Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tak patrzę z biegiem czasu, to kiedyś promocje wydawały się bardziej przejrzyste i mniej przekombinowane. A do tego pakiety były stałe i to na nich robione promocje. A w nc+ w ciągu ich ponad trzyletniej historii pakietyzacja zmieniała się parę razy. Jedynie Comfort+ się nie zmieniał i też może Extra+, ale w nim nazwę zmieniono. Później kombinowane z CANAL+ czy Start+ czy tam Entry+. Które były, ale nie były, bo np. tylko w APS. I też z opcjami dodatkowymi różnie. O takich jak kanały a la carte np. do Comfort+ trzeba się dowiadywać z internetów. Wchodząc na stronę nc+ w pakiet/promocję Comfort+ nie ma możliwości dodania sobie samego Eurosport 2 HD czy Motowizji czy SportKlubu. Połączonego History HD i H2 HD też nie widzę. Tylko oddzielnie. Kiedyś właśnie był jakiś większy porządek, niż bałagan.

 

Co do tego Multi Man Pack, to tam zabrakło chyba SportKlubu, bo nie widzę jego logotypu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MultiMan  pack  to się nazywa.   Czyli że zniżka  5zł na całą umowę już poszła się że tak ten teges powiem?       Ostro pojechali z tym FAILEM           Private HD?  LOL      . Ciekawe kiedy poprawią. Przy przedłużaniu  Man Packa będe musiał brać  bo jest  Fight Box HD  i Adventure. Gdyby to wszystko rozbić osobno było by drożej

 

Extra  6x C+ HBO   i Man Pack  . Ciekawe ile zaśpiewają na 15msc. :-| :-|


Nowa opcja Multi ManPack dostępna tylko dla nowych a stali mogą tylko pomarzyć.

Ja pamiętam  jak pojawiał się  mini pakiet   History   to z  H   i H2  to było to samo  . Trzeba było  zamiawiać oddzielnie a mi konsultantka podczas przedłużania dała go jak tylko się  pojawił  jako mini pakiet.

 

Poza tym jak zamawiać  coś   czego nie ma.Tj  nie ma już  starego pakietu Man  pack. A jaka jest cena  nowego Multimana?  Tj  dla przedłużających.

Edytowane przez asiafan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Jestem nowy na forum więc pytania które zadam pewnie już padły nie raz i odpowiedzi na nie również ale sprawa jest pilna bo chciałbym "już" a 150stron wątku mnie trochę przeraża więc pozwolę zapytać bo ktoś ogarnięty z pewnością mi udzieli szybko odpowiedzi.

Byłem w punkcie nc+, koleś który tam siedział porażka, nie dowiedziałem się nic więc będę brał przez internet wszystko i teraz tak.

Interesuje mnie pakiet Comfort + z umową na 24M. W tej chwili jest w promocji do 3 miesięcy za 0zł, dekoder, antena, aktywacja 29zł i pakiet HBO do 3 miesięcy.

Moje pytania brzmią, na co uważać przy zamawianiu przez internet? Czy są w umowie jakieś kruczki? Czy owy pakiet HBO jeżeli go odpowiednio wcześniej nie wyłączę to będę musiał bulić za kolejne miesiące (tak mnie w CP załatwili). Czy antena i konwerter warte są tych 29zł czy sobie odpuścić. Jestem techniczny więc instalacje to dla mnie codzienność i CP miałem duże problemy z TVNami w HD. Nie szło tego ustawić, za mały talerz był więc zrobiłem z niego karmnik. Jeżeli w nc+ też dają taki mały to chyba lepiej odpuścić. Z góry dzięki za pomoc i rozwianie moich wątpliwości, może być nawet na PW. Osobiście służę pomocą w temacie przepisów budowlanych, okablowania itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vitaminum C

Talerz oferowany przez nc+ jest wart rynkowo duzo wiecej niz 29 zl :-) To sa swietnej jakosci anteny z serii asc800proHD, do tego lnb twin, ja na tych antenach wyciagam MER na kanalach TVN w zaleznosci od egzemplarza w granicach 14.8-15.3 dB, nie ma co sie zastanawiac :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, to temat anteny z głowy, kabel triset 113 gdzieś mi się wala po garażu więc wygląda na to że będzie git.

A jak to jest z tymi umowami i pakietami? Gdzieś wyczytałem że przysyłają np. umowę na wyższy pakiet (bo jest w promocji dopełnienie do pakietu extra+ przez chyba 2 miechy) i że jak się nie wypowie tego w odpowiednim czasie to po upływie okresu promocji nie wjeżdża pakiet comfort tylko właśnie ten wyższy i rachunki zamiast 40zł to 60zł trzeba płacić. Czy to prawda?

