Jump to content
caesar

Oferty - dla nowych abonentów Platformy CANAL+

Recommended Posts

Podpisujesz umowę na pakiet Start+.

Następnie dzwonisz na infolinię i pytasz się o opcję 8xC+ za 25 zł miesięcznie na 6 miesięcy i masz.

Pod koniec 6 miesiąca wyłączasz i następny dzień dzwonisz że chciałbyś znów 8xC za 25 zł miesięcznie na 6 miesięcy.

Edited by tweed77

A jaka jest pewność, że cena 25 za 8xC+ zł jest aktualna i dla każdego? Nie chciałbym niespodzianki po podpisaniu umowy na pakiet Start, że nici z kanałów C+ :P

@sekus94, zamów przez neta. W razie braku dobrania, a nie jesteś pewien to oddasz i zrezygnujesz z umowy w ciągu 14 dni. Choć, jak piszą, dostaniesz.

Ja podpisywałem 2 tygodnie temu na start i od razu dostałem Canal+ na 6 m-cy 25 zł potem 40 lub wyłączenie lub konsultant sam powiedział że po 6 miesiącach dzwonię i nie będzie problemu z kolejnymi za 25 zł.

Edited by Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

Bardzo dobra oferta, warto by było jeszcze wynegocjować zapis w umówie, aby kanały Polsat Sport Premium 1, 2 były za darmo do końca sezonu (06.2019).

Od stycznia za Kanały Polsat 10zł?

Tak 10zł i jak przedłużą umowę na następny sezon dalej 10zł. Sam dziś podpisałem na tych warunkach umowę.

A jaka jest pewność, że cena 25 za 8xC+ zł jest aktualna i dla każdego? Nie chciałbym niespodzianki po podpisaniu umowy na pakiet Start, że nici z kanałów C+ :P

Bez problemu dostaniesz później za 25zł do końca umowy. Ja dziś przedłużałem i od razu dostałem taką ofertę 

Na ile miesięcy podpisuje się umowę w nc+? Interesuje mnie pakiet że sportem Start+ Eleveny+ paczka C+. Jaka kwota wyjdzie do zapłaty za miesiąc?

Na ile miesięcy podpisuje się umowę w nc+? Interesuje mnie pakiet że sportem Start+ Eleveny+ paczka C+. Jaka kwota wyjdzie do zapłaty za miesiąc?

Ceny i długości umowy masz na stronie nc. Mozesz też do APS się przejść

O kurde tylko 5zł drożej niż w CP za podobny pakiet, mówię o opcji z multiroom ..... tyle że ja mam za 90zł jeszcze Polsat Sport Premium...... no nic trzeba będzie za dwa lata polować....  przy odrobinie szczęścia wcale nie  jest drożej niż w CP i nie trzeba słuchać Pana Tomka Hajty:D 

Dziś wróciła oferta na Extra+C+Eleveny za 79,99 z umową na 24 miesiące. Tym razem z okazji startu Bundesligi. Promo do 27 sierpnia, wygląda całkiem sensownie.

Do tej pory cały czas była extra z c+6 (spod lady) 21 zł 3m-ce potem 79,99 ale została już wyłączona. Konkretnie ta 79,99 extra z c+6 i elevenami jest drugi raz dopiero, w zeszłym tygodniu na start Premier League i teraz drugi raz na start Bundesligi.

Tak co do tej oferty za 79,99. Na stronie można dobrać do tego Polsat Sport Premium za 0zł. Nigdzie przy wybieraniu tej oferty nie pisze, że to tylko do końca roku. Więc?

Fakt przyznam Ci racje nie ma nic na temat tego, że to do końca roku ani opłat po 01.01.2019. Nic tylko czekać aż ktoś zamówi i się pochwali.