Jump to content
caesar

Oferty - dla nowych abonentów Platformy CANAL+

Recommended Posts

Podpisanie umowy na Start a następnie dobranie opcji  C+ za 25 zł na 6 miesięcy a następnie przedłużenie do końca umowy.

Posted (edited)
W dniu 26.07.2019 o 00:11, czerstwy napisał:

Podpisanie umowy na Start a następnie dobranie opcji  C+ za 25 zł na 6 miesięcy a następnie przedłużenie do końca umowy.

Ile takie coś kosztuje?/start/  comfort+/ extra+/?

Edited by lukimann
  • Confused 1

Hej. Interesuje mnie tylko canal plus, więc mam pytanie jaki pakiet najtańszy bym musiał wziąć ażeby cieszyć się tymi kanałami?

Już było na ten temat :

1) albo składaniec START+ za 19,99 + zakup oddzielny opcji CANAL+ na czas określony  do końca umowy lub na czas określony za 25/30 zł w zależności od promocji

2) albo opcja łączona START+ CANAL+ za 54,99 zł

@rotalplus

No niby tak ale patrząc na stronce w tych tańszych pakietach nie widać ażeby była opcja dodatkowa dokupienia canal plus. To co napisałeś nawet fajna propozycja...

@up DZIĘKI. Dzwoniłem i faktycznie można wziąć sobie najniższy pakiet i dokupić canal plus. 30 zł to tyle co CP żąda za samą ekstraklase a tu mam jeszcze angielską hihi

Przy 3 miesiącach gratis. Gdy nie bierzesz darmowych miesięcy to nawet za 25zł jest.

Nowy klient przed podpisaniem umowy nie ma dostępu do ICA i nie wie że jest opcja za całą paczkę Canal+ w cenie 25 zł.

Tylko czy faktycznie w ICA wszyscy mają taką samą opcję, bo jest też i za 30 zł

Posted (edited)

Jak nie ma w ICA, to będzie na infolini. Nie wszyscy abonenci mają takie same promocje w ICA.

Edited by ircios
  • Haha 1

Czy bardziej opłaca się brać Start czy od razu Comfort? Właśnie Comfort jest docelowym pakietem, który chciałbym mieć.

Chodzi mi o to, że różnica w cenie wynosi 20zł. Czy jest szansa, że biorąc Start otrzymam dopełnienie do Comfort za mniej niż 20 zł?

Co do Canal+ to dzięki Waszej dyskusji wiem już, że na początku lepiej wziąć "goły" pakiet a Canal+ domówić na infolinii.

Witam. Dostałem ofertę na początek eleveny, mistrzowska piłka(LM), Canal plusy , nc go 100h / msc za 79,99 zł na miesiąc , może być ta oferta panowie ?

Sam się nią zainteresowałem, bo oferta bardzo dobra, ale nie ma niestety możliwości dobrania do niej dekodera 4K. Jeśli Ci na nim nie zależy, to brać.

Mnie też oferowali LM na 24 miesiące gratis. Dla fana piłki oferta rewelacyjna, gdyby nie ten brak 4K sam bym brał.

Infolinia. Gość starał się jak mógł, ale nie był w stanie odblokować opcji Canal+ 4K i dekodera. Myślę, że bez problemu dostaniesz taką ofertę.

Posted (edited)

Witam, interesuje mnie paczka Canal+ jak najtańszym kosztem ale do tego kanały Eleven bo chce oglądać wszystkie mecze Realu w sezonie(brak LM) jAkoś przeżyje bo to już pewnie za duża kwota wyjdzie

Ps: Dzwoniłem teraz do NC+ i gość mi powiedział że nie moge dobrać C+ do najtańszego pakietu tylko Eleven 

Edited by madridista555

Mam pakiet start+ oraz Canal+ mogę normalnie dobrać Eleven za 11,90 zł 

Tak samo Start+ i opcja Canal+ za 25 do końca umowy oraz Eleven (bez E4) za 11,90.. W przypadku Start+ nie będzie chyba E4.

Nowemu wolą wcisnąć wyższy pakiet i dlatego @madridista555 tak Ci powiedział.