Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Opłaca sie brać?

https://sklep.ncplus.pl/oferta/extraplus-premium-ns

Wydaje mi sie, że jeśli chodzi o sportowe kanały, to chyba tak? Bo reszta to widze, takie podstawowe kanały.

Niestety, ale przegapiłem tę promocje za 80 zł, ale widze, tu jest c+4k i dekoder 4k.

Edytowane przez domino236
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ 4K jest za darmo jak rozwiniesz listę w polu wyboru zamówienia opcji dodatkowych. Natomiast dekoder jest za +15 zł / m-c.

 

W sumie to tą ofertę można sobie samemu zbudować:

 

1) Comfort+ - 39,99 zł

2) Dopełnienie do Extra - 10 / 15 zł

3) Canal+ x8 - 25 zł

4) Eleven - 11,90 zł

5) Mistrzowska piłka - 10 zł

 

I wychodzi niemalże to samo ;)

 

Na plus dla gotowca: C+ 4K UHD.

 

Podsumowując, jeśli lubisz piłkę to możesz brać ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według regulaminu promocji do końca obecnego sezonu (czerwiec 2019), a jeśli zostanie przedłużona miedzy nc+, a CP to dalej za 0 zł ;)

 

Regulamin: https://sklep.ncplus.pl/__data/assets/pdf_file/0029/9947/WP_Extra_z_CANAL_24m_B2S_01092018.pdf

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

5azik bo tak wyglądają niestety oferty na stronie. Niekompletne są, a ludzie na czacie nic nie wiedzą. Zadzwoń pod 222 200 000 i powinieneś dostać niezłą ofertę. Nie ma jednej propozycji dla klientów więc dopytuj spokojnie o swoje opcje. Ja wczoraj dostałem jako nowy klient Start + na 12 miesięcy za 17.99 zł. Więc taniej niż na stronie oferty 24 miesięczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w APS nc+ dostanę taką ofertę jak obecnie prezentowana jest na stronie nc+? Chodzi mi konkretnie o pakiet superpremium+ z dekoderem 4K oraz 3xmultiroom gdzie aktywacja wszystkich dekoderów wynosi 0 zł a w cenie abonamentu posiadam opcje 3xEleven, Mistrzowską Piłkę (dostęp do Ligi Mistrzów), oraz dostęp do kanału Canal+4K UHD za 0 zł przez cały okres umowy. Pytam dlatego bo zależy mi na czasie. Chciałbym przez weekend nie zostać bez telewizji gdyż przechodzę z konkurencji i dziś kończy mi się właśnie umowa. Chodzi mi dokładnie o tą ofertę https://sklep.ncplus.pl/oferta/superpremium-ns

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się że byłem w dwóch punktach APS nc+. W pierwszym, kobieta po sprawdzeniu w komputerze stwierdziła że nie ma takiej promocji. W drugim bez problemu dostałem to samo co na stronie internetowej nc+ razem z anteną satelitarną za 1 zł Okazuje się że trzeba jeździć od punktu do punktu aż trafi się na kumatego człowieka. Dziwi mnie tylko to że w przypadku pierwszej wizyty w APS byłem w naprawdę dużym APS który kompleksowo oferuje wszystkie usługi nc+. A w przypadku drugiego APS w którym podpisałem tą umowę to była tzw. "wyspa nc+" z okrojonymi możliwościami jeśli chodzi o sprzedaż ofert... Koniec końców jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wally79 przy umowie przez telefon miałem takie same akcje. Kilka razy dzwoniłem i też miałem odpowiedzi, że jakaś oferta nie istnieje, albo że tak tanio się nie da. Nawet próbowano mnie oszukać, że do umowy Start + na 12 miesięcy nie będzie możliwości dobrania Plusa miesiąca... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie !

 

Mam do Was moi mili takie pytanie, otóż posiadam obecnie umowę w NC+ na pakiecie comfort + za 22,50 + 2 zl za dekoder WifiBox. Z umowy korzystają rodzice, mnie natomiast zależy aby założyć sobie taką samą umowe w moim miejscu zamieszkania, gdyż się przeprowadziłem. Teraz pytanie do Was, czy jest jakaś lepsza oferta dla klientów, którzy posiadają już jedną umowę w NC+ ? Kiedyś coś widziałem że ludzie dostawali Comfort w ofercie rok za darmo a po roku 39.99 w umowie dwuletniej i to by mnie interesowało najbardziej. Jakie są szanse na otrzymanie takiej oferty ? Bo rozumiem, że dostanie nowej umowy w pakiecie Comfort za 22,50 raczej bez szans ? Myślałem jeszcze o Start + za 19,99 zł + dopełnienie do Comfortu za 10 zł, ale nie wiem czy na nowej umowie dostanę takie dopełnienie bez problemów. Dziękuje wszystkim zainteresowanym za pomoc i życzę miłego dnia ?

 

Pozdrawiam Xedras

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xedras nie wiem jak to jest z kolejnymi umowami dla obecnych abonentów. Jeśli chodzi o nowe, to ostatnio przy zawarciu na Start+ za 17,99 zł otrzymałem informację, że dopełnienie do Comfort podniesie rachunek do maksymalnie 29.99 zł, a możliwe że uda się zejść nawet do 24.99 zł. Jedyna różnica, że u mnie stoi BOX+ czyli bez czynszu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@the cable guy To akurat w moim przypadku też nie robi wielkiej róznicy, jeśli BOX+ działa Ci poprawnie i nie masz z nim większych problemów to pewnie i mnie taka ofera będzie interesowała. Obecnie jestem w pracy, w wolnej chwilii przedzwonie na ten numer, na który się kontaktowałeś aby o to dopytać. Dostałeś też 1 miesiac dopełnienia do Comfortu za darmo ? W jakim terminie i czy dostałeś przesyłkę razem z anteną,  konwerterem i kablem czy coś musiałeś sam dokupić ?  Dzięki wielkie za informacje, to bardzo przydatne. 

 

Ma ktoś jeszcze jakieś propozycje / sugestie / doświadczenia związane z drugą umową ?

Edytowane przez xedras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xedras


Mam umowę na wysoki pakiet ale potrzebny był mi moduł CAM i podpisałem kolejną umowę na pakiet Start. Nie dostałem żadnej ulgi, miałem płacić 19,99 zł i na miesiąc miałem dopełnienie do Comfort. Jednak po dwóch tygodniach sami do mnie zadzwonili by zaoferować dopełnienie do Comfortu za 10 zł i zgodziłem się. Także za Comfort płacę 29,99 zł.

Edytowane przez Ozzy666
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...