Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W styczniu kończy mi się umowa na CP, tutaj jest prawie pewny że chce zrezygnować, bo zależy mi na sporcie, teraz widzę jest bardzo fajna promocja za 79,99 PLN na Extra + Canal 6 i Eleven, co mi bardzo odpowiada. Ta promocja była na początku sierpnia, potem kilka dni jej nie było, pojawiła się znowu, więc chyba w styczniu/lutym też będzie.

Pytanie czy nie można podpisać umowy z terminem w przyszłości? Teraz bym podpisał, a chciałbym korzystać i płacić od stycznia.

Pytanie nr 2 czy jak będę przechodził, to lepiej przez internet czy może na infolinii da się ugrać np. darmowy dekoder PVR czy coś tam jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie taka oferta w przyszłości nikt Ci nie zapewni.

 

Zauważ, że oferta Extra z 6xCanal+ i Eleven za 79,99zł była dostępna w poprzedni i w ten weekend. A jak wiadomo - w poprzedni weekend był start ligi hiszpańskiej, a w tej ligi niemieckiej - czyli praw sportowych, które wspólnie dzieli Canal+ i Eleven.

 

W połowie września startuje jeszcze Liga Mistrzów EHF w piłce ręcznej. Te prawa też dzieli ze sobą Canal+ i Eleven. Może wtedy oferta się powtórzy.

 

Co do Twoich pytań. Nie możesz podpisać teraz, a korzystać od stycznia.

Myślę, że na infolinii nic lepszego nie ugrasz niż to co na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miesiąc temu podpisałem aneks z CP ,co prawda jest trochę więcej kanałów(których akurat nie oglądam) no i Polsat Sport Premium gwarantowany za wszystko od marca będę płacił 90zł  w tej promocji płaciłbym 95zł licząc 1 multiroom i opłatę za dwa dekodery, gdyby nie mój aneks to nie zastanawiałbym się ani chwili.
jedyne czego mi w tej ofercie brakuje to ultrabox.     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze polecam przez internet bo masz w razie nie jasności możliwość rozwiązania umowy 14dni i antene w niskiej cenie nawet nie jest potrzebna brać. Dodatkowo jak we wrzesniu powtorzy się promocja bierz we wrzesniu to tylko zaplacisz od października,no 3 miesiace takiego podwójnego abonamentu bo za cp do stycznia i Nc+ dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na ten pakiet, ale wczoraj nie chciało mi się zamawiać, bo promocja jest do dzisiaj. Teraz składam zamówienie, ale nie ma opcji wybrania jako dodatek tego PSP, a wczoraj była. Oszuści, podają do kiedy jest promocja, a potem nagle ją zmieniają.

 

Edit: Dobra zapytałem na czacie i jest do końca roku za 0 zł, tylko trzeba zadzwonić do nich po podpisaniu umowy.

Edytowane przez kleyo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ich stronie jest taki baner z odliczaniem i zostało 12 godzin, w zeszłym tygodniu było tak samo i np. we zeszły wtorek nie dało się zamówić w tej cenie tylko za chyba 119 zł. Wiem bo sprawdzałem i byłem na siebie zły, że mogłem przegapić.

 

Tak szczerze to zwykle te ich "promocje" nie są zbyt kuszące i dlatego są cały czas, ale tym razem jest naprawdę dobrze. Zwróć uwagę, że w tej chwili mają 5 ofert i mamy taki paradoks, że płaci się więcej za mniej (pakiet Comfort z Canal+, bez Eleven jest za 89, a Extra z Canal+, ale bez Eleven jest za 99, a tutaj masz to samo plus Eleven za 79).

 

Dlatego te oferty nie mogą zostać, bo tych dwóch droższych nikt by nigdy nie zamawiał, bo są nieopłacalne. No, a NC+ nie może sobie pozwolić, żeby klient, który płaci więcej za to samo, mógł dostać nawet więcej za mniej. Może ktoś ma akurat tak fartowny układ, że akurat mu się umowa skończyła dokładnie wtedy kiedy promocja, więc skorzysta, ale takich ludzi nie będzie wielu. Natomiast gdyby tak było co tydzień, to wszyscy płacący więcej by rezygnowali i brali więcej za mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w tych droższych promocjach są dwa dodatkowe Canal+ - Seriale i Discovery. Moim zdaniem nie są warte tej ceny, a przez nich są bardzo promowane.

 

To samo jest równie przy ofertach dla stałych abonentów - za te dwa kanały najczęściej 10zł drożej.

 

Jedyny plus opcji z wszystkimi kanałami Canal+ ( 8 ) to Canal+Vod, który jest dostępny tylko w pełnej opcji - i przyznam, że czasami mi jej brakuje. Szczególnie, gdy jestem w podróży.

 

Jednak dla fana sportu nie ma tu różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w tych droższych promocjach są dwa dodatkowe Canal+ - Seriale i Discovery. Moim zdaniem nie są warte tej ceny, a przez nich są bardzo promowane.

 

To samo jest równie przy ofertach dla stałych abonentów - za te dwa kanały najczęściej 10zł drożej.

 

Jedyny plus opcji z wszystkimi kanałami Canal+ ( 8 ) to Canal+Vod, który jest dostępny tylko w pełnej opcji - i przyznam, że czasami mi jej brakuje. Szczególnie, gdy jestem w podróży.

 

Jednak dla fana sportu nie ma tu różnicy.

Tak są promowane, że wpychają je dla przedłużających za 0 zł przy pakiecie Extra+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...