Jump to content
caesar

Oferty - dla nowych abonentów Platformy CANAL+

Recommended Posts

Już nie, ewentualnie start i możesz dołączyć osobno C+. Od dzisiaj wszystkie aktywacje dekoderów głównych i multiroom za 0 zł.

Mnie interesuje tylko sport, a mam Eleveny w pełnym pakiecie CP. Więc C+ przede wszystkim, ale Nsport jest właśnie od Comfort+ dlatego spytałem o to dopełnienie. 

Zdecydowałem się na ten pakiet, ale wczoraj nie chciało mi się zamawiać, bo promocja jest do dzisiaj. Teraz składam zamówienie, ale nie ma opcji wybrania jako dodatek tego PSP, a wczoraj była. Oszuści, podają do kiedy jest promocja, a potem nagle ją zmieniają.

Edit: Dobra zapytałem na czacie i jest do końca roku za 0 zł, tylko trzeba zadzwonić do nich po podpisaniu umowy.

Sam sobie odpowiem po raz kolejny :) Kurier dotarł, dekoder podłączony, a kanały PSP śmigają bez żadnego problemu i nic nie trzeba było robić. Teraz ciekawe, bo tych kanałów nie mam na żadnej umowie czy czymkolwiek, więc liczę że do końca roku będą działać. Potem to już ich olewam, bo płacić nie mam zamiaru  co miesiąc, jeśli w sumie grudzień, styczeń i luty nie ma żadnych meczów.

Jeszcze sobie Sportklub dobrałem, bo Copa Libertadores mnie ciekawi bardzo, więc już dzisiaj dwa mecze w nocy nagrywam, a po pracy jutro obejrzę Palmeiras :) No i ponoć ta szkocka też ma być w ciągu miesiąca.

25zl

Jeszcze coś było za 18zł jak dzwoniłem na infolinię ale z jakimś podstawowym dekoderem...ale ja chciałem moduł CAM więc płacę normalnie czyli 25 zł przy umowie 12 miesięcznej

Czy nc+ posiada obecnie oferty dla abonentów przechodzących od konkurencji?

Pytanie następuje.

1) Czy jest możliwość 12 m-c umowy?

2) Co lepsze i co lepiej wyjdzie Extra z c+ czy Superpremium ?

3) Od jakiego pakietu jest brak opłat za Ultrabox-a 4k  ?

4)Ile kosztuje multi man pack ?

5) Czy warto pakować się w Superpemium. ?

1. Tak, jedna oferta extra z c+.

2. A co masz na myśli pisząc co lepsze? Extra c+ jest tańsze ale bez HBO i Cinemaxów.

3. Bez opłat miesięcznych jest od superpremium.

4. 20 zł z zobowiązaniem min na 12 m-cy. Bez zobowiązania 30 zł.

5. To samo co w pkt2. Ty powinieneś wiedzieć czy potrzebujesz tego pakietu.

Wszystko wiadomo, mi już bardziej się opłaca Superpremium.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). O opcjach dodatkowych w platformie nc+ jest inny, odpowiedni wątek.

Ale nie zaszkodzi też powołać się na te oferty w APS i wykorzystać to jako kontrę w negocjacjach. W końcu wszystkie oferty wychodzą od tego samego operatora, różnica  dotyczy tylko formy finalizacji.

W dniu 16.09.2018 o 09:25, shevchenko1987 napisał:

Trzeba trochę poszperać ;) 

Proszę: https://sklep.ncplus.pl/formularze-skrocone/12m

Teraz jest jeszcze promocja 5 m-cy za 0 zł na wybrane pakiety!

Link: https://ncplus.pl/sklep/promocje?pm_name=Homepage&pm_source=menu_telewizja_06032018

Oferty z 5 miesiącami za darmo zniknęły ze strony. 

Czy w tej ofercie za 79.90 jest Polsat Sport Premium i czy można dobrać jakiegoś mediabox zamiast tego dziadowskiego Premiumboxa? 4K nie mam.

A co do tej promocji za 79,90. Do kiedy ona jest?

Okej, widzę.

Do usunięcia.

Edited by mpoesp