od nc+, przy umowie na 24m , za ten pakiet start+(19,99), potem dołączenie paczki Canal+ (25 zł)i do tego Eleven(od 7,95-15 zł w zależności za ile mi zaoferują na infolinii)

Posted (edited)
W dniu 14.08.2019 o 15:31, madridista555 napisał:

Witam, interesuje mnie paczka Canal+ jak najtańszym kosztem ale do tego kanały Eleven bo chce oglądać wszystkie mecze Realu w sezonie(brak LM) jAkoś przeżyje bo to już pewnie za duża kwota wyjdzie

Niedawno wziąłem pakiet Start i też zależy mi tylko na piłce, więc się wypowiem.

Do LM najbardziej opłaca się dodatkowa opcja Mistrzowska Piłka bez zobowiązania. 1 września włączasz opcję w ICA i zlecasz jej wyłączenia z końcem października. 30 zł doliczają Ci dopiero do rachunku za październik, więc za 30 zł masz 2 miesiące. Powtarzasz ten "cykl" w listopadzie/grudniu, lutym/marcu i kwietniu/maju. Zatem płacisz 4x 30 zł i masz całą fazę grupową i pucharową europejskich pucharów. 4x 30 = 120, 120/12= 10, więc wychodzi średnio 10 zł za miesiąc. Kolosalny wydatek to chyba nie jest.

Eleven tak samo jak MP najbardziej opłaca się w opcji włącz/wyłącz. Opcja ta kosztuje 16 zł, fan piłki ma tam co oglądać od sierpnia do maja, więc robimy jak z MP sierpień/wrz, paź/lis, gru/sty, lut/mar, kwi/maj. 5x 16 = 80, 80/12= 6,66 zł. 

Paczkę 10x C+ (wtedy jeszcze 8 ) dobrałem za 25 zł ze zobowiązaniem do końca umowy. W tym przypadku żadnej opcji włącz/wyłącz w ICA nie miałem, ale to dość rozsądna cena, więc raczej nie ma co narzekać.

Edited by Ferdas100

Przy C+ miałeś zobowiązanie więc dziwne żeby zastosować opcję włącz -wyłącz.Taki zabieg tylko przy cenie standardwej bez zobowiazania.Eleven to dokładnie jest 15.90  ale jak ktoś dostanie tą opcję za 7.95 zł to na jedno wychodzi.

Posted (edited)
1 godzinę temu, madridista555 napisał:

Bardziej chodziło mi o koszt wynajęcia takiego dekodera od nc+, przy umowie na 24m , za ten pakiet start+(19,99), potem dołączenie paczki Canal+ (25 zł)i do tego Eleven(od 7,95-15 zł w zależności za ile mi zaoferują na infolinii)

Koszt jak pisałem zależnie od promocji.Kolega @czerstwy mnie wyprzedził ;)

Z tego co widzę Credit Agricole ogłosił drugą edycję promocji dla klientów nc+. Możesz sobie znacząco obniżyć koszt abonamentu. A korzystając z kodu polecenia dodatkowo zyskać pięć dyszek. Zapraszam na PW jeśli jesteś zainteresowany kodem polecenia. Ja już otrzymałem pierwsze zwroty+premię od banku.

Edited by Pawel

W dniu 15.08.2019 o 11:07, czerstwy napisał:

Są też za 7.95 zł na 12 miesięcy.

Przy nowych umowach nie ma już tej opcji.

• Confused 1

Przy jak nowych?Konkretnie mniej wiecej od kiedy?Mi bez problemu oferowali w punkcie póżniej zadzwonił konsultant i mi oferował za 11.90 zł.Powiedziałem że ta opcję mam za 7.95 zł w APS więc szybko zaoferował w tej cenie.W sumie nie zależało  bo mogę mieć jeszcze taniej ale wziąłem do świetego spokoju.

Ma znaczenie gdzie podpisze pierwszą umowe na pakiet start ? Np pójdę do aps wezme najniższy pakiet za 19,99 a potem na infolinii bede chciał dobrać paczke C+ , Eleven i może LM 

@up brałem 2 tygodnie temu najniższy pakiet za 9.99 6ms zaś 19.99 i dokupilem na drugi dzień za 25 ziko pakę canal plus do końca umowy. Koszt najmu dekodera to 2 zł msc. Lepiej to zrobić telefoniczne, ponieważ masz możliwość 14 dni na odstąpienie od umowy co czasem się przydaje. Co do reszty opcji się nie wypowiem bo mam je w CP.

Posted (edited)

A może od września wprowadzą nowe pakiety np. Sam Canal tak jak kiedyś multipakiet.

Edited by PIOOLE

O ile mi wiadomo nie planują żadnych zmian w pakietyzacji a jedynie rebranding nazwy platformy i tyle. Choć to może się zmienić? :-) Od dawna się mówiło że szykuje się zmiana w pakietyzacji w NC+ :-)

Teraz jest najlepsza okazja. Zresztą ten pakiet już kiedyś był.