Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie, mam to samo w umowie. Czyli po wyłączeniu pakietu mogę go znowu włączyć i znów płacić 25 zł/mc?

Już  kiedyś  pisałem Tobie że po 6 miesiącach rezygnujesz i bierzesz od nowa tą opcję.I w ten sposób masz taniej ale widzę Ty dalej ślepo wierzysz w  wszystko co usłyszysz w punkcie.Zresztą już nie pierwszy raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

interesuje mnie pakiet extra+ z canal+, według informacji zawartych na ich stronie za 59,99 zł przez 6 miesięcy (później 99,99 zł), mam eleveny przez rok I HBO "do 6 miesięcy". Właśnie co w tym przypadku oznacza słówko "do"? Że mogą mi wyłączyć te kanały np. po tygodniu? Druga sprawa to kanały Canal+. Na stronie zawarta jest informacja, że przez 6 miesięcy są bez opłat, a później co? Trzeba dodatkowo dopłacać za nie czy ta dopłata jest już zawarta w tych 99,99 zł abonamentu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

interesuje mnie pakiet extra+ z canal+, według informacji zawartych na ich stronie za 59,99 zł przez 6 miesięcy (później 99,99 zł), mam eleveny przez rok I HBO "do 6 miesięcy". Właśnie co w tym przypadku oznacza słówko "do"? Że mogą mi wyłączyć te kanały np. po tygodniu? Druga sprawa to kanały Canal+. Na stronie zawarta jest informacja, że przez 6 miesięcy są bez opłat, a później co? Trzeba dodatkowo dopłacać za nie czy ta dopłata jest już zawarta w tych 99,99 zł abonamentu? 

DO 6 miesięcy, czyli dopełnienie do pierwszego okresu rozliczeniowego i pełne kolejne 5 miesięcy. Jeśli o C+ chodzi to chyba logiczne, że jeśli przez pół roku masz 59,99 to jest to to pół roku w którym masz darmowe kanały C+, a później 99,99 bo kanały zaczynają być wliczane do ceny i kwota podwyższa się do tych 99,99... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę zadzwonić albo podejść do punktu czy pracownik na pewno Ci włączał eleveny, bo to się robi dodatkowo po spisaniu umowy poprzez aneksowanie kontraktu opcją upsell, więc zapewne miałbyś taką podkładkę do podpisania i kopię dla siebie. Jeśli tak, to pewnie do 72h będzie załączone 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...