Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@the cable guy, z kim rozmawiałeś, że takie bzdury pleciesz? :) Może ktoś w punkcie sprzedaży Ci nawijał makaron, żebyś wypowiedział umowę i wziął nową, bo mu brakuje do planu sprzedaży? :D Oprócz ofert tzw. przejęciowych, nowy abonent nie może dostać nic innego od tego co jest na ulotkach/w sklepie internetowym. :) Możesz sobie też jako nowy abonent wziąć niski pakiet, a potem coś kombinować z opcjami dodatkowymi ewentualnie. Takie oferty jak Extra+ Canal+ za 69,99 są tylko dla przedłużających umowę i nie można tego ominąć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ezequiel93 Bla bla bla. Traktujecie sprawę jakby nowy abonent był gorzej traktowany niż obecny. To właśnie jest bzdura. Sam jako nowy mam umowę której nie ma w ulotkach ani sklepie internetowym. Więc swoje mądrości prawcie tym, którzy się w ogóle nie orientują w temacie. Wprowadzacie ludzi w błąd żeby pokazać swoją rację. Nie wiem dlaczego. TV z NC+ nie jest ani dla elity, ani w cenach szczególnie obniżonych dla przedłużających umowy względem nowych abo. 

Kończąc dyskusję oferty dla nowych to nie tylko te z ulotek czy internetu. Jeśli ktoś mówi inaczej to po prostu plecie trzy po trzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, czy siak, kolega @the cable guy nie ma racji. Nowy abonent nie ma możliwości negocjacji w APS cen za dany pakiet. Jeśli jest inaczej to kolega nie będzie miał problemu z udowodnieniem, że wynegocjował sobie dobrą ceną do danego pakietu jako NOWY ABONENT.

Edytowane przez ircios
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taki pakiet dla nowych abo jest możliwy do zrobienia po podpisaniu umowy? Start - 19,90 zł, po czasie dopełnienie do Comfort - 10 zł, następnie dopełnienia do Extra - 10/15 zł i finał, dopełnienie do 8 Canal+ - 25 zł. Razem 69,90 zł.

Edytowane przez Barti
Zbędne nadużywanie różnych znaków przestankowych. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Tak w ogóle mam umowę do stycznia z dek. 4K. Na dzisiaj proponują mi przedłużenie w granicach 100-110zł  za  ekstra+, 8 x canal+ z LM + opłata za dek.  na 24m. Dlatego myślę o wypowiedzeniu obecnej umowy i podpisaniu w grudniu (może ze świątecznymi promo ) nowej z modułem CI+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie. Czy ktoś z Was zawierał w listopadzie umowę z nc+ i robił to za pośrednictwem infolinii? Na stronie sklepu przy wyborze pakietu widnieje informacja, że przy zawarciu umowy za pośrednictwem infolinii jeden dekoder z multiroomu przez 12 m-cy będzie darmowy. Chciałem skorzystać z takiej opcji (w końcu to abonament tańszy o 5 zł w skali całej umowy), ale pan konsultant oświadczył mi, że jest taka możliwość, ale wtedy nie otrzymuję Elevenów. Dzień wcześniej rozmawiałem z innym konsultantem i tamten o powyższym wyborze nic nie mówił. Może ktoś z Was ma w tym zakresie jakieś doświadczenia?

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie wielokropkiem, kropką, czy innym znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to masz?

 

---

Edycja:

 

Faktycznie, jest na stronie. Link: https://sklep.ncplus.pl/oferta/extraplus-premium-ns

 

Lepsze jak Superpremium+ ;)

 

---

Edycja 2:

 

Mikołaj na stronie nc+. 

 

start+: https://sklep.ncplus.pl/oferta/startplus-ns

comfort+: https://sklep.ncplus.pl/oferta/comfortplus-premium-ns

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka firma kurierska dostarcza zamówienia NC+ i czy za jednym razem przywozi kurier antenę ?

Skoro antena za symboliczną złotówkę to trzeba brać. Gdyby jeszcze dekoder był bez czynszu to już bym zamawiał, myślę o Start+. Później staranie o przedłużenie w cenie 9,99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, maks27 napisał:

Jaka firma kurierska dostarcza zamówienia NC+ i czy za jednym razem przywozi kurier antenę ?

Skoro antena za symboliczną złotówkę to trzeba brać. Gdyby jeszcze dekoder był bez czynszu to już bym zamawiał, myślę o Start+. Później staranie o przedłużenie w cenie 9,99.

 

W czerwcu znajomy kupował to był GLS.  

Co do pakietów to naprawdę są korzystne, ale szkoda, że tak na stałe nie zostaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...