Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiany jakie zachodzą dla klientów, którzy podpisują nowe umowy lub przedłużają obecne umowy od 6 listopada dotyczą pakietu Start+ i Comfort+.

Jeśli chodzi o zmiany to kanał MTV Music Polska został usunięty z pakietu Start+ i Comfort+ i od teraz będzie dostępny wyłącznie od pakietu Extra+. Kolejna zmianą to usunięcie z pakietu Comfort+ oprócz MTV Music Polska, kanału BBC First HD, który od teraz będzie dostępny wyłącznie od pakietu Extra+. Ostatnią zmianą, która zachodzi to kanał BBC Lifestyle HD, który był dostępny obecnie wyłącznie od pakietu Extra+, to teraz od tej pory będzie dostępny od niższego pakietu Comfort+.

Przypominam, że powyższe zmiany dotyczą tylko osób, które od 6 listopada zawierają nowe umowy lub przedłużają obecne.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi głównie na Canal+, dlatego chciałbym wziąć nową umowę Start+ i Canal+. Zaproponowano mi to za 50zł (nie dopytałem jedynie, czy to jest 6, czy 8  ). Cena trochę słaba, zwłaszcza, że jeszcze 2 miesiące temu miałem Extra+ z 6 C+ za 59zł. Ale - jak mówię - chodzi głównie o C+.

 

Czy ktoś ma pakiet Start+ oraz Canal+ i może się podzielić swoją ceną za niedawno taką otrzymaną ofertę?

Edytowane przez Euronymous
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Euronymous niedawno brałem Start +. Umowa na 12 miesięcy. Policzyli mi 17.99 zł z dekoderem BOX+. Do tego dobrałem cały C+ za 25 zł bez proszenia się na 6 miesięcy, ale mogłem od razu na całą umowę. 42,99 zł miesięcznie razem i myślę, że znośnie bo mnie też interesowało tylko C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Euronymous napisał:

Zależy mi głównie na Canal+, dlatego chciałbym wziąć nową umowę Start+ i Canal+. Zaproponowano mi to za 50zł (nie dopytałem jedynie, czy to jest 6, czy). Cena trochę słaba, zwłaszcza, że jeszcze 2 miesiące temu miałem Extra+ z 6 C+ za 59zł. Ale - jak mówię - chodzi głównie o C+.

 

Czy ktoś ma pakiet Start+ oraz Canal+ i może się podzielić swoją ceną za niedawno taką otrzymaną ofertę?

Zamów pakiet Start+ obecnie za 50% ceny przez pół roku i dobierz do niego paczkę 8C+ w cenie 25 zł przez 6 miesięcy a potem negocjujesz kolejne miesiące w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Euronymous napisał:

Panowie, dziękuję za odpowiedź.

Umowę wziąłbym na 24 miesiące, więc skoro na cały okres umowy można wziąć 8 C+ za 25 zł przy umowie na 12 miesięcy to tym bardziej na 24 (chciałbym wziąć od razu na całość i potem nie bawić się już w żadne negocjacje).

Sęk w tym, że żeby było taniej trzeba pobawić się w negocjacje.Dla "wygodnych" są standardowe promocje na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, do kiedy będzie ta teraz oferta świąteczna? I na kiedy można spodziewać się nowej jeśli będzie? I byłaby lepsza czy gorsza? Nie pamiętam, jak rok temu było, czy zmieniali coś, czy ciągli od startu w listopadzie aż do końca grudnia?

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2018 o 18:33, dartman napisał:

Ponieważ też zastanawiam się nad taką opcją, daj znać co uzyskałeś.

Daję znać. W punkcie nc+ nie uzyskałem tego, czym byłem zainteresowany - czyli start+ wraz z 8c+. Pan stwierdził, że chociaż pracuje w branży 20 lat, to nie widział możliwości łączenia start+ z canal+, a już tym bardziej nie w cenie 25zł za canale+ (+ 19,99zł za start+).

 

Rozumiem, że osoby, które dostały start+ wraz z 8c+ negocjowały przez infolinię ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od dzisiaj do 7.12.2018 przy umowie (świątecznej) Comfort, Extra, Comfort z C+ i Extra z C+ aktywacja dekodera 4K 0 zł i opłata miesięczna 1 zł. Przy Superpremium miesięcznie 0 zł, aktywacja 0 zł.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...