Aha i jeszcze jedno. O co chodzi z tym że pakiet promocyjny "DO" 3 miesięcy za darmo? Czy oni mają sztywne okresy rozliczeniowe? W sensie takim że jak kupie dzisiaj to nie będe płacił do 16 każdego miesiąca a np. do 10 bo takie mają okresy? Wtedy się zrobię w jajo bo w skrajnym przypadku zamiast 3 miesięcy będę miał 2 miesiące w prezencie . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na  stronie  internetowej  NC+  klikasz  w  pakiet  który  cię  interesuje  ,przewijasz  potem  stronę  na sam dół  i  tam  są  regulaminy  promocji  Jest  tam  fajna  tabelka  co  i  jak się  należy  a  pod  tabelką  jest  napisane  które  kanały  w   promocji  wyłączą   się  automatycznie  a  które  musisz  sam  zglosić  do  wyłączenia  np. telefonicznie. Różne  pakiety  mają  różne  promocje , dlatego  musisz  ten  regulamin  przeczytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi, wbrew pozorom nie wsyzstko było oczywiste ale udało mi się to rozgryźć.

Generalnie wszystko pięknie ładnie ale żeby mieć promocję opisaną jako "do 3 miesięcy za 0zł" bliżej 3 miesięcy niż 2 to trzeba kupić telewizję 2 dnia miesiąca bo okres rozliczeniowy jest zamykany pierwszego.

W ofercie którą jestem zainteresowany dopełnienie to wyższego pakietu samoistnie się wyłączy natomiast pakiet HBO trzeba zgłosić, bo inaczej się przedłuży na kolejny nie promocyjny miesiąc i doliczą do rachunku 25zł O_o

Również żeby uniknąć opłaty za dekoder wynoszącej 5zł miesięcznie należy zaznaczyć wszystkie zgody na reklamy. Mam nadzieję, że nie będą uciążliwe. . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okres rozliczeniowy w NC+ to pełen miesiąc - płacisz od 1 grudnia do 31 grudnia w grudniu do 18stego. Zamawiając w tym miesiącu masz tzw pro ratę - msc gratis ze względu na niepełen miesiąc. Pierwszy rachunek bd w grudniu, ale ze względu na promocję bd to 0zł, chyba że bierzesz dekoder z nagrywarką lub dzierżawę wifiboxa lub camu za 5, 2 lub 1zł to przez pierwsze dwa okresy rozliczeniowe takie będą opłaty. Dopełnienie pakietu extra wyłącza się samo, opcja HBO musi zostać zgłoszona przez ICA, BOK lub w APS. Anteny to 80, konwerter twin dobrej jakości, warto brać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że chcąc skorzystać z promocji montaż za 1zł najpierw zamawiam wybrany pakiet  na infolini ,a później idę z tym do punktu?

I jeszcze jedno, pani na infolini nie była pewna i raczej mówiła ,że nie ma możliwości rezygnacji jak już się coś zamówi np. jednego miesiąca sobie zamawiam canal+ i po miesiącu chcę wyłączyć jest problem?Za dawnych czasów pamiętam że nie było z tym problemu.

Edytowane przez kolbol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że chcąc skorzystać z promocji montaż za 1zł najpierw zamawiam wybrany pakiet  na infolini ,a później idę z tym do punktu?

I jeszcze jedno, pani na infolini nie była pewna i raczej mówiła ,że nie ma możliwości rezygnacji jak już się coś zamówi np. jednego miesiąca sobie zamawiam canal+ i po miesiącu chcę wyłączyć jest problem?Za dawnych czasów pamiętam że nie było z tym problemu.

Jeżeli zamówisz daną opcję w miesiącu np. listopadzie to możesz z niej zrezygnować najwcześniej w grudniu przy czym miesiąc aktywacji jest niepłatny.I w Cyfrze+ zawsze to działało w ten sposób.Inaczej było w N.Tam mogłeś sobie zamówić kanał na dwa dni i płaciłeś za dwa dni.Cena opcji była dzielona przez liczbę dni miesiąca i za tyle dni ile miałeś dostęp ponosiłeś opłatę.

Każde z tych rozwiązań ma swoje plusy i minusy ale ponieważ platforma N nie istnieje a w NC+ mamy rozwiązanie z Cyfry+ więc wyboru nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...